אני מתה להסתפר

light the night

New member
אני מתה להסתפר

אבל אנשים אומרים לי שאני לא יעז אני לא נראית כמו זנב של סוססס? תאמת..

SummerSpirit

New member
קצת ../images/Emo140.gif

ביקשת את האמת... אני חושבת שהשיער שלך פשוט נראה יבש, בהסתמך על התמונה שנתת. חוץ מזה, הצבע יפה ואני חושבת שאת רק צריכה לקצר ממש קצת מהאורך -- נגיד, עד קו המותניים. אולי גם לצבוע לצבע אחיד.

בתללל

New member
שיער פצצה..הייתי ממליצה

לך להסתפר קצת.. לדרג.. ככה עד לקו של התחתון.. השיער יהיה יותר בריא.. וכמו שלפניי אמרה, לעשות כבר צבע אחיד.. (לפות למעלה לעשות ת'גוונים) וד"א את פשוט חייבת להגיד לי את הגוון של הלונד שלך !

Eurogirl

New member
איזה צבע מדהים! ../images/Emo99.gif

נראה ממש בלונד טבעי. אלא אם הוא באמת טבעי
. אם את מתה להסתפר, כדאי לך לעשות שינוי קטן כלשהו...אולי רק 10 סנטימטר או דירוג או פוני או משהו. השיער שלך מדהים, והאורך עושה את הצבע שלו ממש מרשים ויפה! אז חבל להרוס, את סתם תצטערי על זה אח"כ!

Tanya 18

New member
זה לא בלונד טבעי...

את רואה שההתחלה של השיער היא כהה נורא. אני במקומך: הייתי מחדשת את השורשים, כי כמו שפתחתי פעם נושא פה על שורשים, לדעתי זה נורא לא יפה כשרואים שורשים...[לדעתי- אבל ההחלטה לצבוע זו כבר החלטה שלך]. ואני גם הייתי מסתפרת, לפחות קצת, זה יעשה לו רק טוב.[שוב-לדעתי].

oOoMoRioOo

New member
שיער מדהיםםםם!

אל תסתפרי!! אולי רק קצוות וזה.. אבל ממש יפה איזה גוונים יש לך? (בהנחה שזה לא טבעי)

../images/Emo99.gifתתרמי קצת יא קמצנית

שיער מדהים אני חייבת לציין...זנב סוס?אולי כי השיער שלך טיפה שרוף מפן וכאלו...אבל סה"כ אני מתה על התספורת ועל האורךךךך

my spirit

New member
להסתפר דחוף

ואת זה יגיד לך כל ספר. השיער שלך שרוף ברמות!ורואים את זה בתמונה באיכות גרועה. גם חימצון וגם אורך כזה פשוט הורס המון!נשירה תבוא ..[אני בספק אדיר אם כבר אין..] וכן,זה קשה נורא [גמלי היה כמעט באורך שלך עד אתמול..חח]אבל את תיראי שהשיער הרבה יותר בריא ולא נראה ''זנב סוס'' תעשי דירוג שמתחיל מהסנטר ותבקשי שישאירו לך כמעט באותו האורך..ככה גם תיפטרי מהרבה שיער וגם ישאר לך [רוב] האורך.. [ומסכות!כל חפיפה מסכה וקרם לחות טוב..]

nickey

New member
אכן, להסתפר../images/Emo70.gif

להוריד קצוות שרופים. ובלונד בהיר לא יפה לך, אולי בלונד שטני..

Eurogirl

New member
איך את יודעת שבלונד לא יפה לה?

בכלל לא רואים את הפנים שלה
.

nickey

New member
בלונד בהיר שכזה

לא מתאים לרוב הבנות. נדירים המקרים שבהם הוא כן מתאים בדיוק.

למעלה