המלצה לדגם + חנות/מעבדה בחיפה

trilliane

Well-known member
מנהל
מומלץ להתרחק ממכשירים של גוגל
יקרים מאוד עם מצלמה מצויינת
ומפוצצים עם באגים

הייתי מציע לך לרדת מהעץ של מכשיר קטן
לחזור לשפיות ולרכוש מכשיר סטנדרתי במחיר שפוי ובגודל מציאותי
רוכשים מה שיש לשוק להציע בהוויה הקיימת
ראשית, מכשיר שעולה 1,500 ש"ח זה לא "יקר מאוד" בעיניי.
שנית, אין לי ברירה אלא לקנות רק מה שיש לשוק להציע, ועדיין חשוב שיהיה לי כמה שיותר נוח.

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, הכתבה על פיקסל 3 ולא 4, לא יודעת אם זה משנה.
מבחינת סוללה אני לא מסתובבת הרבה בדרכים / בלי מטען, מכשיר שמחזיק 12 שעות בין הטענות זה בסדר גמור מבחינתי (מובן שעדיף יותר, פשוט לא קריטי).
מבחינת איטיות, המכשיר הנוכחי שלי לא היה מהיר במיוחד כבר כשקניתי אותו, ולא חשבתי להחליף אותו כעת אלמלא התאונה... אז גם זה כנראה לא יטריד אותי יותר מדי.
באגים שגורמים למכשיר להיכבות או לעשות כל מיני דברים לא צפויים בהחלט נשמעים מטרידים, מקווה שזה השתפר;
אחרון חביב, למרות הכול, בסוף הכתבה הוא מציין
אני חייב להודות שאני עדיין אוהב את הפיקסל 3 שלי [...] עברתי לא מעט מכשירי דגל [...] תמיד שמחתי בסוף לחזור לפיקסל 3 שלי. לגודל המכשיר האופטימלי [...] יש המון מה לאהוב בו.

מבחינתי כרגע התהייה היא בעיקר אם הוא מצדיק את המחיר, אם כדאי להעדיף הגנה ממים על פני שקע אוזניות (או להפך) ואיך חוויית השימוש בו מכל מיני בחינות אחרות. לצערי היום לא היה לי פנאי להתעמק בביקורות, בתקווה אולי מחר...

JEK12345JEK

Well-known member
היה לי 4a רק להתנסות קצרה ביותר
בעד: מצלמה נהדרת, עדכונים
נגד: מסך קטן לקריאה (לטעמי שלי) ושאינו אמולד, אין תצוגת שעה AOD, סוללה נגמרת מהר, אין כרטיס זכרון, החלפת מסך יקרה בטירוף
סיכום: לצלמים בלבד (שלא לוקחים את המצלמה איתם בתיק ממילא)

פיקסל 4A
מסך 5.81 OLED עם AOD
מחיר תיקון מסך לLCD כ750 שקל
אכן סוללה מגוחכת 3140 MAH

trilliane

Well-known member
מנהל
פיקסל 4A
מסך 5.81 OLED עם AOD
מחיר תיקון מסך לLCD כ750 שקל
אכן סוללה מגוחכת 3140 MAH
זה ממש לא שיקול מבחינתי.
מעולם לא החלפנו מסך ולא תיקנו אף סמרטפון.
אם מתקלקל קונים חדש.

לוייםLEVIM

Well-known member
במחשבה שנייה אני שוקלת שוב סמסונג... איך A51 לעומת A31?
נראה לי די דומה ואני רואה שמוכרים בפחות מ-900 ש"ח...
אני חושבת לעצמי שאולי בעצם למרות הכול לא שווה לי לשלם כפול על עוד סנטימטר אם בסה"כ המכשיר עונה על הצרכים שלי... :unsure:

כדאי מאוד להתרחק מA51
מדובר על מכשיר עם מעבד חלש מאוד

לוואן פלוס NORD N10 5G יש מעבד כפול בעוצמתו מבחינת הביצועים ביחס לA51
לPOCO X3 NFC יש מעבד וסוללה חזקים במקצת מהNORD N10 5G
לNORD יש מסך 6.49
ולPOCO יש מסך 6.67

trilliane

Well-known member
מנהל
כדאי מאוד להתרחק מA51
מדובר על מכשיר עם מעבד חלש מאוד

לוואן פלוס NORD N10 5G יש מעבד כפול בעוצמתו מבחינת הביצועים ביחס לA51
לPOCO X3 NFC יש מעבד וסוללה חזקים במקצת מהNORD N10 5G
לNORD יש מסך 6.49
ולPOCO יש מסך 6.67

