ההורסקופ שלי לשבוע הקרוב בידיעות אחרות, מבטיח לי הרבה:

אבח"י

Well-known member
הצורך שלכם בקשר יציב ומשמעותי בולט עכשיו. יחסים שאינם מספקים עשויים להסתיים. עם זאת, כניסתה של ונוס לשור בחמישי תביא עימה חודש של המון אפשרויות חדשות לקשרים שעומדים להתחיל.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הצורך שלכם בקשר יציב ומשמעותי בולט עכשיו. יחסים שאינם מספקים עשויים להסתיים. עם זאת, כניסתה של ונוס לשור בחמישי תביא עימה חודש של המון אפשרויות חדשות לקשרים שעומדים להתחיל.

..?🤣😂שותפות גורל יקירי..עם דגש על הבן זוג..
בתחום הזוגי הביטחון שלכם התערער, מה שיכול לדחוף אתכם לחדש קשר ישן המספק לכם ביטחון מעצם היותו מוכר. אולם נראה שבכך אינכם עושים צעד קדימה אלא אחורה. אתם תבינו זאת ברגע האחרון ועם מעברה של ונוס לשור, תופתעו להכיר מישהו מהסוג שלא הכרתם עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
..?🤣😂שותפות גורל יקירי..עם דגש על הבן זוג..
בתחום הזוגי הביטחון שלכם התערער, מה שיכול לדחוף אתכם לחדש קשר ישן המספק לכם ביטחון מעצם היותו מוכר. אולם נראה שבכך אינכם עושים צעד קדימה אלא אחורה. אתם תבינו זאת ברגע האחרון ועם מעברה של ונוס לשור, תופתעו להכיר מישהו מהסוג שלא הכרתם עד עכשיו.
מה 'ני יגיד - זה כמו שמכינים סדרה של מנוצת במסעדה סינית זולה - נודל'ס עם חזיר, עם עוף, עם בשר, עם טופו.. אותו הדבר, רק החלבון מוחלף :)

Ellis Murphy

Well-known member
אני לא מאמין באסטרולוגיה אז בשבילי כל האופציות על השולחן

נערך לאחרונה ב:

Yakir4179

Well-known member
חארטה אל תאמין בשטויות האלו , טוב שהרמבם הוכיח כמה האסטרולוגיה מטעה , אני בוטח באלוהים ומה שמזמן לי ככה אני רגוע ואוהב יותר

אבח"י

Well-known member
בוודאי שאני לא מאמין. למשל היא לא ידעה שאחטוף שפעת, שהאף ישרוף לי בקצ מבפנים.. :)

אבח"י

Well-known member
ולי עשתה וטענה שאמא שלי, אמא שלי, היקה-פוץ שהיא, לא ידעה באיזה שעה ילדה אותי. לא "הסתדרה" לה המפה. \ה עלה לי כסף השטות הזו. אבל צדקה שאמי תמות כשאהיה בן 50.

למעלה