אתם בחיים לא תאמינו מה עבר עליי

אתם בחיים לא תאמינו מה עבר עליי

ביממה האחרונה, כמעט מתתי, וזה לא בצחוק !!! אני אסביר בקצרה כי אני עדיין בטראומה, אני חולת אסטמה ואני אלרגית לחתולים, בקיצור בידרה שבה עברתי לגור יש חתולה ואני ממש סובלת ממנה אבל אתמול בלילה ממש חטפתי התקף חזק עד כדי איבוד הכרה ובדיוק למזלי הנאחס נגמר לי הטוק מן ולא יכלתי להתקשר אפילו לא לאמבולנס, לא משנה שגם התקמצנתי על 450 ש´´ח לאמבולנס, ניסיתי להירגע לנשום אוויר צח (וקפוא) ניסיתי לעשות אינהלציה, משאפים בלגאנים, וכלום לא עזר, ועל כל הצרות השעה 5 לפנות בוקר, התחלתי לבכות עד כדי שינה, אבל בלי לנשום התחלתי לראות שחור עד שנזכרתי שיש לי איזה שהם כדורים שיכולים לעזור במקרים ממש חמורים לקחתי אחד שסידר אותי אחרי חצי שעה למשך שעה ולאחריו אחד נוסף, וגיליתי שהם נסתיימו לי, אז אמרתי לעצמי לא נורא מחר תלכי לקופ´´ח ותקני, ואל תשאלו מה עבר לי בראש באותו רגע, החל ממה אני עושה פה רחוק מהבית מאימא שיכולה להקפיץ אותי לביח´´ בשניה כשאני לא מרגישה טוב גם בחמש בבוקר, למה אין לי חבר שאוהב אותי ויכול לדאוג לי שאני אוכל למות בזרועותיו, בקיצור חוסר אונים מוחלט שאין לי מושג מה הייתי עושה אם לא היו לי הכדורים הללו טוב בבוקר הייתי אמורה ללכת לביניין של תפוז להתחיל להבין את ניהול הפורום, ואז כשסוף כל סוף הקמתי את עצמי מהמיטה אחרי לילה מטיש גיליתי שמבול בחוץ, (ואל תראו אותי ככה אני מתה על חורף, בעיקר בתור אילתית...שלא ממש יודעת מה זה גשם וכו´...) בקיצקוץ לבשתי 3 זוגות מכנסיים שלוש חולצות, מעיל צעיף, כובע וכפפות (ועדיין היה לי קר), הגעתי לתחנה המרכזית חיכיתי חצי שעה לאוטובוס שמסתבר לא יגיע היום כי הכביש שלו מוצף, חסום ואני לא יודעת מה, טוב התקשרתי לנטע לבטל ת´פגישה הלכתי בינתיים לקופ´´ח ושם צעקו עליי למה אין לי עליי מרשם קופסא פתק משהו, ואני מה לי ולזה אני אילתית שם יש קופח´´ אחת מסודרת וזהו, אחרי הצעקות לא היו מוכנים לתת לי מרשם לכדורים ואני בלחץ לקראת הלילה שיבוא, וחוץ מזה אחר כך אוטובוס השפריץ לי על כל הבגדים גשם, ועוד הלכתי לעבודה בקריז.... ממש יממה ארורה, רק הברד הקליל עשה לי טוב על הלב, הלכתי כמו מטורפת ברחוב עם הפה פתוח לשמיים וידיים לצדדים, אני אוכלת קרח אני אוכלת קרח....א יזה כייף לי...חחח... חרא של יום בקיצור מקווה שאתם לא תחוו דבר כזה בחיים אוהבת לינוי

אני שמחה שאת במצב רוח טוב :)

ואת לא נורמלית! בפעם הבאה שזה קורה לך, ישר לבית חולים!! את רוצה למות?? (מי ינהל לנו את הפורום?)

חשבתי על זה שלא נעים להעיר אנשים

בחמש לפנות בוקר, ובעיקר לא את דודות שלי שגרות רחוב לידי, וזה היה נורא מוזר שדווקא במצב כזה אני הופכת נחמדה ומתחשבת כל כך.... אל תידאגי בקשר לפורום, לכל אחד יש תחליף....סתם....נראה לך, אין לי תחליף... אוי די כבר התחרפן לי השכל מהתרופות....חיחיחי...

shiraz2

New member
לילי!!!!

ואיי- אני עדיין בהלם
חמודה- מה הייתי עושה במצב שלך אין לי מושג... הייתי מתפרקת לגמרי................................... קודם כל- תעיפי משם את ה
הזה!! עכשיו- את חייבת להשיג את הכדורים האלה! הם ממש הצילו אותך........
איזה מסכנה חמודה- אני מקווה שלא יהיה לך עוד יום כזה אף פעם
קבלי
לעידוד!!!!!!! אבל העיקר שעכשיו הכל טוב.. מה היינו עושים בלעדיייך הא?!?!? בקשר לחבר- שמעי את מדהימה ואין לך מה לדאוג בקטע הזה. משוגע מי שלא ירצה. אל תדאגי בסופו של דבר תמותי (בגיל 100+) בזרועות של מישהו!!! אוהבת, שירז

אלישיה

New member
לילללללי חמודה שלי!

שלא תעזיי לחשוב על זה שיש לך תחליף!!!!! כי בחיים לא יהיה לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואם יהיה זה לא יהיה טוב כמוך! <סימן של נשיקה... של 50 נשיקות לפחות!> (אוקיי הסימנים לא עולים לי אז אני אתאר אותם) <חיבוקים [לפחות 100]> שלא תעזייי לדבר ככה יותר או לחשוב ככה <פרצוף עצבני וכועס ועצוב ומאוכזב! למרות שאין פרצוף כזה אז תתארי את הפרצוף שלי... מאוכזב.. למרות שלא ראית אותי!> אוי´ש רגע אני יכולה לעשות פרצוף כועס! <
> כולנו כאן אוהבים אותך מאד מאד מאדדדד!!!!! {יהההה אני גורמת לך להסמיק?????????????! אם לא אז אני אמרתי שכן!
} אוהבתתת מאד מאד מאד מאד (מוד מוד מוד מוד!!!!) שרוווןןןןןןןןןןן נ.ב. תודה על המזל"ט שכתבת לי מקודם מתוקתי!

אלישיה

New member
מממ.. לילי..

קנו לי מלא בלונים... ובאו אלי שתי חברות.. כן כן הן הלכו בגשם ובקוררר.... ובשמונה בערך יצאתי עם המשפחה שלי.. למסעדה ולא לבשתי משהו מיוחדדד.......... הוספפתי אותך לאיי סי קיו שלי... נ.ב. אני חווולההה )):

ממי תרגישי טוב../images/Emo5.gif תשתי הרבה||

איך שאני אוהבת
זה עושה לי ממש טוב, בכל גודל וצורה, אפילו בלוני גז.....חחחחח..... אוהבת ומחכה שתבריאי בקוצר רוח לינוי

למעלה