הגבלת גיל בהופעות

sitesuccess

New member
הגבלת גיל בהופעות

בוקר טוב,

רציתי לדעת אם ידוע על מגבלת גיל כלשהי בהופעות של LP בחו"ל (בעיקר על זו הקרובה במילנו).

תודה

איתי96

New member
ממש לא.

לינקין פארק עושים נטו מוזיקה בהופעות שלהם.. אין איזה משהו חריג שגורם להגבלת גיל (כמו לדוגמא בהופעות של ראמשטיין).

תהנה

sitesuccess

New member
אני יודע שהם עושים מוזיקה נטו

כוונתי הייתה האם יש מגבלת גיל על רכישת כרטיס ולא אם המוזיקה מתאימה לגילאים מסוימים.
מבחינת החומרים, הילדים שלי טוחנים את השירים שלהם... :)

אני קצת חושש לקחת ילדים בני 9.5 ו-5.5 להופעה בעמידה...

איתי96

New member
אין הגבלת גילאים 100%

אני לא יודע אם בדקת או לא. אבל במידה ולא, הייתי ממליץ לך לבדוק אם יש כרטיסי VIP (ככה זה נקרא בארץ).
בהרבה הופעות יש מתחם VIP הכולל טריבונות ישיבה ככה שלא תצטרך לדאוג... מה שכן לא זכור לי שראיתי דבר כזה בהופעות של LP...
בכל מקרה.. אם תעמוד בדשא מאחורה רחוק מהפוגואים וה"מופרעים יותר", הצפיפות לא תהיה גבוהה ואז לא תהיה לך סיבה לחשוש..

נ.ב. מגניב לשמוע שילדים בני 5,9 שומעים לינקין פארק.. לא יצא לי כל כך לשמוע על ילדים כאלה

sitesuccess

New member
חבל לך על הזמן.

עכשיו הם בקטע של FORT MINOR

בכל מקרה, אני אברר למרות שאני די מפחד לקחת את הסיכון.

אגב, הדשא מאחורה בחו"ל זה לא כמו הדשא מאחורה בפארק הירקון. אני אצטרך טלסקופ כדי לראות אותם :)

איתי96

New member
אני פחות אוהב את FORT MINOR

יותר בקטע של DEAD BY SUNRISE..

אם לראות אותם בגודל טבעי ולא דרך המסכים זה פרט חשוב אז אני חושב שזה קצת מסוכן לילדים קטנים להיות שם בתוך ההמולה מקדימה.
אז או שתתפשר ותעמוד איתם בסוף ותחוו את ההופעה יותר מאשר תראו.. או שתחכה שיבואו שוב לארץ.. בתקווה ויחזרו ;)

sitesuccess

New member
לצערי לא חושב שהם יחזרו, וגם אין קשר

יחזרו? נלך לראות שוב...

הרעיון הוא יותר בחוויה. אני בעצמי לא "אסתכן" להתקרב לבמה :)

אני אנסה למצוא דובר איטלקית שיתקשר למארגנים וינסה לוודא. נראה לי הכי בטוח. (אני יודע שבפסטיבל DOWNLOAD הם כן מאפשרים לגילאים האלה להיכנס, אם קונים כרטיס במקום שכולל ביטוח או משהו בסגנון)

LPMCR

New member
פורט מינור מצוינים!

הילדים מודעים לכך שאם תסעו תעמדו במקום דיי מרוחק מהבמה? מה דעתם בעיניין?

LPMCR

New member
אז תזדרז ותברר

במידה וכן תקנה כרטיסים לפני שיגמרו.
תסעו, מקסימום תעמדו קצת מאחורה כדי לשמור כל הבטחון שלכם.
בהופעה בארץ שבאמת הייתה לחוצה מאוד ומסוכנת היו ילדים צעירים יחסית. תמיד אפשר לעמוד במקום בטוח. חוץ מיזה שאני התרשמתי שההופעות שלהם בחו"ל קצת יותר רגועות, אולי יהיו פחות התפרעויות ולחץ

תחזור לכתוב חוויות! :)

sitesuccess

New member
לברר מה?

אנחנו הולכים. יש כרטיסים ולא רק שהקטנצ'יק יכול להיכנס הוא גם נכנס בחינם...

sitesuccess

New member
ילדים מתחת לגיל 7 נכנסים חינם

בכלל, לפי מה שנראה באיטליה כדאי להיות מתחת לגובה מטר :)

למעלה