תזכורת לכולם. DFTT

Harrington

Well-known member
מנהל
מי שצריך לזכור זוכר
ובכל זאת מסתבר שמעוניין בתזכורת :).
מי שלא זה לא מעניין אותו
ועל כן שמורה לו האפשרות לדלג בקלילות רבה מעל שרשורים אלה.
חשבתי שהפורום והאתר הזה לא דתי אבל התבדיתי
הפורום לא דתי ולא חילוני. הוא פסיפס של הגולשות והגולשים המרכיבים אותו. יש כאן כאלה משלל סוגים ויפה שכך :). כל אחת ואחד מעלה מה שבעיניו חשוב או מעניין או סתם מתחשק לו להעלות וזה הפורום.

דיברגנט חדש

Well-known member
ובכל זאת מסתבר שמעוניין בתזכורת :).
הסקר מוכיח שזה לא נכון וגם אלו שהצביעו 'כן', הם פרווה ולא ממש צריכים את התזכורת.
ועל כן שמורה לו האפשרות לדלג בקלילות רבה מעל שרשורים אלה.
גם לך שמורה הזכות לדלג על שרשורים.
האם בא לך שאני אפתח עכשיו שרשור של כיכרות לחם ותנורי אפייה ללחם עם תמונות מגרות?
האם בא לך שאפתח שרשור לבחירת נקניק חזיר איכותי עם תמונות מגרות?
הפורום לא דתי ולא חילוני. הוא פסיפס של הגולשות והגולשים המרכיבים אותו. יש כאן כאלה משלל סוגים ויפה שכך :). כל אחת ואחד מעלה מה שבעיניו חשוב או מעניין או סתם מתחשק לו להעלות וזה הפורום.
האם זה מה שאתה רוצה מהפורום, ניגוחים?

אני מניח שכאשר אשאל את חורזת, התשובה תהיה 'לא' לשאלותיי, אך לגביך, אקבל תשובה מתפלספת.

בשורה תחתונה, אם פעם אחת נפתח שרשור לספירת העומר, זה סבבה, אך אם זה ייעשה יום ביומו וירפד את הפורום באפסים (שרשורי העומר), עדיף שיהיה ריק מאשר מדושן בדשן מסריח.

Harrington

Well-known member
מנהל
הסקר מוכיח שזה לא נכון וגם אלו שהצביעו 'כן', הם פרווה ולא ממש צריכים את התזכורת.
כאמור, יש במבקשים את התזכורות, מה לעשות.
גם לך שמורה הזכות לדלג על שרשורים.
האם בא לך שאני אפתח עכשיו שרשור של כיכרות לחם ותנורי אפייה ללחם עם תמונות מגרות?
האם בא לך שאפתח שרשור לבחירת נקניק חזיר איכותי עם תמונות מגרות?
פתח כאוות נפשך. אמנם צריך אופי מסוים בשביל לפתוח שרשורי דווקא וכדו׳, אבל זאת לגמרי זכותך לעשות כן. כלל לא ענין של ״בא לי״ או לא בא לי.
האם זה מה שאתה רוצה מהפורום, ניגוחים?
לא, אבל גם לא ארצה לראות שאנשים נמנעים מפתיחת שרשורים שחשובים להם (לא המקרה כאן) בגלל שיש מי שבוחר להתנגח. זה נקרא כניעה לטרור ואישית לא אשתתף בכך.
אני מניח שכאשר אשאל את חורזת, התשובה תהיה 'לא' לשאלותיי, אך לגביך, אקבל תשובה מתפלספת.
הנחותיך הן בינך לבין עצמך יקירי. תשובותי ברורות וחדות לכל המעונין להבינם.
בשורה תחתונה, אם פעם אחת נפתח שרשור לספירת העומר, זה סבבה, אך אם זה ייעשה יום ביומו וירפד את הפורום באפסים (שרשורי העומר), עדיף שיהיה ריק מאשר מדושן בדשן מסריח.
בדיונים קודמים בנושא כבר הוסבר מדוע זה לא מסייע. איש איש והמסריח בעיני אפו.

למעלה