התנדבות בשדרות !

התנדבות בשדרות !

להתלונן זו מסורת - להתנדב זו חובה ! פעילות של סטודנטים שאכפת להם בחול המועד סוכות (ממוצ"ש ה 29/9 ועד יום שלישי ה 2/10) סטודנטים מכל הארץ יגיעו שוב למקום בו צריכים אותנו. בחול המועד סוכות (ממוצ"ש ה 29/9 ועד יום שלישי ה 2/10) סטודנטים מכל הארץ יגיעו שוב למקום בו צריכים אותנו. נגיע שוב למקום שקשה בו, למקום שיכול להיעזר באנשים כמונו, בסטודנטים שאכפת להם. נגיע לשדרות. גם הפעם נגיע לעיר, נישן במקום (כמובן באזור ממוגן) ובמהלך היום נסייע היכן שצריך: נסייד, ננקה ונשפץ שכונות ומתחמים, נצבע ונצייר על מיגוניות, נערוך שיעורי תגבור לתלמידים מכל הגילאים, נארוז ונחלק חבילות מזון, נקשט סוכות, נשיר וננגן בכפר השיקומי "עלה נגב" ובמילה אחת – נעשה. נעשה כי אנחנו יכולים, נעשה כי צריך, נעשה כי זה הדבר הנכון לעשות. להרשמה כנסו לאתר אם תרצו: imti.org.il מידע נוסף בכתובת [email protected]

aviadbarel

New member
יוזמה מעולה

לצערי אני לא בארץ... אבל יפה לראות את היוזמה. בייחוד כאן בפורום הזה. זו פעם ראשונה שאני נכנס אליו, ולא תכננתי להגיב, סתם מתוך סקרנות רציתי לראות את רחשי ליבם של שותפינו למפעל הציוני.. שיהיה שבוע טוב לכולם!

aviadbarel

New member
טעות שלי

נכנסתי לשני פורומים ביחד, לפורום הנהדר הזה ולפורום "פלשתינאים אזרחי ישראל". חשבתי שהייתי בשני ולכן הופתעתי מההודעה... בכל אופן יוזמה ברוכה, וישר כח!

למעלה