גירושין?

mar4ale

New member
גירושין?

אני נשוי 9 שנים, אב לילד בן 3, אשתי בהיריון שני.
פגשתי לפני כחודשיים את האקסית שלי, אהבה הראשונה שלי, ככל הנראה גם אהבת חיי. נפרדנו לפני 15 שנה וכל אחד התקדם לכיוון אחר, מקצועית ומשפחתית. היינו בקשר רחוק, "שלום שלום" רק במפגשים חברתיים ולא יותר. אני תמיד הרגשתי אליה אחרת. היא נשואה 10 שנים ואמא לשני ילדים (בני 6 ו-3). במהלך החודשיים, אנחנו מאושרים ביחד (באמת מאושרים), לא מפסיקים לדבר ולהתכתב בנייד, מנסים להיפגש פה ושם (מפחדים שלא נוכל להפסיק), אך מפחדים לעשות צעד משמעותי ולהרוס את המשפחות הקיימות ולגרום נזק לכולם.
אנחנו מכירים סיפורים דומים, אבל אף אחד לא דומה באמת לשלנו, שנינו אהבות ראשונות של כל אחד, אך מצדי אשתי בהריון (חודש 6), היא עומדת בפני החלטה לטוס לפוסט דוקטורט בארה"ב.אני יודע שאין תשובה חכמה וחד משמעית, אך בכל זאת כתבתי ואודה לתגובה.
אין לנו אם מי לדבר על זה, הפחד העיקרי שלנו זה הנזק שיגרם לילדים ולבני הזוג, אבל אנחנו אוהבים אחת את השני שאי אפשר לתאר בהודעה הזאת. האם לעשות צעד אמיץ למרות ההפחדים או לחזור לתלם?

אין לזה תשובה חכמה וחד משמעית

לפרק משפחה זה לא עניין של מה בכך. מצד שני אם שניכם בטוחים לגמרי שנועדתם להיות ביחד וזאת לא רק גחמה חולפת, אז בהחלט יש מקום לשקול לחיות ביחד. בהנחה וזה הדדי וזה אכן הדבר האמיתי. כי אם זה הדבר האמיתי, ולא תלך על זה עכשיו, אתה, בעצם שניכם כנראה, תצטערו על זה ותהיו ממורמרים כל חייכם במקום שאתם נמצאים ותחשבו כמה טוב היה יכול להיות...

בהצלחה, התלבטות לא פשוטה.

זאת גחמה חולפת

לא אמרת אפילו פעם אחת שרע לך עם אישתך.
תעצור לרגע ותחשוב:
שווה לך לאבד את אישתך?
את ילדיך?
כי כך או אחרת תאבד אותם. גם את זה שבדרך. וגם את הילדים שלך שיראו שאתה לא עפ אמא ונטשת אותה בעת הריונה.
&nbsp
לי נראה שבגלל ההריון והילדים אתם עייפים. את הכוחות שלך תפנה עכשיו למשפחתיות. תראה שיהיה לך יותר כיף.
&nbsp
ואת האקסית שחרר ממחשבותיך ויפה שעה אחת קודם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אומרים שהמתנה הכי טובה שאב יכול לתת לילדיו היא לאהוב את אמא שלהם. כל מילה בסלע.
&nbsp
&nbsp

למעלה