המלצה לשיר של דנה !!

aiz1983

New member
המלצה לשיר של דנה !!

לא הרבה מכירים והוא גם לא ממש התפרסם בארץ, אבל שיר מעולה מהאלבום האחרון של המלכה : תגיד לי מי ? חזק מאוד! דנה אחת הזמרות היחידות בארץ שמשלבת דאנס ברמה אירופית גבוהה ואפשר לשמוע את זה יפה בשיר הזה .. מלכה

דודו טל

New member
לדעתי, אחד השירים הכי מדליקים

לא קיבל המון חשיפה וחבל דווקא אתמול שמעתי אותו- שיר מדהים!!!!

אחלה שיר ../images/Emo13.gif

תגיד לי מי? יצא השנה כסינגל רביעי מתוך האלבום "החלום האפשרי", מדובר באמת בשיר דאנס מיוחד ע עיבוד סוחף שלא הרבה אמנים ישראלים מסוגלים לייבא, חבל שהוא לא קיבל את התשומת לב הראויה לו, הוא באמת שיר טוב. תגיד לי מי? מה לא ברור נשמה, אהבות נגמרות אני לא אשמה, ככה זה אז תשמע, חמודי אני הולכת, מה לעשות שנמאס לי ממך, זה חבל, ברור שאני מצטערת אבל... תקשיב ותקשיב לי טוב... אני סומכת על עצמי כי אם אני לא יעשה זאת אז מי לכן חמודי עכשיו זה רשמי אני הולכת לתמיד אני סומכת על עצמי אז אם אין אני לי מותק אז תגיד לי מי...? די תסתדר בלעדיי תפסיק להגיד לי שזה לא כדאי זה מפחיד בוודאי אבל מותק אני הולכת די אל תגיד כל הזמן שיהיה לי קשה הגיע הזמן שתביט בי וש... תקשיב ותקשיב לי טוב.... אני סומכת על עצמי....

תגיד לי מי...

שיר שאני אישית מאוד אוהבת.... גם הרמיקס של השיר הזה יפה.... אגב, יש לי כמעט את כל השירים שלה ככה שאם מישהו מחפש שיר, אני אשמח להעביר לו את האיסיקיו שלי ולהעביר לו שירים.

למעלה