בדיקת מערכת

בדיקת מערכת../images/Emo11.gif

שיר מושמע? דיסק בדיסקמן? דיסק במערכת? שיר אחרון בMP3? דיסק נחשק? דיסק אחרון שנקנה? שיר דבוק בראש? שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט? דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט? וסתם תכתבו עוד משו ותמונה מצחיקה אם באלכם

../images/Emo11.gif

שיר מושמע? Gavin DeGraw - I dont to be דיסק בדיסקמן? Lacuna coil וכל מיני אחרים דיסק במערכת? מתה
שיר אחרון בMP3? אע?
דיסק נחשק? אין כזה דיסק אחרון שנקנה? בוטן מתוק בקרקס, נראהלי
שיר דבוק בראש? תבדקי ת'חברה שלך - סיי לה וי
שיר שהייתם רוצים לשמוע כעת*? אין כזה דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעת*? אין כזה

../images/Emo11.gif

שיר מושמע? הסתכלו לשמיים - אביב גפן דיסק בדיסקמן? נציל את היום / נמרוד שיקלר דיסק במערכת? משהו של אמא שיר אחרון בMP3? אין לי mp3 דיסק נחשק? החדש של בוטן... והדיסק של בית הבובות ... ועוד כל מיני דיסק אחרון שנקנה? לא זוכרת שיר דבוק בראש? "צועקים על אהבה" שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט? "סינטטי" דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט? של סינרגיה וסתם תכתבו עוד משו ותמונה מצחיקה אם באלכם- אני עייפה

Hezi The One

New member
טםטםטםטםטם

שיר מושמע?-במקרה במקרה,אם כבר-היהודים דיסק בדיסקמן?-בטח האנפלגד של היהודים תקוע שםP: דיסק במערכת?-המערכת מאובקת כבר,באמאשלי שנים לא נגענו (עזבו שהיא מקולקלת וזה) שיר אחרון בMP3? קיי'ס צ'ויס-אבריטינג פור פרי (לא בMP3 שליP:) דיסק נחשק?החדש של היהודים,שיצא כבר:( יש חודש ומשהו@#%$#% דיסק אחרון שנקנה? קנו לי,מטרופולין שיר דבוק בראש?כל הזבל עליך-סינרגיה שיר שהייתם רוצים לשמוע כעת (זה עם ת' לא ט')? אממ,בא לי נמרוד שיקלר@#%#% דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעת?-לוידע:O

ד נ ד ו ש

New member
../images/Emo79.gif בדיקת מערכת

שיר מושמע? Daniel Powter - Bad Day. דיסק בדיסקמן? כרגע כלום, אבל האחרון היה "נציל את היום" של נמרוד שיקלר. דיסק במערכת? נמרוד שיקלר - "נציל את היום" חח
שיר אחרון בMP3? אין לי אמפי3 .. דיסק נחשק? החדש של סינרגיה, שעדיין לא יצא וייצא מתישהו.. Oo דיסק אחרון שנקנה? "נציל את היום" - נמרוד שיקלר. שיר דבוק בראש? "חום יולי אוגוסט" - סינרגיה, "Bad Day" של דניאל פאווטר. שיר שהייתם רוצים לשמוע כעת? "חום יולי אוגוסט". וסתם תכתבו עוד משו ותמונה מצחיקה אם בא לכם.

shiran172

New member
אממ אממ אממ

שיר מושמע? דיסק בדיסקמן? דיסק במערכת? שיר אחרון בMP3? דיסק נחשק? דיסק אחרון שנקנה?שייגעצ-ניורק רפיח שיר דבוק בראש?זה לא אותו דבר/עברי לידר שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט?זה לא אותו דבר/עברי לידר דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט?בכייף-אינפקציה וסתם תכתבו עוד משו ותמונה מצחיקה אם באלכם: הייתי אתמול בפסטיבל הבירה והיה ממש כייףףףףף!!!

shiran172

New member
אממ אממ אממ

שיר מושמע?אני לא שומעת כלום עכשיו דיסק בדיסקמן? אין לי דיסקמן דיסק במערכת? אין לי מערכת שיר אחרון בMP3?האמ פי 3 שלי בפולין דיסק נחשק?בכייף-אינפקציה דיסק אחרון שנקנה?שייגעצ-ניורק רפיח שיר דבוק בראש?זה לא אותו דבר/עברי לידר שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט?זה לא אותו דבר/עברי לידר דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט?בכייף-אינפקציה וסתם תכתבו עוד משו ותמונה מצחיקה אם באלכם: הייתי אתמול בעיר הבירה והיה ממש כייףףףףף!!!

Tinkerblack

New member
../images/Emo23.gif

שיר מושמע? את לא כמו כולן דיסק בדיסקמן? שנים לא נגעתי בדיסקמן אז נראה לי שיש לי שם כרגע שרון חזיז דיסק במערכת?דיסק של אס קלאב (השני אם זה מעניין מישהו) שיר אחרון בMP3?כלום לא עצוב הכל כרגיל דיסק נחשק? רומנטיקה עתידנית דיסק אחרון שנקנה?גבירותי ורבותי משינה שיר דבוק בראש? ספרי שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט? ספרי דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט? אמממ שנות ה90 היו כאן- זה אוסף

BaRbiK

New member
בדיקת מערכת../images/Emo3.gif

שיר מושמע? כרגע? שומדבר.. דיסק בדיסקמן?עברי לידר-זה לא אותו דבר דיסק במערכת?סינרגיה-צועקים על אהבה
שיר אחרון בMP3?אין=\ דיסק נחשק?דניאל סלומון- דניאל סלומון ועוד כמה.. דיסק אחרון שנקנה?מוניקה סקס-יחסים פתוחים שיר דבוק בראש?אין שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט?אין דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט?אין משהו מיוחד..

אהממ טסטינג../images/Emo79.gif

שיר מושמע? alice cooper-poison דיסק בדיסקמן?אוסף צרוב של ברי סחרוף דיסק במערכת?מוניקה סקס שיר אחרון בMP3?אין
דיסק נחשק?האחרון של matchbox 20 דיסק אחרון שנקנה?וואו נוסטלגיה..כנראה שsiNg when youre winning של רובי וויליאמס שיר דבוק בראש?SUAVEMENTEEEE שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט?כעת זה עם ת' עילגים! ג'קי של היהודים דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט?ארג
נמ האחרון של our lady peace וסתם תכתבו עוד משו ותמונה מצחיקה אם באלכם

When Pigs Fly

New member
להלה

שיר מושמע? שייגעצ-ניו יורק ועד רפיח דיסק בדיסקמן? נירוונה דיסק במערכת? מארון 5 שיר אחרון בMP3? לא זוכרת של מי My Friends Over You דיסק נחשק? אין.. דיסק אחרון שנקנה? לא קונה דיסקים *משפילה מבט* שיר דבוק בראש? פרח- יהודה פוליקר שיר שהייתם רוצים לשמוע כעט? כעט? :] כעת כלום.. דיסק שהייתם רוצים לשמוע כעט? כנ"ל

למעלה