👑🎩🧢👒🎓⛑️🪖 שרשור אוף 🪖⛑️🎓👒🧢🎩👑

It's Always Sunny

Well-known member
מה שלום כולם?
מה במחשבותיכם היום?
אני גאה בעצמי, מרחתי היום קרם הגנה כשיצאתי מהבית למרות שהתלבטתי. אני לא יודעת איך זה אצל השאר אבל אני מקווה שאם אשתדל לדבוק בזה כל יום, בסוף יהיה הרגל. חוץ מזה מתלבטת אם יש צורך להתחיל לחבוש כובע, עכשיו שמתחיל להיות חם ועוד מעט יהיה גיהנום בקיץ |נחמה| (על מנת להימנע ממכת שמש- רק לפני כמה ימים קלטתי את גודל הבעיה של להתקיים בעולם הזה בקיץ)
מה שלום כולם?

dilia snake

Well-known member
אני גאה בעצמי, מרחתי היום קרם הגנה כשיצאתי מהבית למרות שהתלבטתי. אני לא יודעת איך זה אצל השאר אבל אני מקווה שאם אשתדל לדבוק בזה כל יום, בסוף יהיה הרגל. חוץ מזה מתלבטת אם יש צורך להתחיל לחבוש כובע, עכשיו שמתחיל להיות חם ועוד מעט יהיה גיהנום בקיץ |נחמה| (על מנת להימנע ממכת שמש- רק לפני כמה ימים קלטתי את גודל הבעיה של להתקיים בעולם הזה בקיץ)
מה שלום כולם?
(y).
אני משתדלת ללכת עם כובע מצחייה כל פעם שאני יוצאת מהבית ויש שמש, כל השנה לא רק בקיץ(לא רק בגלל מכות חום, אני לא רוצה שיהיו לי נמשים).

It's Always Sunny

Well-known member
(y).
אני משתדלת ללכת עם כובע מצחייה כל פעם שאני יוצאת מהבית ויש שמש, כל השנה לא רק בקיץ(לא רק בגלל מכות חום, אני לא רוצה שיהיו לי נמשים).
חשבתי שנמשים זה דבר גנטי, יכול להיות שיש אנשים עם נטייה גנטית והמש גורמת לנמשים לצוץ? (כן, אני יודעת שזה לא המונח הנכון אבל אני לא יודעת איך עוד לתאר את זה 🙈)

דיברגנט חדש

Well-known member
חשבתי שנמשים זה דבר גנטי, יכול להיות שיש אנשים עם נטייה גנטית והמש גורמת לנמשים לצוץ? (כן, אני יודעת שזה לא המונח הנכון אבל אני לא יודעת איך עוד לתאר את זה 🙈)
זה גנטי, אך אפשר להמעיטם בהימנעות מחשיפה ל-|שמש|

dilia snake

Well-known member
לא יודעת, אני פשוט לא רוצה שיהיו לי נקודות ונזקים מהשמש בפנים במיוחד שאני ממש גרועה ולא מסוגלת להתמיד עם קרם פנים |פנים| .

didalf

Well-known member

האם אני פספסתי את זה, או שאף אחד לא שם את הפרסומת הזאת של ג'רמי אלן ווייט לקלווין קליין בפורום?
הולי ש**:-0
וואי זה ממזמן.
זה בעיקר גרם לי לחשוב שליפ היה צוחק עליו:-D
ראית הדוב?

הראשון חמוד. לשני יותר התחברתי!!
אין דבר שיותר משמח אותי משכשאתם אוהבים שיר של טיילור:-]|מאוהב|

מה שלום כולם?
או סופסוף מישהי פה חכמה בשמש ראש גדול.

(y).
גם את חכמה בשמש.

רק אני אדם בגוון ערפד יודעת שאני חוטפת כאב ראש מ5 דקות בשמש ממשיכה ללכת בלי כובע|פנים|

It's Always Sunny

Well-known member
רק אני אדם בגוון ערפד יודעת שאני חוטפת כאב ראש מ5 דקות בשמש ממשיכה ללכת בלי כובע|פנים|
;-# ;-# ;-# ;-#
ואצלך המצב יותר גרוע כי את יותר בהירה ממני בגוון העור, חבל שאין המצאה שמכריחה אנשים לשים קרם הגנה לפני שיוצאים לשמש.

didalf

Well-known member
;-# ;-# ;-# ;-#
ואצלך המצב יותר גרוע כי את יותר בהירה ממני בגוון העור, חבל שאין המצאה שמכריחה אנשים לשים קרם הגנה לפני שיוצאים לשמש.
כן בנוסף לכאב ראש גם הפרצוף שלי היה אדום קצת:-D|פנים|
אני כל כך שונאת קרם הגנהההההההההההה הוא מסריח והמרקם שלו מגעיל והוא עושה את העור מגעיל;-(;-(

dilia snake

Well-known member
|פנים|.

גם לי יש גוון של גופה ושאני משתזפת העור שלי מקבל צבע מוזר(ויש לי תסביכים, אני גם לא רוצה נמשים או להיראות כמו רד נק).
אני כל כך שונאת קרם הגנהההההההההההה הוא מסריח והמרקם שלו מגעיל והוא עושה את העור מגעיל;-(;-(
אני לא אוהבת את הקרם של ד"ר פישר הוא כבד נורא ושמנוני ואז שאת מנסה להוריד אותו במקלחת הוא נכנס לעיניים ואי אפשר לשים בושם כי הריח שלו חזק נורא.

אני שמה עכשיו קרם הגנה שקנינו ביוון והוא מושלם אין לי מושג מה אני אעשה שהוא ייגמר:-D.

didalf

Well-known member
|פנים|.

