האם המצב משפיע עליכם?

inbale

New member
האם המצב משפיע עליכם?../images/Emo47.gif

יכול להיות שזה רק אצלי ואני לא דאגנית במיוחד (דני לא לצחוק אז מה אם אני פולניה ?
) אבל כל בוקר אני מוצאת את עצמי תוהה איך יגמר היום הזה ואם יקראו לי לחדר המיון בגלל פיגוע. אתמול התקשרו וביקשו שנשאר באיזור כיוון שיש התראה חמה על כוונה לפיגוע.

רגשות מעורבים...../images/Emo43.gif

אצלנו יש בעיה קשה. מצד אחד אני ממש (אבל ממש) נכנס לדכאון כשקורה פיגוע. אני יושב ומחכה בפחד למספרי ההרוגים (ואגב, כרגע הודיעו על פיגוע באוטובוס בעופרה ויש הרוגה ! זה לא נגמר!) ומצד שני כשיש פיגוע באזור , כל האדרנלין בגוף שלי "חוגג" ואני מת שהמוקד שלנו יוציא אותנו לנסיעה לעזור...קשה לי להסביר את זה ! אגב באסון אולמי "וורסאי" שבו עבדנו באמת קשה (27 שעות !) הדיכאון, העצב וההלם ממה שראינו הגיע רק אחרי....אז אולי אנחנו בנויים ב"להדחיק" את הרגשות לאחרי הטיפול... הרבה בריאות
אמנון מרגלית

יותר מהצד של המטופל

תמיד יש פחד ותמיד מסתכלים לכל הכיוונים אני חושבת שפשוט צריך ללכת ולהמשיך אבל גם להשאר ערניים... אם נסגור את עצמנו בבית אנחנו רק ניתן להם לנצח ורק נראה להם כמה אנחנו מפחדים הפחד קיים אבל באותה מידה רכב יכול לעלות על המדרכה ולדרוס אותנו או שהבית יקרוס עלינו (ע"ע אסון ורסאי) הרי כבר היו מקרים מעולם חן

gal-or

New member
מסכימה

הפיגוע בקרני שומרון תפס אותי באבטחה. הדודים שלי גרים שם. אחרי חצי שעה התברר שהם היו בבית (הילד אמור היה להיות במקום) ואחרי זה הם יצאו לעזור. עדי

chanand

New member
אם כבר מדברים על הפיגוע בקרנ"ש...

היתי שם עם חבר 15 דקות לפני הפיצוץ ומשום מה לא חיכנו לפיצה שלשמה באנו ונסענו משם. ישבנו כק"מ מהקניון, שמענו את הפיצוץ והינו ראשוני כוחות ההצלה בזירה. אכן קשה לטפל בשכנים, בפרצופים שמכירים. ואחר כך להבין שההרוגים גם הם שכנים. אבל נסענו לבקר את הפצועים וזה מאוד מעודד!

Efrat*

New member
אמנון...

לא יכלתי להגיד זאת יותר טוב! זה בדיוק ככה.. אוחחח כמה נורא המצב שהגענו לכך, איזה דילמות יש לנו בחיים

למעלה