התלבטות.......

ק צ ו ו ת

New member
התלבטות........./images/Emo26.gif

ברכות על הפורום החדש !!!! היי, נעים להכיר אני שיר, שאלתי היא מה ההבדל בין הפומייד של פול מיטשל לבין הגלייז שלו? לאיזה שיער כל אחד מתאים? ומה ההאפקט שלהם? מי שמשתמשת אשמח אם היא תוכל לשלוח תמונה של השיער שלה עם החומר ובלי (אפשר גם בפרטי) ....
תודה!

תיקתקית

New member
טוב שלחתי לך תמונה לדעתי ../images/Emo13.gif

אבל אני אעלה פה לטובת כולם. ככה נראה השיער עם הפומייד
ועם גלייז אני מאמינה שהמראה יהיה קצת יותר נוקשה ותלתלים יותר נבדלים ורטוב. הפומייד עושה תלתלים דקיקים יחסית. לטעמי מתאים יותר לשיער מסולסל, שלי גלי-מתולתל, ולא אהבתי את האפקט, אז אני לא משתמשת בו. בתמונה באור יום כשהשיער קצת לח ובאור חדר כשהשיער כבר התייבש לחלוטין. אגב השורשים נצבעו מאז ולכל מי שהתעניינה בנטורטינט - זו התוצאה.

ק צ ו ו ת

New member
תיקתקית,

~תודה רבה~ למרות שכבר שלחת לי את התמונה הזאת... :) האמת, זה מוזר לי כי חשבתי שהפומייד הוא חומר שומני יותר ולכן דווקא הוא זה שאמור להשאיר מראה "רטוב" יותר מהגלייז, לא?

תיקתקית

New member
לא לא

הוא ממש לא שומני, או כמו מוס במרקם נוזל ששמקציף בין הידיים. שניהם לא שומניים אבל לדעתי הגלייז ישאיר אולי יותר ברק ויותר יקשה את השיער בצורה גלית מאשר הפומייד (לא ניסיתי את הגלייז של פול אבל ניסיתי דברים דומים). אגב כתבתי בכותרת שאני יודעת שכבר שלחתי לך את התמונה ואני מעלה לטובת כולם

ק צ ו ו ת

New member
הנה תראו >>>>

יש לי תמונה של מישהי שהשיער שלי ממש ממש דומה לשלה (מלא וחלק-גלי ) ואני רוצה שהגלים למטה בקוקו ייראו ככה, רטובים כאלה. איזה חומר מתאים לזה?

תיקתקית

New member
בטח לא הפומייד..

לדעתי גלייז.. הייתי מנסה לשים את הקארין הלבן (שזה קרם עדין) ומעליו את הורוד (שזה כמו גלייז). אולי תנסי לבוא עם התמונה אל ספר ולשאול אותו?

תיקתקית

New member
../images/Emo9.gif

נו מה, ראית.. לא יודעת איך הוא היה כשנפגשנו, כל פעם הוא נראה שונה לגמרי ..

nic nic

New member
הוא ממש מושלם בתמונה../images/Emo9.gif

כשנפגשנו הוא היה אסוף קשה לראות

mirit

New member
השיער שלי כל כך דומה לשלך

שזה העלה בי חיוך! שלחתי לך גם מסר! שנה טובה!

למעלה