המלצה על בגדי הריון וחזיות

tlcmordo

New member
המלצה על בגדי הריון וחזיות

אחרי שבדקתי שלוש חנויות לבגדי הריון אני חייבת להמליץ על החנות Malka בגדי הריון, בדרך יפו 18 ת"א (ליד בית רומנו). בניגוד לרשתות רמי-לי, וML בהן המגוןן קטן מאוד, והמחירים יקרים: (אפילו עכשיו בsale של סוף עונת חורף, מכנסי הריון מתחילים ב 240 ש"ח !), בחנות של malka גיליתי מגוון גדול של מכנסי הריון, באיכות טובה, ובחצי מחיר מהרשתות. המחירים של מכנסי הריון נעים סביב 145-165 ש"ח. עובדים שם שלושה גברים, עסק משפחתי, אמנם האווירה לא הכי נשית וכיפית, ולכן זו לא קנייה של חוויה, אלא קנייה של פרקטיקה, (כדאי לבוא עם חברה, הגברים נחמדים אבל לא תמיד יודעים להתאים בגד לגוף), באמת שבמגוון ובמחיר הם מנצחים בגדול! גם בחנות בשנקין הייתי, יש שם דברים יפים, אבל שוב, מגוון מאוד מאוד מצומצם (3 סוגי מכנסיים בערך) והמחירים יקרים, בסוף עונה המחירים התחילו מ250 ש"ח למכנס. ועוד המלצה: חזיות- לתקופת ההריון ובכלל, הכי כדאי לקנות בחזיות פסיה בנחלת בינימין 15. החנות ותיקה כבר מזמן מוסד. המוכרות מקצועיות ומנוסות, יודעות להתאים בדיוק את החזיה שצריך, ואפשר גם לתפור ולהתאים במיוחד לגוף, תפירה עושים בחנות עצמה,באותו רגע. והמחירים- שוב סבירים מאוד: אפשר למצוא חזיות איכותיות של מותגים מוכרים, בסביבות 120 ש"ח. דרך אגב, אופנת הקיץ השנה ממש לטובת הנשים בהריון, הגזרה האופנתית בחולצות היא הצלבה באזור החזה והתרחבות באזור הבטן, כך שלא צריך לקנות חולצות דווקא בחנויות ייחודיות לבגדי הריון, אפשר למצוא חולצות יפייפיות ומתאימות בכל חנות. ממליצה בחום!

naomi1111

New member
תודה על ההמלצות

המון תודות על המידע, כל הכבוד על השיתוף.

dcasting

New member
ראיתי חזיות יפיפיות

בחנות חדשה בשם IMA במרכז בעלי המלאכה יש גם בגדים יפים

למעלה