הפגנות מול החווה

אד

New member
הפגנות מול החווה../images/Emo45.gif

סבא שרון ראש ממשלה טירון,הוביל את המדינה לאחת התקופות הקשות בתולדותיה. הליכודניקים עדיין תומכים בו בצורה עיוורת,הם עצמם לא יודעים למה. הם עצמם תומכי הליכוד,הניפגעים העיקריים מניהול חובבני של המדינה. ערי הדרום יוצאים להפגין מול חוותו של הראש. ואתם,חברי לליכוד??? זה הזמן לשלום... רק שלום יביא ביטחון

pilovich shahaf

New member
../images/Emo45.gifלהפגנות ומי יתן והחוק לא יבוטל../images/Emo104.gif

וכמו שאני מכיר את אריק שרון-החוק לא יבוטל
כמה תיקונים לתוכן הודעתך :- 1. שרון בכלל לא טירון נהפוך הוא עושה בית ספר לכולם
2. שרון אכן מוביל את המדינה שקיבל בירושה "ממשלת אהוד ברק...וכל מי שהיה לפניו-עד לחתימת הסכם אוסלו"
3. מי שמאמין באריק שרון- כן תומך בו ואני לא מאמין שאני תומך בו בצורה עיוורת, נהפוך הוא אני מבקר אותו מאוד בכלל ובמיוחד בסניף שלנו באילת. 4. כל מי שהולך להפגין נגד ביטול החוק-הנגב בביתו של ראש הממשלה, הוא חבר ליכוד או מזוהה עם מדיניות הממשלה בכלל ואריק שרון בפרט, שכחת שאריק שרון ניבחר ברוב חסר תקדים בציבור במדינה מיום תקומתה, ובכנסת יש לו רוב של למעלה אם אני לא טועה [ותקן אותי אם כן] מ-80 חברי כנסת
5. ואחרון אחרון חביב...אתה שוב טועה- "רק ביטחון יביא שלום"-ולא להיפך.
מבחן התוצאה. פ"ש.

אד

New member
כולנו אשמים../images/Emo118.gif

אפשר להאשים גם את בגין ורבין ובן גוריון וסדאם חוסיין העם ואותי... בת יענה היא אחלה... אין כאן שום חדש,הרי לא תהיה אובייקטיבי. לעניין הבחירות,כולנו,גם אתה זוכרים את התרגיל בכדי לעצור את נתניהו. הבחירות היו לראשות הממשלה בלבד ולא לכנסת. אני לא מתרגש מהרוב שהוא קיבל, אין לו רוב של 80 מוחלט. בכל מקרה אין כאן שום סתירה לכך שגם שרון יכול להיות טירון בניהול המדינה.אף אחד לא נולד להיות ראש ממשלה,וזה פונקציה של מנהיגות ונסיון. מה עוד אמור לקרות שנתעורר??. ראה ארגנטינה,העם,העניים,הרעבים ללחם הפילו את הנשיא.... בו לא נקל ראש,אתה מדבר כפוליטיקאי אני כאזרח מן השורה. לא מעניין אותי אים אתה מרץ,ליכוד,עבודה או מולדת,כולנו ניפגעים. זה הזמן לשלום...

(א)דמגוג עלוב

שרון הוא רה"מ המוצלח ביותר מאז בגין. שרון יכול לזקוף לטובתו את ממשלת החאדות שהקים, את המדיניות הכלכלית המצויינת שלו ושבתקופת כהונתו הוכרז ערפאת לראשונה ככתובת לא רלוונטית. ובקשר למיתון לזכיר לך שהוא גם היה בתקופת ברק? ולא בפחות עוצמה. כלכלה לא תלויה רק במדיניות ממשלת שרון, תתפלא אבל כלכלה זה דבר גלובלי. ולהודעה הבאה שלך אני מבקש לעשות דבר שאף פעם לא ראיתי אותך עושה וזה לבסס את עמדותיך.

אד

New member
שרון טוב יותר מנתניהו../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

כן.

