אהלן פורום נחמד :]

אהלן פורום נחמד :]

שלום לכם, לפני שהפורום יסגר, הייתי שמחה לעזרה (או אם תרצו - טובה) קטנה. :] אני משתתפת בהצגה של פיטר פן שמעלה קבוצת תיאטרון נוער. כבר ראיתי את ההצגה ואת התילבושות - אני ממש לא מרוצה. והבקשה שלי מכם היא - - הייתי שמחה אם תעזרו לי לשדרג את התלבושות. אבל הבעיה שעדיף שזה יהיה בדרך לא של תפירה מסובכת ולא בדים יקרים. כלומר אם זה בעזרת חולצות קרועות וכד' התלבושות הן בערך כך :( אני אנסה להשיג תמונות בימים הקרובים :] ) - פיטר פן : טייץ' חום שלי מודבקים עלים מפלסטיק בצבע ירוק (כמובן :]) וזהב. וזהו. הבעיה פה, שבהצגה/סרט פיטר פן עם חולצה. אבל פה הטייץ מאוד יפה ומאוד מתאים ואני לא יודעת איך היה יכול להשתלב פה חולצה . - הילדים האבודים : לובשים מכנס אלדין בצבע חום, גופיות שחורות וורודות וכובעים מצחיקים כאלה עם פרחים, עלים וכו'. אני חוושבת שזה לא ממש מבטא את הדמות של הילדי םהאבודים. כי בסרט למשל, הילדים האבודים היו מאוד מלוכלכים עם בגדים קרועים וכו'. מכנסי האלדין די מתאימים לתפקיד אבל אני הייתי חושבת שכדאי להוסיף איזה חולצה קרועה, רפוייה כזאת , שעליה תפור, בצד, בקטן, על החולצה עוד חתיכת בד בצבע ירוק ועליה הדפס של פרח . - העוזר של קפטן הוק- התלבושת שלא לא משמ מובנת, אז אניא תאר לכם איך אני חושבת שהיא צריכה להיראות: מכנס רפוי כזה עד טיפה מתחת לברך, שמחובר לרגל לקראת הסוף עם חוט/גומי. לא ממש בסוף, סנטימטר - 2 לקראת סוף המכנס. שישארו "שוונצים" כאלו. חולצה רפוייה כזו, לבנה (אולי אפילו פסים), מלוכלכת. חתוכה בשרוולים ובחלק התחתון של הבד, ומעל מן וסט שחור/חום של שודדי ים, מעט קרוע אולי. ובנדנה. - האינדיאנים - הרקדניות לובשות חצאיות קש בערך עד מתחת לברך . וגופייה שחורה. בעניין החצאיות זה ממש מתאים. בעניין החולצה- לא מסתדר לי- זה לא מראה יותר מדי "אינדיאניות" בואו נקרא לזה ככה. אפשר להוסיף צמידים לרגליים, שרשראות עם שיניניים כאלו, נוצות ועוד. אבל משהו עם החולצה לא הסתדר לי. אשמח לעצות. ואו.. זה המון לקרוא. מקווה ששרדתם את זה :) אשמח מאוד לעזרה - וזה די דחוף :]. תודה רבה לכולם, ויום טוב
שירה

למעלה