דיסקט 1.44

Motip

New member
דיסקט 1.44

מה דעתכם על מצלמה עם דיסקט 1.44 ? האם נכון שהאחסון יותר פשוט וחיבור הדיסקט למחשב גם יותר פשוט? אני שוקל לקנות מצלמת סוני יד שניה עם דיסקט. אשמח לשמוע תגובות

tami_c

New member
יתרונות וחסרונות - לשיקולך

כן, יש יתרון בכך שמיד עם סיום הצילום ניתן להעביר את התמונות ישר למחשב. א ב ל .. כיום גם סוני הגיעה למסקנה ששיטת איחסון הנתונים בדרך זו אינה מספקת בעיקר בגלל העובדה שדיסקט 1.44 אינו מסוגל להכיל יותר מ 2 - 3 תמונות ברזולוצית הדפסה ( 1600x 1200) ויצאה עם ה Memory Stick שהוא בעל נפח איחסון גבוה יותר.

Motip

New member
כנראה שאוותר ואקנה מצלמה חדשה

תמי מה את חושבת על קניית מצלמות דרך האינטרנט? מוטי

tami_c

New member
קניות ברשת

מוטי, אני בעד קניות ברשת אך ורק אם האתר מאובטח כהלכה - SSL ואני ממליצה לקנות רק באתרים ``רציניים ומוכרים`` בנוגע לאחריות - קניית מצלמה של קודאק או מינולטה - מגיעה עם אותה אחריות אותה אתה מקבל בחנות.. Enjoy....

shaylee

New member
נשמע מיושן למדי

לא ידעתי שמייצרים מצלמות דיגיטליות עם דיסקט 1.44 וחוץ מזה מה גודל המצלמה אם היא אמורה להכיל בתוכה דיסקט??? בעיה נוספת שקיימת היא מכיוון שהדיסקט מכיל רק 1.44 מגה (לעומת 64-4 מגה בכרטיסי זיכרון סטנדרטים של מצלמות דיגיטליות) לא תוכל לצלם יותר מדי תמונות מפני שכל תמונה באיכות סבירה דורשת די הרבה זיכרון ככה שתצטרך לסחוב איתך בנוסף למצלמה גם כמות נכבדה של דיסקטים. בכל אופן כמובן שהשיקול הוא שלך אבל המלצה שלי על תקנה מצלמה כזאת.

thekman

New member
כעיקרון הדרך דיי נוחה, בעיקר אם לא

נמצאים הרבה זמן ליד מחשב להוריד את כל מה שצילמת אבל.... אסור לשכוח שדיסקט יכול לההרס (קרה לי בעבר) ואז הלכו כל התמונות שעליו. כמו כן לוקח זמן לכתוב על דיסקט יותר מאשר על פלאש. גם לכך יש פתרון בצורה של מתאם לזיכרון פלאש (עולה 60$~) אשר בעזרתו גם מורידים התמונות למחשב. סוני יצאו אם דגם Mavica חדש (92 אני חושב) אשר עובד גם עם זיכרון וגם עם דיסקט. למה זה נחוץ? מאחר ובזמן שמשתמשים בפתרון המתאם לפלאש לוקח למצלמה הרבה זמן (לא שעות אבל מעיק קצת) לכתוב / לקרוא תמונות ממנו. לסיכום, אני משתמש בזה כרגע ובסך הכל דיי מרוצה.

Ariehs

New member
דיסקט 1.44

דעתי על צילום על מדיה כזאת שלילית ביותר, גם בגלל איכות התמונה וגם בגלל נפח האחסון הקטן מאוד, משהו כמו תמונות בודדות בלבד, תעשה לעצמך טובה וקנה משהו שהוא יותר אוניברסלי והוכיח את עצמו כמו מצלמה המשתמשת בכרטיסי קומפקט-פלאש !

Photo Ganim

New member
הכל תלוי ביעוד והציפיות..

ראה תגובתי איכות על חשבון כמות ... על כל פנים קיים היום מתאם לסמרט מדיה של עד 128 מ``ב לפלופי כך שבעית הנוחות נפתרת לגהי איכות תהיה מאד מוגבל לגבי ישומים מהקבצים אשר יווצרו לך במצלמה שכזו ולשם השוואה קובץ נאה לפני קיבוץ הינו כ-5 מ``ב הכיצד תכניס אותו לדיסקט של 1.44 מ``ב... נקודה למחשבה

למעלה