גם לי יש גוון של גופה ושאני משתזפת העור שלי מקבל צבע מוזר(ויש לי תסביכים, אני גם לא רוצה נמשים או להיראות כמו רד נק).
טוב לי גם ככה יש נמשים ונקודות חן זה לא משנה.
אני נהיית אבל אדומה כמו עגבניה זה מצחיק (וכואב)

אני לא אוהבת את הקרם של ד"ר פישר הוא כבד נורא ושמנוני ואז שאת מנסה להוריד אותו במקלחת הוא נכנס לעיניים ואי אפשר לשים בושם כי הריח שלו חזק נורא.
אוף גועל נפש;-(
אני שמה עכשיו קרם הגנה שקנינו ביוון והוא מושלם אין לי מושג מה אני אעשה שהוא ייגמר:-D.
איזה????

Lhuna3

Well-known member
מי שחכם לא יוצא לשמש בלי קרם הגנה, וכשחם אז גם כובע בנוסף.
קצת כאב ראש זאת תוצאה לא נעימה אבל קטנה. את התוצאות הרעות באמת אתם עלולים לגלות רק עוד כמה שנים, ואז אי אפשר יהיה להחזיר את הגלגל לאחור (אלא אם ימציאו עד אז פתרונות שכן מאפשרים להחזיר לאחור, אבל לא הייתי בונה על זה.)
תוצאות רעות אפשריות: פנים מקומטות. סרטן עור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

האם אני פספסתי את זה, או שאף אחד לא שם את הפרסומת הזאת של ג'רמי אלן ווייט לקלווין קליין בפורום?
הולי ש**:-0
לחלוטין הייתי מודע לזה
(יותר לגיפים מזה)
כן.
זה מאוד בולט אצל אנשים עם נמשים כי רואים עד כמה חלקי גוף נחשפים לשמש לפי כמות הנמשים.
אני משתדלת ללכת עם כובע מצחייה כל פעם שאני יוצאת מהבית ויש שמש, כל השנה לא רק בקיץ
אני גם עם כובע מצחייה כל השנה.
הרופא משפחה שלי הטיף לי שבוע שעבר על כך שאני לא תמיד מתמרח במשחה נגד שמש ואמר משהו על כך שהעור שלי מאוד מאוד מאוד לבן (מה שטכנית לא נכון, כי חלק גדול ממנו מכוסה בנמשים כתומים)
אני חסיד של ד"ר פישר. לא בא לי לנסות סוג אחר.
אני זקן ומקובע בדרכי. השמנונית.
אני מבין שצפית בשיר
תוצאות רעות אפשריות: פנים מקומטות. סרטן עור.
נכתב לפי סדר מהרע ביותר לפחות נורא.

dilia snake

Well-known member
לא מוכרים אותו בארץ?
חיפשתי בסופרפארם וב-BE ולא מצאתי.
אני חסיד של ד"ר פישר. לא בא לי לנסות סוג אחר.
אני זקן ומקובע בדרכי. השמנונית.
כל עוד אני לא צריכה להריח אותך, תעשה מה שאתה רוצה.
גם שלא חם, שמש זה פויה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל עוד אני לא צריכה להריח אותך, תעשה מה שאתה רוצה.
מפתחים שיטה שתעביר ריחות דרך האינטרנט. וזה יהיה חובה להתקין את זה.
גם שלא חם, שמש זה פויה.
לגבי זה אני לחלוטין מסכים איתך.
אם היה אפשר פשוט להעלים את השמש זה היה נהדר.
כלומר היינו קופאים למוות תוך כמה דקות כנראה, אבל אלו יהיו כמה דקות נהדרות.

keren or5

Well-known member
וואי זה ממזמן.
זה בעיקר גרם לי לחשוב שליפ היה צוחק עליו:-D
ראית הדוב?
ליפ היה צוחק עליו מבחוץ! אבל מת מקנאה בו מבפנים! מה זה הגוף הזה?! |מאוהב| |יאמי|
השלמתי את הדוב באמת ממש משהו כמו בשבוע האחרון. רציתי ממש לראות אותו הרבה זמן, אבל לא יודעת כל פעם התחלתי ולא הייתי במוד של זה, אז באמת יצא לי להשלים רק עכשיו את שתי העונות (אני חושבת לראות את זה עוד מלפני שהעונה השניה יצאה). זאת סדרה טובה מאוד, וג'רמי כמובן משחק בה מעולה, אבל את זה שהוא שחקן טוב ידענו כבר משיימלס.
ואז כמובן שהוא נהיה המושא אובססיה שלי לזמן הקרוב וחיפשתי מלא דברים עליו אחרי שהשלמתי את הדוב, ואז נתקלתי בפרסומת היפייפיה הזאת!
אין דבר שיותר משמח אותי משכשאתם אוהבים שיר של טיילור:-]|מאוהב|
|חיבוק| אני באמת משתדלת לשמוע כל שיר שמישהו שם פה, ובמיוחד כשאת שמה שירים של טיילור, הבעיה שאני באמת לא כזאת מעריצה שלה ואם התגובה שאני שומעת לא ממש טובה, אז אני מעדיפה לא לכתוב כלום, אבל אם אני אוהבת אני כמובן אכתוב . נגיד זה אני עדיין זוכרת שהכרתי בזכותך ואני ממש אוהבת-

אבל אני חושבת שכשאת שמה שירים של הארי שאני לא מכירה אני בד"כ מתחברת ממש, אז את לא יכולה לכעוס עלי יותר מדי :-P:
(אוקי עכשיו נזכרתי לבדוק אם בשיר כתוב taylor version - ולא מצאתי את השיר הזה שזה כתוב עליו. יש שירים שהם לא כאלה? אני לא רוצה לעצבן סוויפטית עם טעות כזאת כמו לא לשים את הגירסה של טיילור ;-#)

למעלה