לדעתי תפקודו של שרון הוא מעולה, ואף עולה על זה של נתניהו בזמנו. אני חושב שנתניהו בעל יותר ניסיון עכשיו והוא צריך להיות רה"מ אחרי שרון.

shirdeb

New member
לאד היקר:

דבר ראשון אני לא באה להגן פה על שרון אז בוא נתחיל מכך שאני מתנגדת למה שאתה אומר שרון הדבר היחיד שהוא עושה זה מתמודד עם המצב לא שהוא יצר אלא שנוצר במשך השנים בזמן שהתחלפו כאן ראשי ממשלות אתה לא יכול להגיד ששרון אשם כי פיגועים וטרור היו מאז שאני זוכרת את עצמי גם בתקופת רבין,פרס,ביבי והנה גם שרון חשבת פעם להאשים את הצד השני שנלחם בנו???????? ונראה לי שכדאי שתפסיק את האמירה המטומטמת הזאת:"הזמן לשלום"?=המדינה בוערת אנחנו מיום ליום יורדים במספר היהודים בגלל הפיגועים ואתה רושם את האמירה הזאת-אז תפסיק!! וכבר תיקנתי אותך ואתה לא לוקח ברצינות את התיקון: רק ביטחון יביא שלום!!!!!!!!!!

אד

New member
נשמה,זה הזמן לשלום......./images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

אהבתי את הגישה והניסוחים. לעניין אחותי,לו היה תהליך מדיני כל שהוא לא היינו בגיהנום הזה. תירוצים יהיו לך מכאן ועד להודעה חדשה. יש לנו ראש ממשלה שלא מאמין בשלום,בתהליך מדיני. אנחנו משלמים את המחיר ולא רואים את התוצאות החמורות של מדיניות כושלת. אתם כאן לוקחים את זה באופן אישי למרות שכמוני גם אתם משלמים את המחיר. אכן המדינה בוערת והכתובת היא אחת=אריאל שרון. הוא ראש הממשלה האחריות עליו. "רק שרון יביא שלום"-זוכרים???למה הכונה.טוב אנחנו רגילים לשקרים עטופים היטב. זה הזמן לשלום... רק שלום יביא ביטחון

shirdeb

New member
אד היקר-תגובה!

אז ככה: כל מה שאמרתי לך זה לא תירוצים אני פשוט מניחה לך את הקלפים על השולחןם שתבין שלא שרון הוא האשם במצב בכל און הסברתי לך את זה בהודעה הקודמת. שרון לא מאמין כמו שהצד השני לא מאמין מה זה יעזור שהוא ירצה שלום יתחילו הסכמים ואז יבואו פיגועים אני לא מאמינה ששרון רוצה שירצחו פה יהודים על ימין ועל שמאל הוא עושה כל שביכולתו למנוע את המצב ולפי דעתי הוא צודק אין מה להתחיל שלום לפני שיהיה שקט מפיגועים לפחות מספר ימים שנראה שיש להם כוונה כלשהי לשלום-מה שלא נראה לי בכלל בקרוב- אני רואה שלא קיבלת את התיקון אבל לא נורא אני מבטיחה לך שמתישהו אתה תבין את הטעות תחשוב על המשפט:רק ביטחון יביא שלום!!!!!!!!

אד

New member
אחותי,שוב רק שלום...

אחותי,יש שינויים דרמטיים בשבוע האחרון. יש כמעט הפסקת אש,מקוה מאוד שתשמר. ללא ספק רק שיחות יכולות להביא לרגיעה,זו המציאות. לא מבין למה לדבר על פיגועים כרגע,המצב החברתי כלכלי הוא שבוער. אנחנו נמצאים בקריסה חברתית זו לא המצאה שלי,זה עצוב מדי,כואב מדי,מכדי להתעלם.שיחות שלום,תהליך מדיני באופן טבעי מוריד מתח,אלימות,אש,קורבנות. אנחנו חייבים לדבר למען שני העמים,למען העתיד שלנו,השאר תירוצים ופוליטיקה קטנה,אינטרסים צרים. שרון מקבל היום הכל הפוך על הפוך,לא נראה לי שאת מנותקת מהמציאות,המדינה באמת בוערת.שרון נבחר כמנהיג,בתור שכזה הוא אמור לדאוג לעם,לא לכיסא,ומה נתניהו יעשה.שרון לא ניסה הכל,הוא עשה הכל מלבד לדבר. זה הזמן לשלום... רק שלום יביא ביטחון

רק הערת אגב, אד:

