ברכות לפורום החדש

ברכות לפורום החדש

ברכות לטייסי הממ"ג על פתיחת הפורום החדש. ממתין בקוצר רוח לסיפורים ולתמונות. ברכות לחיים על היוזמה מחד והביצוע מאידך. כל הכבוד. עכשיו נראה אותך מארגן פעילויות המשלבות ממ"ג ואז"מ כי הרי אנחנו "אחים לטיס", טסים ופועלים באותה חלקת שמים (0-500 רגל) אז שום סיבה שלא "נפגש בשטח". ברכות, יוסי מיליס

התכוונת שעדיף שלא נפגש בשמים

או באמת עדיף שלא ניפגש בכלל. אתה פגוע ? עשינו לך משהוא רע ? עליתי על איזה מוקש בדמות "מלחמת שבטים" ? אודה באם תפרט ואשמח באם תזדהה. יוסי מיליס

מרחף 1

New member
מעט חוש הומור..

יש סלוגן של האגודה למלחמה בתאונות הדרכים, ממנו ציטטתי את המשפט "שלא ניפגש". לא נהוג להסביר בדיחות, אבל מאחר ולקחת את העניין קשה מדי - הכוונה היא שלא נתנגש באוויר. כשתבין את הבדיחה - תתקשר. הגישה שלך רק מחזקת את הסיבה בגללה אני מעדיף שלא לחשוף את זהותי כרגע, זוהי פריבילגיה לגיטימית בסביבה של פורום אינטרנטי. לא "גנבתי" כלום (אני מקוה שגם את המשפט הזה לא תפרש כלשונו) ולא גרמתי נזק לאיש. להיפך. אני חושב שהנקודה שהעליתי היא חשובה ולגיטמית גם היא, אפשר לחלוק עלי אבל לא צריך לאיים עלי. אני די מתפלא שאיש לא מרים את הכפפה, אולי בגלל שגם אחרים חוששים להכנס לעימות עם האגודה. אני לא מנסה להתעמת, אני מבקש לתקן דבר שנראה לי מעוות. העובדה שאתה מייחס את זה למלחמת שבטים תמוהה בעיני, ממה יש לך לחשוש שאתה אומר - עדיף שלא ניפגש בכלל? בלית ברירה אנו עלולים להפגש בבית המשפט. צא מהלחץ.

למעלה