אממ היי... אני דיי חדש פה...

Tooling

New member
אממ היי... אני דיי חדש פה... ../images/Emo18.gif

עצם זה שהפורום הזה, עיקרו הוא לשאול שאלות, לנתח דברים, לחשוב מחוץ לקופסה... יש לי שאלה ואני אשמח אם מישהו יהיה מסוגל לענות עליהם: אילו דרכים ישנם שאתם מכירים על מנת לעורר את החשיבה היצירתית? אני לא רוצה להיות כפוי טובה ולבוא בהודעה הראשונה עם בקשות... אבל אני נמצא בפורום הזה כדי להישאר ואני מקווה שאני אוכל לעזור לכל מי שנמצא פה ויש לו שאלה/בעיה/צורך שמישהו אחר יביע דעה. Tooling.

yaakii

New member
בורך הבא!../images/Emo13.gif ../images/Emo18.gifהכניסה לחפרנים בלבד../images/Emo13.gif

טוב אני במב"ת (=מצב ביקורת תמידי), אז הבה ננתח את דבריך: המושג כפוי טובה מצריך טובה + רעה /חוסר הטבה כלפי המיטיב. משום שלפני דבריך עוד לא הייתה אפילו הטבת הטובה לא שייך "כפיות טובה". המושג אגואיזם יכול להתאים יותר. קח הכל בצחוק
. חוש הומור של פילוסופים (טוב, אני מתיימר להיות..)
ולעניין: דרכים לעורר את החשיבה היצירתית? אממ.. אני לא חושב שאפשר זה משהו שמגיע פשוט..נראה לי..

asmati

New member
חשיבה יצירתית? פילוסופית?

הספר עולמה של סופי.

אייני

New member
קרא את הספרים של אדרואד דה בונו

אם כתבתי נכון את השם. יש כל מיני אמצעים לפתח חשיבה יצירתית, השאלה היא בדיוק מה אתה רוצה... נגיד, אפשר לעשות סיעור מוחות עם חברים - זאת דרך נהדרת. יש לו גם עוד כל מיני שיטות שלא ממש קראתי, כמו "כובעי החשיבה" וזה. אתה מוזמן לקרוא ולנסות אם זה מעניין אותך...

גבר... אני לא בא לפה בכלל,

אבל אני יתן לך תשובה. תקום ב 5:30 בבוקר. (אבל תקום) קח חופש מהעבודה או ממטלות אחרות. ותעשה מה שאתה מרגיש באותו רגע, באותה שניה, גם אם אתה באמצע ציור מדהים או תוכנית בטלויזיה ואתה מרגיש שבא לך לעשות משהו אחר ל 10 דקות. תעשה אותו! תראה מה קורה לך בסוף היום או בלילה (אתה צריך להישאר ער עד ליום למחרת) ככה את מגיב לחלק היצירתי במוח שלך.

למעלה