בגרויות ושאר ירקות

בגרויות ושאר ירקות

עמ``י עש``ו נכנסתי לפורום דרך ההודעה של איש משהו נקרעתי מצחוק :) של מי היה הרעיון לפורום אופטימיסט? ישר כוח :) נו כמו כולם באתי להתלונן הייתה לי אתמול<כן זה היה אתמול איזה יום היום? רביעי נכון?>, טוב אז הייתה לי אתמול בגרות במחשבים היה נורא היה פשוט איום ונורא זו הייתה הבגרות הכי קשה שהייתה לי מימי ועשיתי הרבה <11 או 12> לא היה מספיק זמן! בשעה האחרונה הייתי לחוצה כמו...כמו... אין לי דוג` אפילו, זו שישבה מאחורי בטח נבהלה ממני :) מה שרציתי להגיד שהיא הייתה קשה זהו זה כל מה שיש לי להגיד שהיא הייתה קשה וזה לא פייר זה פשוט לא פייר עד שיש סוף סוף מקצוע אחד שאני טובה בו מקצוע שאני יודעת שיש לי אפשרות להוציא בקלות מאה הם תקעו עם בגרות קשה להחריד איך שיצאתי מהמבחן שאלתי את אלה שגם הגישו אותם על מאה וארבעתינו אמרנו פה אחד ``וואוו היה קשה`` אווווווווווווווווווווווווווווווווווף זה לא פייר אבל הם בטח הצליחו משהו אני בטוחה שיש לי טעויות אני חייבת איזה פתרון של בחינה <ברוב טימטומי עניתי על שאלה שהיא רקורסיה מה שאומר בואו תענו תטעו ולא ניתן לכם אפילו נקודה אחת כי צריך פתרון סופי נכון ואי אפשר להבין את הדרך שאיתה הגעתם אליה ז``א אין שם טעות נגררת ואי אפשר לקבל קצת מהנקודות,בטח לא הבנתם כלום :) לא נורא>

ובכלל שכחתי מה שרציתי להגיד

עמ``י עש``ו שזה לא פייר! צריך לעשות משהו אני לא יודעת מה אבל שכל השנים יהיה אותה רמה של בגרות זה מעצבן ששנה אחת עושים רמה גבוהה ושנה אחרת עושים רמה נמוכה <נו מה אני מתבכינת חוץ ממחשבים שהיה תקוע התפקסס מזלי לבגרויות קלות> המשך יום טוב נטלי

ברוכה הבאה נטלי.

אין מה לעשות יש שנים ככה, ויש שנים ככה. אם החבר`ה שמה במשרד החינוך יחליטו כי אכן היה מבחן קשה, ואחוז הנכשלים יהיה גבוה, כנראה שייתנו איזשהו פקטור. אז אני מקווה בשבילך ובשביל כיתתך כי יינתן פקטור.

לא נראה לי שינתן פאקטור...

עמ``י עש``ו עשו שני דברים מגעילים בבגרות הזו 1.הורידו מלא חומר במיקוד <וזה ממילא לא משנה כי גם ככה יש חומר פתןח ככה שכמות חומר במחשבים לא ממש מזיזה ללמוד עוד או לא> אבל!!! זה שהשאירו עשו ממנו שאלות קשוווות <טוב על זה כבר התלוננתי :)> 2.הבגרות מורכבת משני חלקים כל חלק 50% חלק אחד שבדרך כלל הרבה נופלים עליו כי הוא מבלבל קצת עשו אותו קל יחסית ככה שהרוב יצליחו לעבור ז``א לא ברמה הרגילה שהם נותנים והחלק השני עשו אותו כ``כ קשה... ככה שבסה``כ אני מאמינה שכמות הנכשלים תרד אבל יעלה הממוצע כי יהיו הרבה 60 70 ולא כאלה שהם 90 כאלה שהם 40 וקצת ממוצעים מקווה שהבנתם משהו :) ביילי אני בעד נעמוד שם ונפגין! ומישהו ישמע אותנו... בטוח מישהו ישמע אותנו אולי יביאו לנו פיצות מרחמים

ביילי_007

New member
נצא לרחובות ונפגין למען זכויותנו!!!

ילדת - הירח, אני תומך בך ב100%, האנשים במשרד החינוך לא יכולים לראות אותנו שמחים. לכן יש לי הצעה בשבילך, בו נארגן קבוצת ענקית של תלמידים - ואז נפגין מול משרד ראש הממשלה בירושלים, (את בטח שואלת למה משרד ראש הממשלה ולא משרד החינוך) תשובה היא: כולם מפגינים מול משרד ראש הממשלה - למה שגם אנו לא נפגין שם. :)

ילדת ירח

ג.נ. קיבלנו את פנייתך ולהלן ההסבר: הבגרות במחשבים שנערכה בתאריך 20.6.01 אכן היתה קשה וזאת על מנת ללמד את התלמידים כי החיים קשים ואנשי המחשבים צריכים להתמודד עם מצבים קשים ולעבוד מצאת החמה עד צאת הנשמה. וגם על מנת לצמצם את אנשי המחשבים שמציפים כרגע את השוק כמו מכת הארבה שהנחתנו על פרעה. ליהי האחת מחלקת תלונות לשכת אלוהים

ביילי_007

New member
בגרויות מבוטלות רוצים הוכחה?

