הייתי בהצגה של עלי בבא,היה ממש יפה.

הייתי בהצגה של עלי בבא,היה ממש יפה.

מיקי קם לא הפסיקה להצחיק את הילדים,רודריגו חתיך,ימית סול הייתה יפהפיהה..אבל ג'קוו..היה מלךך!! יש לו איזה כישרון משחק מולד,והוא ביצע את השירים מהמםם נכנסתי מאחורי הקלעים אחרי ההצגה,עם כל השחקנים והתפאורה ודיברתי עם ג'קוו,גאד כמה שהוא חמודדדדדד!!! אחרי חנוכהה רצים עם הדיסק חחח.. והופעותת אני מתהה להופעה שלו כבר חג שמחח=]

גם אני../images/Emo13.gif הרבה מהפורום היו מסתבר..

גם בין אלו שכותבים פה וגם לא..אבל כולם כנראה עסוקים אז סבבה שאת משתפת בחוויות:) אנחנו גם נהנינו.. יוצא לי לראות הצגות ילדים במסגרת עבודה יש הצגות משעממות ולא איכותיות שהילדים חצי נרדמים או מפריעים.. אבל פה באמת ראו שהשקיעו...הילדים שישבו איתי ולידי היו בדממה (חוץ מהחלקים שכולם צרחו "סומסום היפתח"
) גם ההורים/מלווים ישבו שקועים בכל האולם ..ממה ששמעתי מדברים גם נהנו.. זה הישג... ג'קו וימית היו גם לדעתי משכנעים בתפקיד שלהם..בכלל נתנו לג'קו תפקיד שתפור עליו.. השירים שהוא גם הלחין ביצע ממש טובים.. (כתיבה והלחנה למחזות זמר יכולה להיות ג'וב לא רע מהצד חח) מיקי קם או בורגול איך שקראו לה שם (עם קריצה לדמות שהייתה לה בתוכנית "זהו זה") הייתה מצחיקה.. במיוחד הסצנות עם עדיקא..ממש "זוג מושלם", ועדיקא גם ..איך היא אמרה "שירוץ ישר ל"רוקדים עם כוכבים" עלק
... נחמד לך להיכנס למאחורי הקלעים..מישהי מהפורום סיפרה שרצתה בהאנגר להיכנס להגיד היי ומאבטחים חסמו אותה.. אנחנו הספקנו גם להגיד שלום בסוף.. אין ספק ששבוע ארוך וקשה עבר על ג'קו ובעצם על כל שחקני המחזות/פסטיגלים למיניהם אבל בקרוב זה מסתיים וכן, חזרה לעניינים האמיתיים בקרוב.. סוף חנוכה שמח לך!

היו קטעים מצחיקים שהצחיקו אפילו אותי

כשהם צעקו סומסום היפתח אני רק חשבתי על הסיטואציה בה נמצאתי,מסביבי עשרות אבות ואמהות עם ילדים..ורק אני בת 17 יושבת וצופה בג'קו חחח הילדים בהחלט הקשיבו ונהנו... קניתי את הדיסק קצת לי וקצת לאחותי הקטנה.כל היום היא רואה את זה,אבל היא רוצה רק את החלקים שבהם ג'קו מופיע.. רק בת 3 אבל יש לה טעם!! היא לא הפסיקה לשאול אותי בזמן שהיא צופה בו למה הוא עצוב או כועס ולא מחייך. העיקר שבסוף הם "השלימו" והוא היה שמח

יש לה בהחלט טעם../images/Emo13.gif

את רואה, ילדים מזהים משהו אמיתי ומיוחד כשהם רואים אותו..
לגבי הרגשתך..זה בסדר..המקומות שהגענו בעקבות ג'קו כללו בין היתר פאב בערד או בבנימינה שאין מצב שהייתי מגיעה אליהם ככה..(גם הכרנו את הארץ על הדרך) וגם לסלקום ווליום לנוער בכל מיני מקומות..ועוד כל מיני..לא חסר .. אז הצגת ילדים זה בכלל לא רע..היה מקסים:)

טוב..ביקורת "האנשים הקטנים" הגיעה

בעקבות סיפורי חוויות החג, מסתבר שהחבר'ה מהגן ובי"ס היו במחזמר (הפסטיגל קונג פו שלט לגמרי אבל גם בעליבבא היו גם היו.. ) "אכבר בטטה"
הם ממש ממש אהבו.. כן כן בין היתר , גם את המלך "עם השיער הארוך" ש"שר שיר יפה כזה" ואת שחזרדה החמודה.. הם התלהבו מההפי אנד .. ילדה גם הביאה את הdvd שנצפה יחד.. יופי..אני כבר חוזה השבוע איזה שעה+ של שקט דממה..תודה לג'קו ולשחקנים...

yila

New member
גם אנחנו היינו ונהנינו מאוד. ג'קו מלך פגוע

וכעוס, לא מרחם אך בסוף נשבה בקסמה של ימית סול המקסימה. והתאהב בה. זוג משמיים,. כמה שהם מתוקים יחד ! הרכב שחקנים נהדר,זורמים ומצחיקים. ג'קו שיחק משכנע ושר כמו שרק ג'קו יודע. קול ייחודי, חריסמה בשפע, קסם אישי... קניתי קסטה כמובן ... עד שנזכה שוב להופעה לפחות נשמע שירים חדשים. היו היום 3 הופעות, ב- 11 , ב- 15 וב- 17 . לא פשוט, עבודה קשה, וכל פעם היה מלא. מוכיח שאין קיצורי דרך, ההצלחה מתחזקת דרך מחזמר לילדים (היו מרותקים) התביישתי להכנס לשחקנים, חוץ מזה שלא היה להם זמן מנוחה משום שמייד אחרינו התחילה הופעה נוספת... המשך הצלחה ג'קו אייזנברג, דוז פוא

Nova5

New member
../images/Emo13.gif היינו באותה הצגה

הצגה נחמדה ואווירה הייתה חמודה מאוד אין ספק - יש לג'קו כישרון משחק מולד וכדאי לפתח אותו בסדנה נכונה אצל במאי/שחקן שיכול "לפתוח לו את הצ'אקרות" ולנסות את עצמו בדברים רציניים דוז פוא הייתי נותנת לגמל ספרא. מיקי קם הייתה מאוד מקצועית שני שירים שהוא החלין וביצע נמצאים ברמה אחרת לגמרי מגירסה נוכחית ל"עלי באבה" וחייבים להמשיך את חייהם ללא קשר להצגה עצמה. הוא שר פשוט נפלא ולחנים היו מצויינים. אין ספק שאולם מלא נתן לו הרגשה טובה החזיר אותו למקומו הראוי - להופיע מול קהל רב. וזאת בהחלט נקודת מחשבה רצינית להמשך הקריירה - לכתוב מוזיקה לסרטים והצגות.

Nova5

New member
אחיינים של שונית גם היו בהצגה הת"א - ב-17:00

ונהנו מאוד וגם קנו דיסק - ועכשיו פותרים את הדילמה של בורגול/מיקי קם - האם היא טובה או רעה
הם אהבו את ההצגה, את הריקודים,את השירים ואת ג'קו ואת ימית סול במיוחד(אינסטינקטים בריאים יש לבנים - למה שלנו לא יהיה טוב מה שטוב לאדם סנדלר
).

למעלה