האהאהאאהאהאהאה!!!

האהאהאאהאהאהאה!!!

סוף סוף פורום למוש בן ארי!! אין, פשוט מלכים! טוב אז אני תם מאזור המרכז בת 16,מעריצה ובעיקר מעריכה את הבנאדם המדהים הזה ואת המוזיקה המרגשת שלו. מצטערת שפתחתי הודעה חדשה אבל לא נורא, תכירו אותי טוב טוב כי אני הולכת להתנחל פה להרבה זמן
וכדי שזה לא יהיה סתם שירשור כל אחד יכתוב ממתי הוא התחיל לשמוע מוש ואיך הוא הכיר אותו.. אני אתחיל- אחיי הגדולים תמיד שמעו אותו בבית ואני התחלתי לשמוע בגללם..התאהבתי בו בזכות השיר "עד אליי" ו"אני לא יודע איך לומד בך" זהו, תורכם

Hilaloosh

New member
אני...

נראלי שהתחלתי בעיקר אחרי השנטיפי ב-2003.... הוא הופיע שם... וממש אהבתי את השירים שלו... סתומרת, תמיד ידעתי מיהו.. אבל לא ממש הכרתי את השירים שלו... ולאחרונה קיבלתי את הדיסק "דרך" שלו... והתמכרתי אליו...

fleaboy

New member
ברוכה הבאה :]

ואחלה רעיון... אני האמת התחלתי בגלל אחותי שהכירה לי את השירים שלו וקנתה לשנינו את הדיסק הראשון שלו אחרי זה ראיתי גם הופעה שלו ושל דיןדין בפסטיבל ג'ה פארק והתאהבתי... אחרי זה יצא הדיסק השני וקניתי אותתו ישר... וזהו

nawa

New member
תורי

אני הכרתי חלק מהשירים של שבע, אבל איך ששמעתי את השיר הראשון שלו ברדיו, בטח שאבוא, התאהבתי וישר קניתי את הדיסק וכמובן שהוא לא איכזב...

אני..

נדמה לי זה התחיל משיר אחד... השיר דרך... ששמעתי אותו בחוג שאני נמצאת בו, אהבתי ת'שיר וחיפשתי עוד שירים שלו וככה התחלתי לשמוע עוד שירים שלו

ברוכה הבאה!!

אני מכירה מישו שאבא שלו עובד עם מוש והוא הולך מלא להופעות..לפני קצת יותר משנה וחצי הוא הופיע איפשהו בחיפה..והמישו הזה לא יכל להכניס אותי ואת חברות שלי, וזה היה ל18 פלוס..ולא היה לנו כסף..אז ישבנו בחוץ ושמענו..ואז חשבתי לעצמי וואו הוא ממש טוב=] אחרי חודש הוא הופיע שוב בחיפה והלכתי וממש נהנתי!!! ומאז אני אוהבת אותו=]

אני עצמי ואנוכי!

אוקיי, אני התחלתי לשמוע את מוש לפני משהו כמו 2.. אמממ הכרתי אותו דרך אבא שלי (כן, כן לא יאמן אבל כן...)

גם אני רוצה!!!

אני התחלתי לשמוע מוש... מממ... בדיוק לפני שנתיים! נסעתי עם שני האחים הגדולים שלי וחבר של אחד מהם להופעה של מוש, שוטי הנבואה ואריאל זילבר. נסעתי בגלל שוטי הנבואה, שאותם הכרתי אז טוב מאוד (משו כמו שנה וחצי לפני זה התחלתי לשמוע אותם..) ולא ידעתי מי זה מוש בכלל בכלל בכלל. ואז הקשבתי בהופעה, וזה היה מדהים משו מטורף, נלדקתי (בעיקר בזכות "אין לאן לברוח" ו"ואיך שלא" שהוא שר עם אריאל זילבר) ואז השגנו את הדיסק, שמענו בבית (אני ואח שלי) וממש אהבנו. חודשיים אחרי זה כבר הייתי בהופעה אחרת שלו, בשנטיפי 2003, והיה גם שבע. ומאז אני לא מפסיקה ללכת להופעות שלו! כבר שנתיים רצוף והייתי באיזה 20 הופעות שלו, בלי הגזמה. וזה סיפור חיי. :)

nawa

New member
ההופעה הזו היתה בפסטיבל משגב ?

נראה לי שכן והיתה אחלה הופעה, חוץ מההופעה של אריאל שהיה קצת לא במיטבו שם...

למעלה