בואו נעשה הסכם

פנינה10כחולה

Well-known member
ביבי מושחת, ביבי מלוכלך, ביבי שטן,
אבל הוא ראש ממשלה, הוא נבחר העם, ויש להפילו בדרך דמוקרטית.
והדרך הדמוקרטית היא הקלפי.
אין צורך לרדת נמוך ולהעליב את בוחרי הימין או השמאל. יש קלפי גולשים נכבדים. ומי שלא טוב לא הדרך הדמוקרטית, הוא נמצא בבעיה רצינית.
שבת שלום.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אין צורך לרדת נמוך ולהעליב את בוחרי הימין או השמאל. יש קלפי גולשים נכבדים. ומי שלא טוב לא הדרך הדמוקרטית, הוא נמצא בבעיה רצינית.
שבת שלום.
כן, זה נכון מה שאת אומרת.
אך מסתבר שזה לא עובד כך.
כשראש ממשלה ימני שהוא גאון פוליטי אשר מצליח לתמרן את המערכת הפוליטית שוב ושוב, כך שהיא תשרת את מטרתו ותביא אותו לכיסא הנחשק
של ראשות הממשלה.
הדבר הזה לא קרה מעולם
אף ראש ממשלה לא "משך" 20 שנה.
זה מטריף להם את השכל ומוציא אותם מד(ע)תם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כן, זה נכון מה שאת אומרת.
אך מסתבר שזה לא עובד כך.
כשראש ממשלה ימני שהוא גאון פוליטי אשר מצליח לתמרן את המערכת הפוליטית שוב ושוב, כך שהיא תשרת את מטרתו ותביא אותו לכיסא הנחשק
של ראשות הממשלה.
הדבר הזה לא קרה מעולם
אף ראש ממשלה לא "משך" 20 שנה.
זה מטריף להם את השכל ומוציא אותם מד(ע)תם.
כאן אתה טועה ומטעה.
מתנגדי הגאון לא התעוררו רק ביומולדת ה-20 של ה"משיכה".
מתנגדיו היו תמיד, וזה החל כבר בקדנציה הראשונה, לאחר שהתפרסמו סיפורי גזילת המתנות, עמדי הובלות ועוד כמה פנינים נבחרות, כשהגדולה שביניהם הייתה "חברון בר-און". וככל שחלפו השנים, כמות העילות של הזועקים נגד רק עלו. המנהיג הגאון זיגזג לא פעם, ודברים שהוא אמר פעם, או שנשכחו או שפשוט הוכחו כדברי כחש ושקר. אז לבוא היום ללומר שלמישהו מפריע שהגאון יושב כבר 20 שנה על הכיסא וזה מה שמפריע לו? נו... לך ותקן את דבריך. זו לא האמת ואתה יודע זאת היטב.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כאן אתה טועה ומטעה.
מתנגדי הגאון לא התעוררו רק ביומולדת ה-20 של ה"משיכה".
מתנגדיו היו תמיד, וזה החל כבר בקדנציה הראשונה, לאחר שהתפרסמו סיפורי גזילת המתנות, עמדי הובלות ועוד כמה פנינים נבחרות, כשהגדולה שביניהם הייתה "חברון בר-און". וככל שחלפו השנים, כמות העילות של הזועקים נגד רק עלו. המנהיג הגאון זיגזג לא פעם, ודברים שהוא אמר פעם, או שנשכחו או שפשוט הוכחו כדברי כחש ושקר. אז לבוא היום ללומר שלמישהו מפריע שהגאון יושב כבר 20 שנה על הכיסא וזה מה שמפריע לו? נו... לך ותקן את דבריך. זו לא האמת ואתה יודע זאת היטב.
משה, אני לא הולך לפתוח שוב ויכוח ארוך ומיגע נוסף.
מי עשה מה למי, כמה ולמה?
אתה חושב שאני טועה
אני בטוח שאינני טועה.
ת'אמת?
עכשיו ערב שבת, אני עם מצב רוח טוב.
בא לי קצת להירגע בתוך הקומונה ולא להתווכח עם אף אחד.
תכף תגיע לכאן צלחת מלאה ב"פאד תאי" תאילנדי חריף ובירה קרה. |בירה|
אני לא רוצה לקלקל לעצמי את התיאבון עכשיו.
נשאיר את הוויכוחים הפוליטיים המטופשים האלה למחר, טוב? :-D

שבת שלום.
אף אחד לא הסכים, ולא פלא שהוא נבחר פעם אחר פעם.
גם שהשמאל התאחד והקים מפלגה מכמה סיעות נשארו בחוץ.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שבת שלום.
מעבר לזה שאני מסכים איתך שאין סיבה לרדת נמוך ולפגוע בקבוצה מוגדרת (ימין או שמאל), חשוב רק שתזכרי, שהקלפי הוא לא הדרך היחידה להפיל שלטון, ובהחלט קיימות דרכים אחרות לעשות זאת בצורה חוקית. אז שלא יעבדו עליכם וינסו ללמד אתכם, שדברים כאלה ניתנים ל"תיקון" רק בקלפי. כי כשם שהציבור אומר את דברו בקלפי, מותר לציבור גם למחות, כשהוא נוכח ש"הגיעו מים עד נפש". דברים כאלה קרו כבר בעבר, וסביר שזה עוד יקרה גם בעתיד.

