אז...

happy berry

New member
אז...../images/Emo210.gif

איך אתם בוחרים את הקוספליי שלכם? דמות שאהובה עליכם? דמות שאתם ממש דומים לה? דמות כמה שיותר מוכרת? דמות שמציעים לכם? דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? תלבושת שהכי מאתגר לעשות? הפרופס הכי מעניינים? סתם עושים אנ דנ דינו? שתפו. שתפו. [חסר לכם שלא
]

עונה~

דמות שאהובה עליכם? דבר ראשון אצלי בלבחור קוספליי זו דמות שאני כמובן אוהבת, אם אני לא אוהבת את הדמות אז מה הכייף בלעשות לה קוספליי? דמות שאתם ממש דומים לה? בד"כ אני משתדלת לבחור דמויות שאני דומה להן, כי אני אוהבת לעשות את הקוספליי כמה שיותר דומה למקור/ לא להרוס את הדמות XD דמות כמה שיותר מוכרת? אני חייבת להגיד שזה כן חשוב לי שהדמות תהייה מוכרת,כי זה פשוט כייף שמזהים... אבל לא מחייב... נגיד זה כמו, צ'ופר כזה דמות שמציעים לכם? בד"כ אני לא אעשה קוספליי לדמות שמציעים לי ואני לא מכירה אותה או משו כזה... דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] O.O לא ממש משנה לי XD תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? תמיד יש בי את הרצון בללבוש משהו מגניב ויפה אבל עדיין לא יצא לי ממש כי לרוב הדמויות שאני מתחפשת אליהן בעלי בגדים מגניבים-מוזרים אבל לא יפים תלבושת שהכי מאתגר לעשות? לא בהכרח, זה לא ממש קריטריון בהכנת קוספליי בשבילי... הפרופס הכי מעניינים? אכן זה נחמד שיש לדמות שלך איזה פרופס לפנים, אבל אני לא אבחר דמות על פי הפרופס שלה....

Ayelet chan

New member
עונה. ^^

דמות שאהובה עליכם? דבר ראשון~ דמות שאתם ממש דומים לה? מממ, לפעמים. (למשל טומויו דומה לי והתחפשתי אלייה~) דמות כמה שיותר מוכרת? לא, דמות כזה שאני יותר אוהבת. דמות שמציעים לכם? אם מציעים לי מסדרה שאני אוהבת, אז כן. XD דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] לא. תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? לא בהכרח. תלבושת שהכי מאתגר לעשות? אני קודם מסתכלת אם אני מסוגלת להכין את זה. XD הפרופס הכי מעניינים? גם לא בהכרח~

Mana Sama

New member
עונה~

דמות שאהובה עליכם? נו,ברור XD דמות שאתם ממש דומים לה? המ..אני משתדלת,אני לא אבחר עכשיו לעשות קוספליי לדמות של ילדה בת 4 או זקנה בת 50 XD אבל בעיקרון אין דמות אנימה שאני יכולה להגיד שאני דומה לה,אבל כמובן שאני משתדלת להשקיע בפאה דומה ולעשות את הקוספליי כמה שיותר דומה~ דמות כמה שיותר מוכרת? המ,בעיקרון חוץ מקאגומה לא עשיתי קוספליי שהיה *ממש* מוכר,לפחות לא באותה תקופה..וזה סבבה דמות שמציעים לכם? רק אם היא מאנימה שאני מכירה ואוהבת דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] לא תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? רק אם היא שייכת לדמות שאני באמת אוהבת..זה לא שאני אתקל בתלבושת מגניבה,אגיד "יא,זה מגניב! אולי אני אעשה לה קוספליי ואראה כמה פרקים כדי לא להרגיש מפגרת" XD תלבושת שהכי מאתגר לעשות? המ..בעיקרון לא אני תופרת את הקוספליי ואני לא רוצה להקשות לסבתא שלי את העבודה עוד יותר,אז אני משתדלת לבחור משהו די פשוט מבחינת הלבוש,אבל שעדיין לא יראה משעמם הפרופס הכי מעניינים? לא ממש קריטריון,אני לא כל כך אוהבת להסחב עם פרופס

