בסימן מזל טוב

בסימן מזל טוב ../images/Emo57.gif

ברכות לרגל פתיחת שלוחה זו. ובעניני מזל טוב אצמול היתה לי יום הולדת. כזו יום הולדת לא מוצלחת לא היתה לי מזה שנים. רצית לשאול - האם זה סימן לעתיד להתרחש לי בשנה הקרובה? מה יקרה איתי בעבודה, בלימודים ובזוגיות? תודה רבה מראש...

צ ל י ל 8

New member
אהלן צפיחית בוונילה ../images/Emo22.gif

(למה השם הזה מוכר לי?) תודה רבה על הברכות, אז מוזמנת תמיד להשתתף
ראשית כל, מזל טוב ליום הולדתך. שמחה שהיא הייתה מוצלחת והלוואי והם ירבו.... אם זה סימן לעתיד להתרחש לבוא? מי יודע.. הלואי.. שאלת כמה שאלות בבת-אחת. אנא מקדי את הנושא שהכי מציק לך ברגע זה. ספרי לנו קצת רקע ומה בדיוק את מעוניינת לדעת, ואנו ננחה אותך איזו פריסה לעשות ואיך לנסח את השאלה.

תודה על התגובות החמות מכל ה../images/Emo23.gif

הכי מעסיק אותי זה נושא הזוגיות שאין לי מזל בתחום מזה שנה וחצי (בשנה וחצי האחרונות 3 מערכות יחסים שונות). לפני חצי שנה (בין מספר 2 ל3) עשיתי פתיחה בנושא וכמובן יצאה הגברת הכוהנת הגדולה ובזאת זה נגמר. לפני שלושה חודשים ניסתי שוב ושוב היא הגיעה. הייתי רוצה לדעת יותר בכיוון הזה. אשמח לקבל כל הכוונה או עצה טובה (גם אם היא מסקס והעיר הגדולה), תודה

blackcat2

New member
הי צפיחית../images/Emo9.gif

רק בגלל שהיה לך יום הולדת רע לא מעיד כי כל השנה תהיה באותו סימן. תהיי אופטימית. למה להכניס לעצמך את הנאחס הזה. לא ניתן לנבא עתידות. ניתן לבחון את מקומך בכל אחד ממהקשרים ולייעץ לך כיצד לפעול על מנת שתקדמי את מטרותיך. בהצלחה.

צ ל י ל 8

New member
איזו פאדיחה ../images/Emo122.gif

אני הבנתי שיום ההולדת הייתה מולחת, ולא להיפך. בכל אופן, רק אושר יקירה

צוף3

New member
לא נורא ../images/Emo25.gif

אני דווקא חושבת שאם היום הולדת היה גרוע, אז זה סימן שהכל הולך להיות טוב יותר. זה כמו שאומרים שכפי שנראה ערב השנה החדשה שלך, כך תראה כל השנה שלך - ואצלי זה בדרך כלל הפוך... מה לעשות אם ישנה בעיה ספציפית שמציקה לך ומטרידה אותך את מוזמנת לשתף אותנו ואנו נעזור לך לנסח שאלה. מ ז ל ט ו ב

batgalim

New member
וכגרופית של סקס והעיר...../images/Emo99.gif

אני חייבת להוסיף - בפרק האחרון על ההחתונה של שארלוט - חתונה שהיתה קטסטרופה מכל הבחינות, קארי ניחמה את שארלוט בכך שהחתונה הקודמת שלה היתה מושלמת וחיי הנישואים היו "בזבל"... אז החתונה הזו בטח תפתח לה פתח לחיי נישואים מושלמים וטובים!!! אמנם יומולדת ולא חתונה, אבל המוטו הוא על אותו עיקרון - השנה שלך תהיה בדיוק מה שתעשי ממנה - והיא יכולה להיות נהדרת ומקסימה אם רק תחשבי חיובי!!! מזל טוב

batgalim

New member
צופית המתוקה ...../images/Emo99.gif

מתגעגעת אליך בחזרה... קוראת בשקיקה את פירושיך ומוקסמת... אין עליך! גדולה!!!

למעלה