נערך לאחרונה ב:

מקסים 45

Well-known member
שבת שלום.

מעבר לזה שאני מסכים איתך שאין סיבה לרדת נמוך ולפגוע בקבוצה מוגדרת (ימין או שמאל), חשוב רק שתזכרי, שהקלפי הוא לא הדרך היחידה להפיל שלטון, ובהחלט קיימות דרכים אחרות לעשות זאת בצורה חוקית. אז שלא יעבדו עליכם וינדו ללמד אתכם, שדברים כאלה ניתנים ל"תיקון" רק בקלפי. כי כשם שהציבור אומר את דברו בקלפי, מותר לציבור גם למחות, כשהוא נוכח ש"הגיעו מים עד נפש". דברים כאלה קרו כבר בעבר, וסביר שזה עוד יקרה גם בעתיד.
ההפגנות לא משפיעים, אם כול מי שמפגין יגיע לקלפי נראה תמונה אחרת

משתפרת1

Well-known member
ההפגנות לא משפיעים, אם כול מי שמפגין יגיע לקלפי נראה תמונה אחרת
מסכימה בענין ההפגנות. כבר חדשים ארוכים מפגינים בבלפור, בקיסריה, בצמתות ובכיכרות. לא הפגנה אחת, עשרות הפגנות בכל סוף שבוע, כמה במשך השבוע, במשך חדשים. מה ההשפעה? בסקרים לא נראית עליה משמעותית לגוש כלשהו. נכון שאמינות הסקרים מוגבלת, אך לפחות שינוי מגמה היינו רואים, אילו היה.
בעצם לאחרונה יש תוצאה. אחרי כמה תגובות אלימות של יחידים מהימין שגרמו לצד שלהם בעיקר נזק, מתארגנות כעת הפגנות של תמיכה בנתניהו.

נערך לאחרונה ב:

פנינה10כחולה

Well-known member
מעבר לזה שאני מסכים איתך שאין סיבה לרדת נמוך ולפגוע בקבוצה מוגדרת (ימין או שמאל), חשוב רק שתזכרי, שהקלפי הוא לא הדרך היחידה להפיל שלטון, ובהחלט קיימות דרכים אחרות לעשות זאת בצורה חוקית. אז שלא יעבדו עליכם וינסו ללמד אתכם, שדברים כאלה ניתנים ל"תיקון" רק בקלפי. כי כשם שהציבור אומר את דברו בקלפי, מותר לציבור גם למחות, כשהוא נוכח ש"הגיעו מים עד נפש". דברים כאלה קרו כבר בעבר, וסביר שזה עוד יקרה גם בעתיד.
הקלפי אכן אינה הדרך היחידה, אך הדרך הנכונה והבטוחה.
אתה חי בארץ, ורואה שמפלגות השמאל, אל תרים גבה הייתה תקופה שאהבתי את מרצ, מרצ הלכה ונעלמה. יודע למה?
שום דרך לא תחזיר את מרצ הטובה והבטוחה לעם ישראל מלבד הקלפי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הקלפי אכן אינה הדרך היחידה, אך הדרך הנכונה והבטוחה.
אתה חי בארץ, ורואה שמפלגות השמאל, אל תרים גבה הייתה תקופה שאהבתי את מרצ, מרצ הלכה ונעלמה. יודע למה?
שום דרך לא תחזיר את מרצ הטובה והבטוחה לעם ישראל מלבד הקלפי.
כן. זה נכון. אבל אל תשכחי מי ומתי הקים/ה את רץ = מרץ. זו הייתה שולה, שעזבה את המערך ופתחה מפלגה. והיא באמת הייתה "אישה עם ביצים". ואחריה היה יוסי, שגם הוא כבר עבר לאולם אחר. אחריהם... נו. כבר לא נשאר הרבה.

פנינה10כחולה

Well-known member
כן. זה נכון. אבל אל תשכחי מי ומתי הקים/ה את רץ = מרץ. זו הייתה שולה, שעזבה את המערך ופתחה מפלגה. והיא באמת הייתה "אישה עם ביצים". ואחריה היה יוסי, שגם הוא כבר עבר לאולם אחר. אחריהם... נו. כבר לא נשאר הרבה.
בקיצור השמאל נפל מסיבה אחת, הם לא מגיעים לקלפי!

אבי בן 1231

Well-known member
היות ואנו לא חכמים כ"כ כמו כבודו, אנא תן לנו מספר דוגמאות,
כיצד מפילים שלטון בצורה חוקית ולא בקלפי?????

אכן כדבריך מותר למחות אך אסור לשפוט ולהחפיש ואפילו לא בפורום מאוד מסוים בתפוז!!!!

למעלה