הגמר ביום שלישי הקרוב. מי משלישיית הגמר הוא המועדף שלכם לזכייה?

שרי48

Active member
אני בעד אסף ונתנאל המקסימים. הייתי בעד יעל ויוסיאל, אך לאחרונה עלה ליעל והיא חוזרת ואומרת "מגיע לנו לנצח". למה את חושבת שמגיע לכם יותר מאשר לאחרים?

RossieL

Active member
המירוץ הביא איתו בעונה זו זוגות נהדרים (רובם) אבל אין ספק שהיו כמה שבלטו יותר מאחרים והם אף העפילו לרבע הגמר.
מודה שהפייבוריטים שלי הם יעל ויוסיאל אבל יד ביד אתם גם נתא ואסף.
אלו הם שני הזוגות החזקים במירוץ שהכי מגיע להם לזכות.

אגב, כן, לכל אחד מגיע לזכות וזה הכי לגיטימי שהם אומרים את זה. אין בזה שום פסול.
כולם באו בשביל הכסף.

נטע ועומר מתוקים אמיתיים אבל, מרגיש לי לגמרי לא הוגן שהם בגמר, על חשבון בן ואורי.
הרי ברור לכל בר דעת שאלמלא העזרה שלהם בברכת הגלובוסים, הם היו משתכשכים בה עד עצם הרגע הזה.
ובמירוץ, מי שראוי להגיע לשלישיה וראשון לשטיח הגמר הם רק מי שביצעו את כל המשימות בזכות ולא בחסד.
ואת זה אי אפשר להגיד על נטע ועומר שצלחו לפחות שתי משימות מין ההפקר.

מי יזכה במירוץ?? זה הולך להיות צמוד בין יעלוסיאל ואספנתא.

מי אני רוצה? ארבעתם, שיחלקו את הפרס, ככה גם לא יקזזו להם 30% מס 😊

נטצ' ועומר? שיקבלו פרס מפנק כי מגיע להם,

והייתי נותנת גם פרס לחביבי הקהל: אור ובן. (דמעתי כשהם הודחו, רציתי אותם, נורא, בשלישיה).
אין ספק, בלעדיהם, בעונה הזו, הכל היה נראה אחרת!

נערך לאחרונה ב:
לא קראתי את הכתבה אבל ראיתי שבויינט עומר ונטע מככבים, מה זה אומר?
אני עדין בעד יעל ויוסיאל, זה שהיא אומרת שמגיע להם לא משנה דבר, עדין הם הזוג הכי נחמד ותחרותי אז מגיע להם.
אסף ונתנאל תותחים , ולמרות שראיתי את אסף ברחוב... אין לי בעיה שינצחו במרוץ הבא:LOL:
אם בסוף נטצ ועומר יקחו אז הלך להם קלף מהסרטים כי הרי הם לא היו מגיעים בכלל לגמר בלי עזרה נדיבה מזוגות אחרים לאורך כל המרוץ.

** הרגע נתקלתי בהם בכתבה ב13, נטע נראית חולה. רזה מאד. ומה זה אומר ששוב דחפו אותם ולא את האחרים??

נערך לאחרונה ב:
עכשיו התחלתי לצפות בפרק מאתמול, כמה אפשר להגזים , למה נטע ועומר יושבים בצד על כורסאות והשאר דחוקים בספה אחת.
רבאק מה קורה כאן?

* פרק סתמי. מי הלביש את שני בסוודר האיום הזה?
דבר אחד בטוח, כולם אכלו טוב בשנתיים מאז הצילומים, חוץ מנטע.

נערך לאחרונה ב:
הבוקר צפיתי בגמר, רבאק של קריעת תחת.
שמחתי מאד שהזוג הטוב שאהבתי ניצח|4U||יין|

נערך לאחרונה ב:
למעלה