gogatsu

New member
עונה ^-^

איך אתם בוחרים את הקוספליי שלכם? דמות שאהובה עליכם? בד"כ. למרות שאני מאד פתוחה לרעיונות ודמות שאני רואה באינטרנט ואוהבת את איך שהיא נראית, אני בד"כ מתחילה לחפש עליה פרטים וכאלה. דמות שאתם ממש דומים לה? מומלץ מאד, מאחר ואני לא ממש אוהבת פאות ויש לי יותר מדי שיער בשביל פיאות. דמות כמה שיותר מוכרת? משתדלים. אבל ממש לא תמיד. דמות שמציעים לכם? שוקלת הצעות.... אבל בד"כ כבר יש לי רעיונות משל עצמי. דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] .... לא >> כשהייתי קאנדה אנסו אותי מכל כיוון. וזה לא ממש כיף (שלא לדבר על כיח כי אנשים... איך לומר? לא ממש זוכרים דאודורנט בכנסים... -_=) תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? בהחלט כן ^^ תלבושות זה החלק הכי חשוב בעיני! תלבושת שהכי מאתגר לעשות? גם כן ^^ בעיקר בפורים!~ הפרופס הכי מעניינים? לא בהכרח >> אני לא ממש מתה על פרופס כי אני מסתובבת כל כך הרבה בכנסים בד"כ וזה באסה כי אני רוצה את הידים לחבק אנשים וכאלה.

Sezuke

New member
עונה~

אני חשוב שאני אענה על זה בשיטה של 1-5, כש-1 זה קריטריון שהכי פחות משפיע עלי ו-5 זה הקריטריון שאני לוקח בעדיפות הכי עליונה ^_^ דמות שאהובה עליכם? - 5\5 זה בעצם הדבר הכי חשוב לדעתי, יש לי אפילו את הנטיה בחלק מהמקרים לבחור דמויות שלא מתאימות לי אבל העיקר שאני אוהב אותם, ובטח שאני לא אבחר דמות שאני לא מכיר, זה נגד העקרונות שלי XD דמות שאתם ממש דומים לה? - 5\3 אני בעד לבחור דמויות שמתאימות לך, ויש אנשים שידרגו את החלק הזה כהחלק הכי חשוב בקוספליי, ואני מסכים במידה מסויימת. אבל אני גם בעד פשוט לבחור איזה דמות שבא כל עוד אני ממש אוהב אותה וכל עוד זה בפרופורציות - להתחפש אליה. דמות כמה שיותר מוכרת? - 5\3 עוד קריטריון חשוב שאני לא ממש שם עליו. הרי מי לא רוצה לבוא לכנס ושכל העולם יזהה אותו? הרי זה הכי כיף להיות מוצף בצלמים ואנשים שרק אומרים לך כמה זה מגניב XD זה חלק מהחוויית קוספליי הכי גדולה! אבל... זה ממש לא אכפת לי. אניא בחר את הדמות שלי ע"פ כמה שאני אוהב אותה ולא יהיה אכפת לי כמה היא מוכרת או לא. דמות שמציעים לכם? - 5\4 עכשיו פה זה תלוי. קודם כל זה תלוי אם מדובר בדמות שאני מכיר או לא, כי אם אני לא מכיר, אין מצב. דבר שני, תלוי כמה אני מתלהב מהרעיון או לחילופין כמה אני מכיר את הבנאדם שמציע לי להתחפש איתו ^_^ דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] - 5\2 אותו דבר כמו "דמות כמה שיותר מוכרת", רק שעם פאנגירלךס יותר קשה... להתמודד XD [במילים עדינות]. תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? - 5\5 ללא ספק. אם זו דמות שאני מכיר ואוהב, יכול רק להוסיף. זה מבורך ^_^ תלבושת שהכי מאתגר לעשות? - 5\4 כמו שרשמתי, רק אם זו דמות שאני מכיר, ויש לי לא מעט דמויות ברשימה הכנה העתידית שלי שמעוצבות בצורה מטורפת (היי עינב DDD:) הפרופס הכי מעניינים? - 5\4 אספקט שיכול להיות מצויין, אבל שוב, כל עוד אני מכיר ואוהב את הדמות ^_^ אבל בטח שאני לא אבחר את הדמות בגלל הפרופ P: זה אמור להיות האוויזר הנלווה, אם יש לדמות שאני רוצה אז מגניב. אם אין, אז אין XD סתם עושים אנ דנ דינו? זה יכול להיות מעניין XD