נראה לי שלא קראת את דבריי.. אני לא רוצה סיני ולא מחפשת מכשיר עם ביצועים גבוהים, המכשיר שהיה לי סיפק אותי לגמרי.
שני המכשירים האלה גדולים מ-16 ס"מ (שזה עצום ממדים בעיניי) ושוקלים כ-200 גרם (פחות או יותר) שזה גם לא קל.
הסיבה שאני שוקלת להתפשר על סמסונג היא שאם כבר מכשיר זול, לפחות זה סמסונג, כלומר סוג מכשיר שאני כבר מכירה ורגילה אליו שנים.

כרגע אני שוקלת שוב לקנות פיקסל, כי יש לנו בבית גם סמסונג S8 ובעליו חושק בפיקסל, אז אם לא יתאים לי מקסימום נחליף בינינו. אותי ה-S8 ממש לא מלהיב, לא אוהבת שהוא כזה צר וארוך ויותר מדי מסך, דווקא חוסר השוליים הזה לא נוח, גם בתוך כיסוי מגן אני עדיין מרגישה שהוא רגיש מדי בקצוות.

נראה לי שיהיה לי קשה להחליט סופית בלי להתנסות קצת ולהחזיק מכשירים ביד... יש חנויות שבהן זה אפשרי?

JEK12345JEK

Well-known member
נראה לי שלא קראת את דבריי.. אני לא רוצה סיני ולא מחפשת מכשיר עם ביצועים גבוהים, המכשיר שהיה לי סיפק אותי לגמרי.
שני המכשירים האלה גדולים מ-16 ס"מ (שזה עצום ממדים בעיניי) ושוקלים כ-200 גרם (פחות או יותר) שזה גם לא קל.
הסיבה שאני שוקלת להתפשר על סמסונג היא שאם כבר מכשיר זול, לפחות זה סמסונג, כלומר סוג מכשיר שאני כבר מכירה ורגילה אליו שנים.

כרגע אני שוקלת שוב לקנות פיקסל, כי יש לנו בבית גם סמסונג S8 ובעליו חושק בפיקסל, אז אם לא יתאים לי מקסימום נחליף בינינו. אותי ה-S8 ממש לא מלהיב, לא אוהבת שהוא כזה צר וארוך ויותר מדי מסך, דווקא חוסר השוליים הזה לא נוח, גם בתוך כיסוי מגן אני עדיין מרגישה שהוא רגיש מדי בקצוות.

נראה לי שיהיה לי קשה להחליט סופית בלי להתנסות קצת ולהחזיק מכשירים ביד... יש חנויות שבהן זה אפשרי?

פיקסל 4A ואייפון 12 גם מיוצרים בסין

פיקסל 4A לעולם לא ארכוש
מחיר שערורייתי, 1500 שקל על כלום, אין תמורה לאגרה
גוגל חברה לא מספיק אמינה מבחינת באגים ולאגים בתוכנת המכשיר
יש לה מעט מאוד נסיון בייצור טלפונים סלולריים ביחס ליצרניות אחרות

במחיר של 1600 שקל אפשר לרכוש מכשיר כמעט דגל, שיאומי MI 10T 5G/128*6

סמסונג A71:
מסך 6.7
163.6 * 76 * 7.7 - MM
samsung-galaxy-a71-1.jpg

וואן פלוס N10 5G:
מסך 6.49
163 * 74.7 * 9 - MM
oneplus-nord-n10-5g-1.jpg

שיאומי X3 NFC:
מסך 6.67
165 * 76.8 * 9.4 - MM
xiaomi-poco-x3-nfc-1.jpg

trilliane

Well-known member
מנהל
מיוצר בסין ומותג סיני זה לא אותו הדבר.
תודה על ההמלצות אבל נראה לי שאנחנו לא ממש באותו ראש.

למעלה