השחקנית נלי תגר בקמפיין חדש לניקול

לירון הכתב

Member
מנהל
השחקנית נלי תגר הגיעה לשכונת האלפיון סביון והשכנים שראו אותה לפנות בוקר כבר היו בטוחים שהם זכו בשכנה חדשה ומצחיקה במיוחד. אלא שתגר ממש לא מתכוונת לעבור לסביון, הסיבה שהיא נצפתה בשכונה הייתה צילומים של קמפיין חדש למותג עזרי הניקיון והאפייה ניקול, שתגר נבחרה לשמש כפרזנטורית שלו. תגר, שהפכה בשיא הקורונה לאמא לשניים ועדיין מניקה את בתה בת החצי שנה, תמרה, ידעה מראש כי הצילומים יימשכו כמה שעות ולכן לא יכלה להשאיר את תמרה בבית. בעזרת בייביסיטר צמודה, הצליחה תגר לתמרן בין סצנה לסצנה להנקות וטיפול בתמרה הקטנה, שכבר מתורגלת בימי צילום ארוכים.

ואם כבר קמפיין של ניקול, מה חושבת תגר על ניקיון, אפייה, מטלות הבית וכל השאר? באופן כללי עבודות הבית ואני לא חברים. זה לא נמצא אצלי בסיסטם באופן טבעי ואני לא מאלה שלא יכולות לישון כשהכיור מלא בכלים. בגדול אני בחורה שחיה די הרבה בבלגן, אבל עם השנים הצלחתי להשתפר בכל מיני תחומים. החלטתי למשל שאני מסדרת את המיטה כל בוקר ומנסה לנצח את הכביסה. עד כה זה לא מצליח לי. כביסה זה הדבר הכי שנוא ודווקא את הרצפה אני נהנית לשטוף. אלי כי עשיתי את זה הרבה בצבא".

בכל הנוגע לחלוקת מטלות הבית עם בן זוגה ואב ילדיה, היא מספרת ש"עכשיו כשהוא בחו"ל אני מבינה שהוא עושה די הרבה כמו, קניות ובישולים. אנחנו רבים פעמים רבות על עניין ניקיון הבית, אבל אני משתדלת שתהיה לנו עזרה לא בא לי לריב על מי מנקה". צילום אביב חופי
נלי תגר על סט הצילומים לפרסומת של המותג ניקול. קרדיט אביב חופי (41).JPG נלי תגר על סט הצילומים לפרסומת של המותג ניקול. קרדיט אביב חופי (2).JPG נלי תגר ובתה תמרה על סט הצילומים לפרסומת של המותג ניקול. קרדיט- אביב חופי (15).JPG

למעלה