21.6.01 משרד החינוך והתרבות מחלקת הבחינות ירושלים לכבוד שרת החינוך: אופס שכחתי איך קוראים לה (הא..נזכרתי לימור -רק בישראל זוכרים:). נדון: ביטול בחינות הבגרויות. לפי החלטת הממשלה מתאריך 4.10.48, הוחלט לבטל סופית את בחינות הבגרות, כל התלמידים יצרכו לעשות בחינה אחת בלבד על מנת לקבל תעודה פירוט כדקלמן: 1.איך להתחיל עם בחורים/ות. 2.איך לאכול גלידה בלי שזה ינזול על מכנסיים. 3.חובה יהיה להיות בים או בריכה לפחות 10 פעמיים, כמובן שזה על חשבון המדינה. 4.חובה לדעת, לפחות 5 קללות ברוסית,או בתימנית. 5.ביתי-הספר יכורזו כאזור מוגבל למורים, כלומר מורה שימצא בבתחומי בית-הספר יזומן לחקירה ע``י משטרת ישראל - התלמיד אשר ימצא מורה יקבל בונוס - סוכריה על מקל. זהו עד להודעה הממשלה הבאה, בכבוד רב, לבנת חבלה, שרת החינוך. נ.ב עותקים ל- א. ראש הממשלה, ביילי שרון. ב. מנהל פורום קיטורים, אופיטימיסט

ביילי, אתה יודע שאתה בסדר עם

ההודעות, אבל אני מבקש ששום ביטוי שיגרום לנזק כזה או אחר למישהו או מישהי, יכנס לפורום. אני לא מוחק את ההודעה כי היא שווה, אבל בפעם הבאה אני מבקש שזה לא יקרה.

ביילי_007

New member
במי במה? (שאלה לפסוקית מושא:)

במי או במה פגעתי...ואם כן אני מתנצל?? דרך אגב הקטע של פסוקית מושא, יש לי עווווד בגרות בלשון ב-29, אז...;) :)

בשם של לימור לבנת...

לא שאני מעריץ, ולא שאני בעד דרכה, אבל השם בה נקטת נחשב בעבר כהסתה והשמצה, אם כך זו הבעיה. בקשר ללשון, איך אתה בלשון? אשתי מורה ללשון. אתה שולט 100%?

ביילי_007

New member
לימור היקרה, התנצלותי :)

דרך אגב..אני דיי בסדר בלשון!! :) לכול תומכי הימין, השמאל המרכז, השמאלי יותר מהשמאל, והימיני יותר מימין - אני מבקש סליחה על שפגעתי בכבודה של שרת החינוך המעולה שלנו. לא היו לי כוונות רעות, בבבבבבקקקקקששששששששששששה, אל תשלחו אותי על כסא חשמלי:).

ביילי_007

New member
זריקהההההההההה????!!!!!!!!

אני פוחד מזריקות!!! לאאאאאאאאא, אם כבר הוצאה להורג -אז כיסא חשמלי,

ביילי_007

New member
בו נראה אם אני ישבור את השיא שלי 3

מחמאות ביום, דרך אגב הגבתי למייל שלך.

אז שיעלו את הרמה!

עמ``י עש``ו <אני יודעת שכתבת בצחוק :) אבל אני יענה ברצינות> הם רוצים לעלות את הרמה שיעלו! אבל שלא יעשו לנו את זה בהפתעה הפתעה אני מעדיפה ביום-הולדת <עוד פחות מחודשיים ישששש> וגם הם העלו עכשיו ומה שיקרה שהרבה יגשו לבגרות חורף או שנה הבאה ואז הם בטוח יורידו את הרמה <כי הם לא החלטיים וזה לא פייר...> ואז כמובן שוב יוצף השוק במחשבים

אז שיעלו את הרמה!

עמ``י עש``ו <אני יודעת שכתבת בצחוק :) אבל אני יענה ברצינות> הם רוצים לעלות את הרמה שיעלו! אבל שלא יעשו לנו את זה בהפתעה הפתעה אני מעדיפה ביום-הולדת <עוד פחות מחודשיים ישששש> וגם הם העלו עכשיו ומה שיקרה שהרבה יגשו לבגרות חורף או שנה הבאה ואז הם בטוח יורידו את הרמה <כי הם לא החלטיים וזה לא פייר...> ואז כמובן שוב יוצף השוק במחשבים

למעלה