צורת הדיבור שלך מזכירה לי התלהמות פאשיסטית אה-לה מוסוליני. השורות שלך ריקות מתוכן ונראה לי כאילו אתה בקושי מסוגל לשכנע את עצמך, ולכן אתה חוזר על ססמאות כמו "רק שלום...". ססמאות אולי משמרות את השכנוע העמוק שיש לך במה שאתה אומר כרגע, אבל הן לא יחזיקו מעמד זמן רב. חוץ מזה, הססמה הזו שאתה חוזר עליה נשמעת תלושה לחלוטין מהמציאות - אתה מנסה להביא שלום כשהמלחמה עוד לא הסתיימה. בשום חלק בהסטוריה האנושית לא נחתם הסכם שלום לפני שאחד הצדדים נכנע והסכים להפסיק להילחם. תצטרך לתת לי סיבה ממש טובה כדי שאחשוב שפה המצב שונה.

אד

New member
ליאור!מלחמה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני מקוה אחי שאתה מודע לפרוש המלה פאשיסט. על איזה מלחמה אתה מדבר?אין כאן מלחמה,אתה שטוף מוח והסתה. יש כאן עימות בלבד,מלחמה זה בן שני צבאות,מדינות אתה מבלבל אחי, ויש מי שמבלבלים אותך במכוון. אחי,אני יותר ממשוכנע,השלום כבר כאן,הכל תלוי בנו,בישראלים,סליחה תלוי רק בשרון שעושה הכל לא לדבר,לטרפד כל מהלך מדיני. מה המציאות שלך?ואולי אתה תלוש?אחי,אין לי תחרות איתך מה הדרך הנכונה,ומי צודק יותר.אף פעם לא השמצתי אדם שדעותיו שונות משלי. המלחמה היא על הזכות הבסיסית שלנו לחיים נורמליים בשלום. מנותק מהמציאות הוא אדם שלא שמע שיש ירידה תלולה בתקריות אש בשטחים,מצד פלשתין,למרות שישראל עדיין שם. מנותק מהמציאות הוא מי שאמר שערפאת לא רלוונטי. וקיבל את ערפאת רלוונטי מאוד. עליו אמרו שהוא עכשיו לא רלוונטי[על שרון].בבקשה פרופורציות. מנותק מהמציאות מי שלא רצה לדבר תחת אש,ובפועל יש משא ומתן להפסקת אש,חוזר שתבין יש משא ומתן. מנותק מהמציאות מי שלא רצה משקיפים בשטחים,וקיבל אותם בכוח בהחלטת רוב של 124 מדינות. מנותק מהמציאות הוא מי שמנסה להיתעלם ולהסית את המצב האמיתי,המשבר העמוק,הקטסטרופלי בו נתונה המדינה מאז שרון ראש ממשלה. הכל קשור למדיניות חובבנית ושגויה. יש לנו ראש ממשלה טירון שעשה את כל הטעויות האפשריות ואנחנו משלמים את מחיר ההרפתקאה.מקוה שאתה יודע על מה אני מדבר. משבר חברתי עמוק,משבר כלכלי עמוק... זה הזמן לשלום... רק שלום יביא ביטחון ותקוה לעניים

אד

New member
שלום עם ערפאת ופלשתין../images/Emo39.gif

הפלשתנאים שואלים את אותה שאלה. עם מי נעשה שלום? עם שרון?????? אחי!שלום עושים עם אויבים. די עם ההתנשאות המוזרה הזאת.אין לנו זכות לקבוע מי יהיו מנהיגי שכנינו. ערפאת הוא הפרטנר כפי ששרון כזה. ערפאת הלא רלוונטי של שרון מאוד רלוונטי בכל העולם,ושרון אף מנהל איתו משא ומתן. מצרים גם הייתה מדינת אויב-למען השלום החזרנו שטחים שכבשנו וראה יש שלום. מה הפחד?? זה הזמן לסלוח... זה הזמן לשלום...

pilovich shahaf

New member
שלום עושים עם אוייב שהוא עם...../images/Emo104.gif

והעם הפלשטינאי שמדיניותו היא לא לשלום בר קיימא/אמיתי, וזה לא בגלל עראפת, אלא בגלל האיסלם, ההיסטוריה, ולכן כל מי שחושב שצריך לעשות שלום עם עראפת כמנהיג "עם" טועה ומטעה, צריך לעשות שלום עם "עם" שיש לו מנהיג גם כמו עראפת
מבחן התוצאה. פ"ש.
זה הזמן לסלוח, זה הזמן לשלום.....ורק "ביטחון" יביא שלום אמיתי

למעלה