היי

שירלי54

New member
היי

שלום :], אני שיר, ויש לי שיער מתולתל-גלי. עד לפני קצת פחות מחודש הייה לי שיער מ א ו ד ארוך, והחלטתי להסתפר עד הכתפיים בערך. הספר המטומטם-בןכלב-עיוור-מתוסכל הזה עשה לי קארה . עכשיו, השיער שלי מסתדר רק עם פאן, או שאני עושה צמה סינית, וגם זה בקושי. אני מאוד אוהבת את המראה הטבעי המתולתל שהייה לי :\ והשיער שלי צומח לאט בצורה כמעט מתסכלת, והאורך הזה ממש לא מתאים לי [הרבה אמרו לי שקודם הייה לי הרבה יותר יפה, ואפילו הספר העקום-אהבל-טיפש הזה שואל אותי באמצע התספורת "מה, לא חבל על כל השיער הזה?" :S ] אז עד שייתארך לי, איך אני נותנת אשליה של אורך, או מסדרת אותו באורך הזה בצורה קרובה לנורמלית? אולי זה טיפשי, אבל אמרו לי שקשתות עבות יכולות להתאים לשיער קצר, יש לכם עצות נוספת לגבי אביזרים ולגבי איך לשים אותם [לדוגמא, אל תגידו לי סיכות, תגידו לי לי סיכות פלסטיק\עץ\מתכת קטנות\גדולות שמונחות על השיער מהצד, מהאמצצע וכו'..] ושאלה אחרונה - עכשיו השיער פשוט ישר, כמו אצל מבוגרות כאלה, וממש ממש משעמם, אז כדאי לעשות פוני או משהו שיעדן אותו? אבל מצד שני פוני זה המון התעסקות, לא? אשמח לשמוע בעד ונגד וכזה ... וכמובן - אם יש לכם מספרה מומלצת באיזור השרון :]]] מצטערת על החפירה, ותודה מראש.

יש....

את הקשתות בד האלו העבות באמת..הם נפלאות...ומסדרות את השיער פיקס....יותר מזה אין לי עצות חוץ מקרמים ופן ....קרם ופן יתן מראה ארוך יותר ופחות נפוח גם

ירדנעע1

New member
עוזרתP:

סיכות צבעוניות וגדולות יכולות להיות ממש טובות! אני מתה על קרה (כל עוד הוא לא נפוח) ,תנצלי את זה. כל תספורת שעושים בהתחלה שונאים אותה,אחר כך מתרגלים ואולי אפילו אוהבים:)

Black Jane

New member
רק מוסיפה

שבסך הכל שיער כומ שיער - גודל והוא יגדל למה שהיה, אז לא נורא
ושנית, אותי השנה הספרית סיפרה קצר מדורג והייתי כל כך עצובה.. שזה לא היה שווה את זה. אני בעד פוני, אם זה מתאים לך. התעסקות? שטויות, להיפך - זה כיף, לפעמים לעשות לו פן ולפעמים להרים אותו למעלה בבננה עם קליפס קטן שסוגר אותו... אם את מבינה על מה אני מדברת...

ברוכים הבאים לאחוות הבנות-עם-הקארה-הלא-מוצלח

נכון גם אצלך הקצוות עולות למעלה כמו אצל ברי ואן דה קאמפ מעקרות בית נואשות או האמא ממשפחת בריידי? אם החלק הקדמי בשיער שלך ארוך מספיק, תעשי פוני לצד שמתחבר עם הקארה.

מיכי7

New member
חח../images/Emo6.gif

הוצאת לי את המילים מהפה... עשיתי קארה לא מוצלח וכל פעם כשאני עושה פן הקצוות מקפצות ככה בדיוק כמו אצל ברי ואן דה קאמפ

למעלה