גלרייה לצילום

מצב
הנושא נעול.

Gringo22

New member
גלרייה לצילום

גלרייה לצילום
מנסיונכם כאדריכלים, מה צריך לקחת בחשבון בתכנון של גלרייה לצילום בעלת מספר אולמי תצוגה? (תנאים ויזואליים אידיאליים, אור וכו').

Gringo22

New member
הכוונה היא לגלרייה המציגה תמונות

גלרייה לצילום
מנסיונכם כאדריכלים, מה צריך לקחת בחשבון בתכנון של גלרייה לצילום בעלת מספר אולמי תצוגה? (תנאים ויזואליים אידיאליים, אור וכו').

גולי מ

New member
מהנסיון שלי כצרכנית, הייתי מציעה

שבתכנון התאורה יושם דגש על כך שלא יוחזר אור מהמוצגים לעין של הצופה (במקרה של החזרת אור, התמונה מסנוורת, ואפשר להסתכל עליה רק מהצד).

Gringo22

New member
מעניין, תודה. ושאלה נוספת -

שבתכנון התאורה יושם דגש על כך שלא יוחזר אור מהמוצגים לעין של הצופה (במקרה של החזרת אור, התמונה מסנוורת, ואפשר להסתכל עליה רק מהצד).
מעניין, תודה. ושאלה נוספת -
מישהו מכיר איזשהי גלרייה לצילום שבנויה בצורה מעניינת? אפשר אולי לתת לי את שמה או לינק בעניין? תודה

*GormE*

New member
נראה לי שפעם פורסם מאמא על תאורה

גלרייה לצילום
נראה לי שפעם פורסם מאמא על תאורה
שמעון גל כתב, והיה חתך המראה כניסת אור במוזאון...

doram44

New member
אורה..

גלרייה לצילום
אורה..
יש הרבה מה לקחת בחשבון גם מבחינת הצג וגם מבחינת שימור, גם בהתיחסות לאור השמש וגם בהקשר התאורה המלאכותית.. צריך לקחת בחשבון משתנים שקשורים תצוגת קבע ותצוגות מתחלפות.. צריך לחשוב על אחזקה , תיחזוק ,סינוור, נגישות, זויית תליה ותקציב.. בקיצור, אי אפשר להסביר את זה על רגל אחת !!! צריך לקבל יעוץ מתאים ודי מוקדם... ואסור לקחת את זה בראש קל , תאורה מזיקה מאוד למוצגים. תאפיין את המקום ,יכולה להזמין או לדחות .. (יועצת תאורה אדריכלית - התמחות מוזיאונים)

gerson1

New member
documomo?

אורה..
יש הרבה מה לקחת בחשבון גם מבחינת הצג וגם מבחינת שימור, גם בהתיחסות לאור השמש וגם בהקשר התאורה המלאכותית.. צריך לקחת בחשבון משתנים שקשורים תצוגת קבע ותצוגות מתחלפות.. צריך לחשוב על אחזקה , תיחזוק ,סינוור, נגישות, זויית תליה ותקציב.. בקיצור, אי אפשר להסביר את זה על רגל אחת !!! צריך לקבל יעוץ מתאים ודי מוקדם... ואסור לקחת את זה בראש קל , תאורה מזיקה מאוד למוצגים. תאפיין את המקום ,יכולה להזמין או לדחות .. (יועצת תאורה אדריכלית - התמחות מוזיאונים)
documomo?

gerson1

New member
גוף המתעד צילומית ומאגד אדריכלים

עדיין לא מבינה..
אולי הדרך הכי טובה זה לשאול אותי בפירוט במסר.
לאיסוף מידע על האדריכלות המודרנית אריה סיוון מנהל אותו בארץ פעל בחלל המיועד להצגת צילומים. בסרט האיטלקי "מרד הנעורים" מופיע חלל תצוגה מעניין, שדרכו ...

gerson1

New member
באטלקית"כך היינו"

לאיסוף מידע על האדריכלות המודרנית אריה סיוון מנהל אותו בארץ פעל בחלל המיועד להצגת צילומים. בסרט האיטלקי "מרד הנעורים" מופיע חלל תצוגה מעניין, שדרכו ...
באטלקית"כך היינו"

doram44

New member
OK תודה על המידע..

OK תודה על המידע..

מצב
הנושא נעול.
למעלה