אהבתי ממש את השיטה עם המספור O.O

אני גם רוצה D:~ ומכיוון שכבר כתבתי תשובות אני רק אכתוב את המספור... דמות שאהובה עליכם? 5/5 דמות שאתם ממש דומים לה? 4/5 דמות כמה שיותר מוכרת? 3/5 דמות שמציעים לכם? 4/5 פה לא ממש הסברתי את עצמי, כי חשבתי שהכוונה לדמויות שלא מכירים, אבל אם למשל יציעו לי להתחפש לדמות מסדרה/משחק שאני כן אוהבת יכול להיות שאני דווקא ממש ארצה.. זה תלוי. דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] 2/5 תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? 4/5 תלבושת שהכי מאתגר לעשות? 3/5 הפרופס הכי מעניינים? 2/5

CibiHeart92

New member
הממממ

דמות שאהובה עליכם? כאילו דההה דמות שאתם ממש דומים לה? ממש לא XD אני? קאנדה? איפה? >_> <_< דמות כמה שיותר מוכרת? לא חובה. למרות שזה מעצבן להתחפש לוולפרם ושיצביעו עלייך ויצעקו "יו! זאתי מפמ''א!" דמות שמציעים לכם? אם אין לי רעיון... את קאגה הציעו לי כי רצו שאשתתף בקאסט (שאליו, אגב, כולם הבריזו) דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] מעדיפה שלא XD הן מפחידות. כשהתחפשתי לאקירה איזו אחת קפצה עליי וצעקה "יו את שואיצ'י!" ;____;;; תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? בהחלט!! נראה לי זו הסיבה העיקרית 333> תלבושת שהכי מאתגר לעשות? או, גם זה נחמד D: הפרופס הכי מעניינים? זה לא. אני גרועה בפרופס.. סתם עושים אנ דנ דינו? NEVER~!

D N ANGEL GRIL

New member
עונה~ יא

דמות שאהובה עליכם? בארוררר,ראנה 33>~ דמות שאתם ממש דומים לה? פחחחח...למי בדיוק אני דומה ?XD דמות כמה שיותר מוכרת? כן...לא ממש XD מי ידע שאני סורה מלקיידו סטאר?~ דמות שמציעים לכם? אף פעם לא יצא~ דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] ס-ס תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? זה גם קריטריון 3333>~ תלבושת שהכי מאתגר לעשות? אוממ..לא,אני לא משהו~ הפרופס הכי מעניינים? לא משנה לי סתם עושים אנ דנ דינו? נוור XD~!

cRitiCaL KitTy

New member
עונה.

דמות שאהובה עליכם? בהחלט הכי חשוב. דמות שאתם ממש דומים לה? לא ממש מצאתי כאלה, חוץ מאילומי, בערך._.; דמות כמה שיותר מוכרת? לא, אף פעם לא חשבתי על זה... דמות שמציעים לכם? אם מבקשים יפה, לרוב אין לי בעיהO: וכן, ביקשתי הצעות כבר לא מעט פעמים, אבל אני לא אתחפש למישהו שאני לא מכירה, בכל אופן. דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] לא._.; אני לא הכי אוהבת חיבוקים וזה... תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? הממ לא במיוחד, מאחר ואני הולכת בעיקר לפי הדמויות עצמן, אבל מתישהו. זה עוד יקרה. תלבושת שהכי מאתגר לעשות? כרגע אפילו החצאית מאתגרת לי, ככה שלא. הפרופס הכי מעניינים? נופ^_^; סתם עושים אנ דנ דינו?

