המממ אין נושא מיוחד.........

סתיו*

New member
המממ אין נושא מיוחד.........

היי בנות (ובנים), אני מקווה שכולם בסדר. חזרתי עכשיו מאימון כדורסל. הלכתי ולא התאמנתי, כי הקאתי היום פעמיים, אבל ישבתי עם עוד חברה שלא התאמנה וצחקנו הרבה... ואז דיברתי עם המאמן שלי, שיחה קצרה אבל משמעותית. הוא מצידו די פסימי בקשר למצב שלי, לא יכול לקבל את העובדה שבשבילי להקיא פעמיים ביום זה דבר נורמלי. אבל עדיין - הוא עשה לי מצב רוח טוב יותר. חזרתי, יצאתי לטייל עם הכלב, וחזרתי הבייתה במצבב רוח ממש נחמד... הייתה היום תחרות שלא השתתפתי בא, ודי שמחתי לגלות שאף אחת מהמשתתפות שמייצגות את העיר שלי לא זכתה במדליה... אני יודעת שזה נשמע נורא אנוכי, אבל שמחתי לדעת שאין לי תחליף... אני יודעת שאני רעה. טוב זהו בכל מקרה, סתם רציתי לשתף אתכם בקורות יומי, אני חושבת שמחר אלך לבית הספר. אני מאחלת לכולם ערב נפלא! אוהבת סתיו

תרנגולת

New member
סתיו יקירה:)) לא אנוכי..

אני מניחה שזה עובר לכולם בראש, המחשבה הזאת.. כשמישהו ``מחליף`` אותם בתפקיד כזה או אחר.. את לא רעה. אוהבת, תרנגולת.

תגל

New member
סתיוש`

נראה לך שאת רעה? כשחברה שלי לנבחרת היתה לוקחת לי את המדליה בתחרות הייתי מתעללת בה נפשית, הייתי יושבת לה על המצפון, בצחוק כמובן. זה לגיטימי שאת רוצה להיות יחידה ומיוחדת. סתיו מה עם ההקאות? מתי תפסיקי? את חייבת לחשוב על עתידך... מה את בוחרת? במחלה או בספורט? שלך תגל

למעלה