אממממ שאלה קטנה

juliChan

New member
אממממ שאלה קטנה

לקח לי זמן קצת להתגבר על הביישנות שלי כדי לשאול את זה , אזזזזזז יצא לי לחשוב לא מעט בזמן האחרון וגם בגלל שהמיפגשוטס מיתקרב ......
איפור לקוספליירים בנים , אני מכיר את זה שקיימים מדריכים ביוטוב ובכל מיניי אתרים
- לפי דאתכם האם זה מוסיף לקוספליי ?
- מה לפי דאתכם הוא הגבול בשימוש באיפור לבנים ?

akirekaeru

New member
כדאי שתחכה לתשובה מאחד הבנים

אבל הנה דעתי:

איפור מוסיף. גם בנות שמתחפשות לבנים, וכל שכן בנים, לא צריכים לחסוך את זה מעצמם.

מייק-אפ ואיפור בסיסי מסתירים את הפגמים של העור, ויוצרים גוון אחיד וחלק - הפנים נראות יותר אחידות, והצילומים נראים הרבה יותר טוב.

לדעתי גם חשוב להתאים את צבע הגבות לפאה - במידת האפשר.
עשיתי בעצמי כמה נסיונות כושלים בטשטוש עם מייק-אפ ומעבר בצללית, והדרך הטובה ביותר לדעתי (למרות שאף פעם לא הגעתי אליה) היא טשטוש כל הגבה וציור הגבה החדשה. אבל הכל תלוי בצבע, ובאיפור בו משתמשים.
אבל בהחלט - צללית לגבות, או עפרונות איפור, ולא צבע גואש או כל שאר השטויות האחרות.

מעבר לזה - איפור עיניים או דברים יותר צבעוניים תלויים יותר בדמות.
בנות וקרוספלייריות נוטות קצת להתפרע יותר ממה שראוי באיפור עיניים לדמות (מודה באשמה), מה שאולי לא הכי מוצדק או מופיע במקור, ואולי זה מה שמרתיע אותך.
מסקרה יכולה להוסיף ולהדגיש את העיניים, אבל עפרון לעיניים יכול גם לעשות את העבודה, עם קו דקיק.

אבל שוב, חכה לתשובה מושכלת מהבחורים.

juliChan

New member
קראת את המחשבות שלי

כי ראיתי בנים קוספליירים שיש להם איפור עניים ואני מפחד שאולי אגזים , הבעיה הגדולה ביותר שלי אני ראיתי מדריכים ביוטוב ועוד כמה אתרים , אבללללללל זה איפור בעיקר לבנות ואני ממש לא מצליח להבין ואני ממש ביישן לבקש עזרה בנושא הזה בעיקר במיפגשים והייתי רוצה פעם אחת צילומים טובים מבלי שאקבל הערות על זיפים וכאלה דברים T^T

Serf SaN

New member
צודקת לגבי התאמת צבע גבות לפיאה -

אני שם בדר"כ אודם בצבע המתאים. אפשר לקנות אותם בפורים במגוון צבעים ובברוריה בכל ימות השנה.. וזה יותר נוח לשימוש.
דביק ונשאר יציב כל היום.
לגבי להסתיר אותן לגמרי ולצייר גבות מחדש - לגברים זה נותן מראה דראג-קוויני מאוד. משהו שרובינו היה רוצה להימנע ממנו. אז ג'וליאן- לא מציע. XD

saarshemer

New member
תראה ג'ולי

בארבעה קוספליים שעשיתי השתמשתי באיפור
שלושה מהן היו חייבים איפור כבד אז לא הייתה ברירה
זוקו-אווטאר
נואדה-הלבויי 2 (שאותו איפרה שירה המוכשרת)
אדמונד-הרוזן ממונטה קריסטו
לכל אחד מהם האיפור היה קריטי אז לא היה דרך לברוח מזה
אבל עשיתי גם קוספליי לטידוס מFFX ובשבילו הבהרתי את הגבות ושמתי קצת "משהושאיןלימושגמהזה" כדי להבהיר את העור קצת

הקיצר, אין סיבה להתבייש אם שמת איפור רק דאג לעשות זאת במידה ושיש לך מישהי/ו שיודע לאפר כדי לא לצאת עם איפור של דראג-קווין (אלא אם זה הדמות, במקרה הזה-ש'תגע)

Serf SaN

New member
דעתי

במה יש להתבייש? זאת סה"כ תחפושת.. וגם אנשים שמופיעים בתוכניות טלויזיה - לכולם שמים איפור.
אני שם בקוספליים רק כדי לחסות את הזיפים - מה לעשות, זה לא נראה יפה בתמונות כשאני צריך להיות חלק חלק בפנים כמו דמות אנימה.

אה, ואני מתכוון למייקאפ. פודרה עצמה / איך שהבנות לא קוראות לזה.. אני לא שם. רק שכבה שמכסה את הזיפים וזהו.

SunsRequiem

New member
פודרה זה כדי לקבע מייקאפ

זה לא קטע של בנות. זה קטע של מאפרים, שאחרי מייקאפ שמים פודרה.
לכל אדם כמעט שרואים בטלוויזיה, שמים מייקאפ, פודרה, והצללות.

יש גם קונסילר, שזה מייקאפ אטום יותר, שמיועד להסתיר פגמים ושקיות שחורות

למעלה