temari

New member
אטו

דמות שאהובה עליכם?כע בהחלט אפשר לומר דמות שאתם ממש דומים לה?אממ X.X הלוואי דמות כמה שיותר מוכרת?אממ כע אני חושבת שהיא דיי מוכרת דמות שמציעים לכם?נופ דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.]><'' לצערי? #מכינה כסדה# תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש?אטו ._. תמיד רציתי ללבוש פאה שטנית תלבושת שהכי מאתגר לעשות?נופ

עונהדסו3:

דמות שאהובה עליכם? ברורD: דמות שאתם ממש דומים לה? משתדלת, אבל לא תמיד יוצא דמות כמה שיותר מוכרת? לא אכפת לי בכלל אם היא מוכרת או לא דמות שמציעים לכם? אם "אני עושה קאסט קאנון בפורים, ואת יודעת, את יכולה להיות חומר ממש טוב לאיו~"/"אנחנו עושות קאסט הארוהי ואין לנו יוקי נאגאטו;;"/"אני צריכה לעשות קאסט אזומאנגה מתישהו...ואת תהיי צ'יו" וכו' עובדים עליי, אז כנראה שכן.XD דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] לאOם תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? כן, רק אם לא קשה מדי להכין אותה;; תלבושת שהכי מאתגר לעשות? ממש לא הפרופס הכי מעניינים? לא~ סתם עושים אנ דנ דינו? מההתחלה בדרך כלל ברור מה יצא באנ דנ דינו, אז לא3:

Keitarou

New member
מממממ....

טוב יש לי תמיד בראש מאגר של תחפושות אפשריות ,כלומר אני צריך שיהייה דימיון מינימאלי בייני לבין הדמות.. (אני לא אתחפש למישו עם קרחת\שיער קצר או משו.. ) טוב האמת היא שרק השיער צריך להיות קצת קרוב ואז אני יכול לעשות את הדמות הזאת! ^^ ואז לפני הכנס אני מתחיל לחשוב מה כרוך בתלבושת של כל דמות ואיך זה יראה עלי בסוף ואיך זה יראה בכנס ובתמונות ולפי זה אני מחליט מה תהייה הדמות הכי טובה לעשות. ^_^

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifלא משתפת.. ../images/Emo3.gif

סתם , אני בוחרת בדר"כ קוספליים של דמויות שאני מאוד אוהבת או שיש לי איזשהו קשר אליהן... לא כמה שהן יותר מוכרות אלא יותר כמה שהתלבושת מעניינת.

MatzaNya

New member
תפוז!~D:

דמות שאהובה עליכם? מן הסתם ^-^ דמות שאתם ממש דומים לה? אין הרבה כאלו אבל אלו שקצת אז זה עוד יתרון 3: דמות כמה שיותר מוכרת? עדיף שלא, אז זה מאבד מהמקוריות, אבל אם אביא דמות ממנגה שאף אחד לא מכיר אף אחד לא יזהה לא משנה כמה יפה הקוספליי יהיה ;--; דמות שמציעים לכם? לא D: אני מחליטה בעיקר לבד..הציעו לי כמה קוספליים ולא ממש רציתי~ דמות שהכי תסב את תשומת לב הפאנגירלז? [במילים עדינות.] ממש לא ;~~~~~~~; *בורחת* תלבושת מאגניבה שתמיד חלמתם ללבוש? ברור *~~~~* אבל זה יהיה לי קשה מדי ;;;; תלבושת שהכי מאתגר לעשות? אהממ...אני קצת גרועה בתפירה אז יהיה לי קצת קשה ;0; אבל אני חולמת~~ ואולי עם קצת עזרה מאמא *חיוך זדוני* הפרופס הכי מעניינים? נה~ה?D: סתם עושים אנ דנ דינו? נראה לכם? D: בסוף תמיד מתחרטים באנ דנ דינו ועושים מחדש X3

למעלה