אל יאוש!!!!לא להתייאש!הנה כמה דברים

the @ man

New member
אל יאוש!!!!לא להתייאש!הנה כמה דברים

הפציעה של איציק 1)כמו שכבר קרה עם איציק,אני חושב שהוא יחזור לשחק מוקדם מהמצופה כי הוא לא יוותר. 2)גיא גריף לא שוער כל כך גרוע,עונה שעברה הוא הוכיח את עצמו ובגדול,יש לו פוטניצאל ולשבועיים שלושה זה לא כל כך קריטי... 3עם ההגנה של ביתר...אם אין את איציק אז גם ככה לא צריך שוער... היכולת הגרועה 1)היכולת הזאת נובעת מכמה נפלים שלא בכושר (מיכאלנקו למשל...) שגוררים את השחקנים שבכושר ליכולת גרועה ומאלצים אותם למלא עוד תפקידים 2)כאשר רוב השחקנים יהיו בכושר טוב ויתחברו ביחד אז אולי נתחיל להשיג נקודות והכי חשוב!האוהדים הם השחקן ה12!בואו נוכיח את זה!לכל משחק חוץ יוצאים הרבה ויצאו עוד יותר! ואסיים בקריאת יאללה ביתר נרגשת

בודי

New member
גיא גריף....?

הוא כבר זכה לשחק העונה והוא בהחלט לא הרשים. לפי מה שידוע לי גריף בבית"ר בגלל פרוטקציות.....אבל אם עכשיו, הפציעה של איציק תגרום לו להתחיל לשחק כמו שצריך, כל מה שאמרתי כאן לא יהיה רלוונטי. לפי דעתי, יוסי מזרחי צריך לתת למיכאלנקו משחק או 2 על הספסל כדי שהבחור יבין שמקומו לא מובטח לו והוא צריך להלחם ולהתחיל לשחק. יש שחקנים שקיבלו הזדמנויות בתחילת השנה, ולפי דעתי כדאי לתת להם עוד כמה צ´אנסים, כמו ניר חזות למשל. יש לנו שחקני בית שיש בהם פוטנציאל וצריך לתת להם הזדמנויות ואת האפשרויות להוכיח את עצמם. אם מיכאלנקו רוצה לישון שיעשה את זה במקום אחר, לא על המגרש! וגם אני באה בקריאה נרגשת לכל האוהדים שיכולים ללכת למשחקים והולכים (בניגוד אלי): הקהל שלנו מוכיח את עצמו כל פעם מחדש ולא סתם קוראים לו השחקן ה-12. בואו לעודד!! יאללה בית"ר
והחלמה מהירה לאיציק!

the @ man

New member
אגב

אני רוצה לציין לשבח את השחקן שלא חשבו שיעשה טוב לביתר...שהוא איכזב לפניי שהוא הגיע...שהוא פונטציאל שלא מוצא..כולם יודעים על מי אני מדבר... מנור חסן השחקן הפתיע לטובה!הוא השחקן הטוב ביותר חוץ מקורנפיין בביתר

צהוב.

New member
מסכים עם האיש

למנור חסן יש כבר 4 שערים,מחמישה משחקים. אין ספק שיש לבחור הזה הרבה כדורגל. הוא לא נלחץ מול שוער והוא מאוד נייד,כך שתמיד הוא יכול לקבל כדור. עוד טיפה שאנדור,וחסן יהיה עוד יותר גדול. יללא בית"ררררררררררר.

התמ-ים

New member
אל יתהולל חסן כמנצח ...

ברור לכל שמנור חסן הוא אחד השחקנים המוכשרים והמבוזבזים ביותר בארץ. לפני שמהללים את חסן יותר ממה שהוא, תנו לו להוכיח את עצמו לאורך זמן ... ומהמקלדת שלך, לרגליים ולראש של מנור חסן ...
(אגב, שאני לא אשכח, ברכות על המינוי החדש.
)

בודי

New member
באמת כולם זלזלו בחסן

ואחת הבעיות שלו (גם היום) זה חוסר משמעת- לדוגמא, כל הידיים שהוא שלח אז במשחק מול הפועל חיפה, קצת משמעת עצמית הייתה מסדרת לנו עוד שחקן על המגרש. גם יוסי מזרחי יודע שהבחור קצת פרוע והוא כבר אמר שהרצון שלו זה להפוך את חסן לאדם עם קצת יותר משמעת. סה"כ הבחור בהחלט ממצא את עצמו ואפשר לראות את ההתלהבות שלו אחרי הרבה זמן שהוא לא שיחק, ובמשפט הזה תכללו גם את ויקטור פאצ´ה, ששנה שעברה אבדו עיקבותיו. יש לנו סגל טוב סה"כ, הוא פשוט לא נדבק לגמרי עדיין ואני מקווה שההידבקות תבוא בקרוב מאוד במהרה בימינו אמן! יאללה בית"ר! ומזל"ט לצהוב שקיבל את התואר- מנהל פורום בית"ר ירושלים.

למעלה