אלוהים ? מה זה?

Alcharzor

New member
אלוהים ? מה זה?

לפני שכולם יתחילו לריב האם קיים אלוהים או לא אני רוצה להבין מה זה אלוהים האם הוא כוח כלשהו שנתנן את האנרגיה לBIG BANG ויצר את היקום שלנו ואז דמיינו לאצמכם את היצור הזה שחיי מחוץ ליקום שלנו מחוץ לזמן האם באמת חשוב לו שאיפה שהוא שם ביקום יש נקודה הנקראת "כדור הארץ" ועל הנקודה הזו יש נקודה יותר קטנה הנקראת "ישראל" ועל הנקודה הזו יש משהו קטן הרבה יותר צורת חיים ,בן האדם, שקוראים לו משה לדוגמה והמשה הזה אוכל חזיר או שהוא סתם חייזר משועמם שכייף לו להפחיד אנשים ולתת להם חוקים מטופשים ...... תחשבו על זה

גאיוס

New member
תקשורת אדם אלוהים

אמנם נכון. אין הרבה שימושים לאלוהים שתארת. אלוהים ללא השגחה אישית איננו שימושי במיוחד. לכן לב הדת הוא המצאת פרוטוקולי תיקשורת של האדם עם אלוהים.

Alcharzor

New member
זה לא הנושא

אני לא אתאיסת כפי שכולם מקירים אותו אחד שלא מעמין באלוהים ככלל אני לא נגד רעיון של "אלוהים" או שאפשר לקרוא לו "טבע" או חוקי מטמתיק ופיסיקה,אלוהים ככובץ הגבלות שקיים ביקום, אני נגד דתות ואיך שהדתות מראות את האלוהים... אלוהים שאין לו מה לעשות אלה לשבת בשמי כדור הארץ ולהתעסק בקטנות כמו מה קורה עם האוכל ומי נוסע בשבת או יום כיפור או רעיון מטורף לגמרי אלוהים שיושב וכותב כובץ חוקים על עור של חייה ונותן את היצירה הזו למישהו

כבר סיפרתי בפורום הזה על חבר

שדרשתי ממנו הגדרה של אלוהים, כי הוא משך בערך לכיוון שלך, והוא הציע את ההגדרה: אלוהים=הטבע ואז שאלתי אותו: אז בשביל מה אנחנו צריכים מילה נרדפת נוספת? בוא נדבר על הטבע! וכבר דֻּבָּר באותו שרשור על תואר ראשון ושני ושלישי באתיאיזם, אשר יתנו לאדם ידע רב בקצועות רבים וכו´... קובץ ההגבלות מצער אותי מאוד. למה אי אפשר, למשל, לפרוש כנפיים כציפור ולהתעופף מעל גגות העיר? חוקי המתימטיקה מצערים אותי פחות. יש שם דווקא דברים נחמדים מאוד!

Alcharzor

New member
מי אמר שאי אפשר

בעתיד עם כל ההגבלות הטפשיות על עבודה עם כוד הגנטי של בן האדם יוסרו מישהו עם ירצה יוכל לפרוס כנפיים משלו ולעוף נינתיים זה בילתי אפשרי

הלומה

New member
אלחוזר יקר-תקרא את יאנוס

בואו נגדיר קודם כל מה זה "אלוהים" כדי שנוכל לשלול את קיומה.

למעלה