בנןת עזרה

ללי 2

New member
בנןת עזרה

אין לי איפה להשתפך אז אני עושה זאת פה. אף פעם לא היתי מהרזות אבל היתי מלאה היום אני שמנה. נמאס לי מעצמי אני נגעלת מעצמי רוצה לרזות אך אין לי כוחות. יש לי כ"כ הרבה לרדת שהנפש מיואשת. תנו זריקת עידוד כי אין לי עם מי לחלוק. ד"א גם אין לי בגדים לא בגלל חוסר כסף אלא חוסר בחנויות לשמנות צעירות שרוצות להיות אופנתיות ואסטתיות. תודה מראש

הי ללי קבלי קצת עידוד ../images/Emo42.gif../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif

תאהבי את עצמך מה זה קשור למשקל? מי שלא טוב לא שלא יסתכל

חבי

New member
ללי...

אני חציתי את קו ה- 130 קילו ואני מוצאת מדי פעם בגדים לצעירות.

בת 32

New member
זריקת עידוד

חמודה הכל תלוי בך ובהחלטה שלך עצה ידידותית ........ כל יום תסתכלי במראה ותגידי זו אני וזה המאה אחוז שלי וצאי לכבוש את העולם .......

אורלי41

New member
בואי לפורום יפות ושמנות../images/Emo6.gif

שם כולם נמצאים באותה סירה יש שם בית חם ותומך. קדימה.......מחכים לך

DREAM111

New member
היי ללי

אז קודם כל אתן לך הצעה להצטרף לפורום שמנות ויפות ותראי איזה זריקת אנרגיה תקבלי לעידוד. דבר שני יש המון חנויות למידות גדולות. עונות. מתאים לי. רוזאן. אישה יפה (משהו כזה). נאש נאש. יש חברות רק צריך לבדוק וללכת לקנות. בהצלחה.

anwo

New member
הי ללי

דבר ראשון, אל תתיאשי ואולי תתחילי בפעילות גופנית כלשהי. דבר שני, יש בחור בשם רון מנדלמן , שהוא מעצב בגדים בשנקין ומכבד נשים באשר הן, ויש לו חיבה גדולה לנשים במידות גדולות 4-5 . אז צאי לבקר אותו, ותראי איך מצב רוחך ישתפר שתי שניות. באחריות!

kodgirl

New member
נסי להתעלות על זה:

יש לי 30 קילו לרדת אני מידה 44 ויש לי מלא סימני מתיחה. בנוסף אני כולה בת 17 אפילו זה עוד לא. אגב אני חדשה פה אז היי לכולם.

למעלה