בואו נשים קלפים על השולחן

doco713

New member
בואו נשים קלפים על השולחן

אני בן 39 , עזבתי מקום עבודה וכרגע נמצא בצומת דרכים , עלה במוחי הרעיון של עבודה במד"א כמובן לאחר שעשיתי "שיעורי בית" אם כדאי או לא ( שדווקא המליצו ), אז ככה , אני מאוד אוהב לעבוד עם ציבור , אוהב עבודה לא שגרתית שנעשית בשטח , לא מפחד מדם או פצועים למיניהם ( ראיתי כבר מספיק בחיי ) , כל נושא רפואת החירום חדש לי , יש לציין שאני שקול במחשבתי , שואל ומברר לפני החלטה סופית , לא " מתלהב " כמו ילד לנסוע עם סירנה ..וחושב על מד"א באמת כמקצוע לכל החיים הכולל קידום עד כמה שניתן לאט ובזמן. אני יודע ולא מתכחש שכמו בכל אירגון יש תככים , אינטריגות מזימות ושאר "טובין" בין עובדי מדא , ההנהלה וכולי.. , אני בטוח שיש גם דברים טובים באירגון , הכוונה בגדול היא לא להתחיל להתעסק עם כול מיני למה עשו לי ולמה שתו לי , אלא לרכוש מקצוע איכותי לחיים. אני חייב לציין שמשמרות ועבודה בחגים ושבתות גם לא יעצרו אותי כל עוד אני מתוגמל בעבורם , וכמו בכל עבודה יש את הרוטינה המשעממת עיין ערך העברת חולים או " מוניות " למיניהן. שכחתי לציין שאני מתחיל קורס בוקר של חמישה שבועות - חובש/נהג אמבולנס בתחילת חודש יוני במרחב דן אני פונה לעובדי מד"א בלבד שכבר צברו זמן ונסיון בשטח ויכולים לייעץ לי מכלל הלב ולשים את הקלפים הטובים והרעים על השולחן האם אני עושה צעד נכון . אני חייב לציין שאני מאוד אוהב לעזור לאנשים במצוקה קלה או קשה - חולים "רגילים" או פצועי תאונות בדרגות שונות. אני חושב שהסברתי את עצמי הכי טוב ואם שכחתי פרט כלשהו תוכלו לשאול אותי . תודה.

למעלה