איך מתמודדים(ליתר דיוק מתחמקים) מהערות של החברה?

noa144

New member
דווקא מתמודדים יותר מתאים לדעתי

ממתחמקים.

על אלו הערות את מדברת?
ואיזו חברה? משפחה? חברים? זרים?

מור572

New member
כל ההערות על הסקאלה של "לאן את נעלמת"

ההערות יכולות להיות שונות, יש כאלו ש"יסתפקו" ב-וואו ממש רזית, ויש את אלה שימשיכו ל-את אוכלת משהו? את אנורקסית? את העולמית?
כל שאלה שאתה על הסקאלה קשה לי
זה יכול להיות ממשפחה, וחברים-קרובים ורחוקים(בעיקר רחוקים)

מור572

New member
תיקון*כל ההערות על הסקאלה של "לאן את נעלמת"?

ההערות יכולות להיות שונות, יש כאלו ש"יסתפקו" ב-וואו ממש רזית, ויש את אלה שימשיכו ל-את אוכלת משהו? את אנורקסית? את בולמית?
כל שאלה על הסקאלה הזאת קשה לי
זה יכול להיות ממשפחה, וחברים-קרובים ורחוקים(בעיקר רחוקים)

מתבגרת98

New member
אני גם סובלת מהערות של החברה

הייתי אתמול עם חברים(שלא יודעים על ההפרעה) ועשינו על האש ולא אכלתי הרבה אז התחילו לשאול אותי למה אני לא אוכלת..
עניתי שאכלתי ושאני לא רעבה יותר.. יש לי תחושה אבל שקצת צעקתי עליהם כי אני במצב רגיש עכשיו אז ישר רציתי להתגונן..
רק אחד מהחברים שהייתי איתם יודע על זה שאני לא אוכלת והוא דווקא די דאג לי אבל בצורה נחמדה..
והכי הציק לי זה שאותה אחת ששאלה אותי למה אני לא אוכלת התלוננה על המשקל שלה ולא רצתה לאכול כי הא מפחדת להשמין.. והיא בכלל שוקלת פחות ממני...
אמרתי לחבר הטוב שלי שאכלתי יותר ממנה אבל הוא אמר לי שהוא יודע שהיא תאכל אחכ בבית(מה שכנראה נכון, כי אני יודעת שבתכלס היא בסוף כן אוכלת..) ואני לא..

אני מאד מפחדת מתגובות של אנשים, אמנם לא ירדתי הרבה במשקל אבל קשה לי לאכול ליד אנשים, גם כאלה שיודעים ואז הם יציקו לי לאכול, וגם כאלה שלא יודעים ושואלים למה אני לא אוכלת...
אז אני גם מצטרפת לשאלה...

מור572

New member
היי

אני מנסה עדיין להתחמק אם אומרים לי משהו ולהכחיש.. לפעמים אני מנסה לומר תודה..
אני ממש לא יודעת עדיין איך להתמודד..
אפשר לשאול אולי מה קרה שאת במצב רגיש? אני חושבת שכדאי לך לטפל בו ולפתור את מה שגרם לו..
&nbsp

מתבגרת98

New member
.

המצב הרגיש שלי נובע מזה שההפרעה התגלתה רק בזמן האחרון ואני מפחדת שכולם ידעו
ומי שיודע רק ממציק לי לאכול ונמאס לי כבר
&nbsp

למעלה