איזה כיף, פורום חדש!!!

sylvester

New member
איזה כיף, פורום חדש!!!../images/Emo49.gif

יש לי שאלה: אני לומדת רפלקסולוגיה, אבל צצה לי בעיה ברגל שלי בחודש האחרון שאני לא מצליחה להבין ולרפא, וזה נורא מפריע לי!!! יש לי יובש רציני בכל איזור הריאות/לב, בלוטת התימוס, כמעט כל הבוהן.. בכתפיים, והרבה גירודים בין האצבעות וקילופים קלים. זה הגיע לרמת יובש כזו קשה - ואף פעם זה לא היה לי! האיזור הזה אצלי תמיד רך ונעים למגע. ועכשיו... אאאאהההה!!!!!! מה זה, למה זה...? איך אני מטפלת...?
תודה על התמיכה.

raul2108

New member
תגובה לעור הקשה

sylvester שלום האזור הזה שעליו הופיע העור היבש הוא אזור הריאות [ יסוד האש ] . מה שהופיע עליו הוא עור יבש שמקורו מיסוד האדמה. המשמעות היא שאדמה מנסה לכבות את האש. במלים אחרות כל הפעילות הקשורה לעשייה נתינה קבלה, יוזמה, הולכת ודועכת כי חונקים אותה. יתכן שמישהו מנסה להצר את מרחב המחייה שלך. מישהו לא מאפשר לך לבטא את האישיות שלך דרך לימודים, יציאה מהבית, קשר עם אנשים וכו'. אזור הריאות מבטא את העמדה שאנו מחזיקים בנוגע לקיום שלנו. האם מגיע לנו לחיות ואז אנו נושמים מלוא הריאות , או שלא מגיע לנו לחיות ואז נושמים רק כדי לשרוד. ההיבט הפיזי שכנראה עדיין לא הופיע יכול לבוא לידי ביטוי במחלות נשימה כגון אסטמה, דלקת ריאות וכו'. מקוה שעזרתי ראול ניתן להפנות שאלות ישירות לדוא"ל שלי [email protected] בברכה ראול

sylvester

New member
וואוווו...../images/Emo12.gif

אני מודה לך על ההסבר המפורט - זה נשמע מאוד הגיוני ע"פ מה שלמדתי עד היום. האמת היא שבזמן האחרון אני מרגישה קושי קל בנשימה, למרות שאין לי אסטמה או משהו כזה (היתה לי דלקת ריאות לפני 11 שנה...אולי יש לי ריאות חלשות?) בכל אופן, אני מנסה עכשיו להבין איך כל ההסבר שלך מתקשר אלי... אני בטוחה שיש בזב משהו ועוד לא מצאתי מה. תודה בכל אופן!!! נ.ב. איך כדאי לטפל בזה ברפלקסולוגיה? הרבה שתי וערב על האיזור..?

raul2108

New member
איך לטפל ברפלקסולוגיה - תגובה

ההתמקדות צריכה להיות כמובן על מערכת הנשימה. עבודה על המערכת, תרגילי נשימה בעזרת הסולר, פתיחת בית חזה. כל זה בנוסף כמובן לטיפול הכולל. אם הטיפול יעזור צריכים לראות קילוף של העור בסביבות הטיפול ה 9 - 10 בדרך כלל [ יכול להשתנות מאדם לאדם ] . יש לזכור כי ההיבט הנפשי כאן יש לו חלק נכבד ולכן הייתי מציע גם לפנות לפרחי באך, הילינג, רייקי, קריסטלים וכו'.

raul2108

New member
תגובה לעור הקשה

sylvester שלום האזור הזה שעליו הופיע העור היבש הוא אזור הריאות [ יסוד האש ] . מה שהופיע עליו הוא עור יבש שמקורו מיסוד האדמה. המשמעות היא שאדמה מנסה לכבות את האש. במלים אחרות כל הפעילות הקשורה לעשייה נתינה קבלה, יוזמה, הולכת ודועכת כי חונקים אותה. יתכן שמישהו מנסה להצר את מרחב המחייה שלך. מישהו לא מאפשר לך לבטא את האישיות שלך דרך לימודים, יציאה מהבית, קשר עם אנשים וכו'. אזור הריאות מבטא את העמדה שאנו מחזיקים בנוגע לקיום שלנו. האם מגיע לנו לחיות ואז אנו נושמים מלוא הריאות , או שלא מגיע לנו לחיות ואז נושמים רק כדי לשרוד. ההיבט הפיזי שכנראה עדיין לא הופיע יכול לבוא לידי ביטוי במחלות נשימה כגון אסטמה, דלקת ריאות וכו'. מקוה שעזרתי ראול ניתן להפנות שאלות ישירות לדוא"ל שלי [email protected] בברכה ראול

nutricom4health

New member
יובש

זה לא בהכרח בעיה בגוף. יכולה גם להיות פטריה בשם ATHLET'S FOOT שחיה לה בסדקי העור ומוסיפה שטחים ע"י זה שמייבשת את הסביבה. נסי להשתמש שמשחה : אונדציל כל ערב במשך 10 ימים ,היא נמכרת בבתי מרקחת ללא מרשם. אם בכל זאת ממשיך היובש כדאי לבחון את המפה שיש ב"קישורים". שתפי אותי בהתקדמות.

sylvester

New member
מממ...

לא ידעתי ש- ATHLETE'S FOOT יכול להתפשט ככה על איזורים חוץ מבין האצבעות... אולי זה באמת זה. ומה עם ההסבר ההוליסטי? התשובה הקודמת הגיונית, לא?

nutricom4health

New member
בהחלט כן

אין סתירה בין שתי התשובות הרי אנחנו חיבור של גוף נפש כל הזמן והכל מתבצע במקביל ולא לפי תור. בהצלחה.

למעלה