התנדבות מאתגרת ב
אנשים

התנדבות מאתגרת ב../images/Emo43.gif אנשים

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים? אם אתם מתאפיינים באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף אתם חיית אינטרנט- אם אתם רוצה להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים – אנו מציעים לכם מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים. סהר – סיוע והקשבה ברשת היא עמותה המעניקה תמיכה נפשית ראשונית לאנשים במצוקה, הפונים דרך רשת האינטרנט. פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר ---- هل تبحثون عن التطوع في عمل يضم تحديات وانقاذ حياة ؟ ان كنت ترى في نفسك انسانا يهتم بالغير, محب, يهدف الى مساعدة الاخرين, تملك الحس المرهف والصبر, وهذا بالاضافه الى كونك معتاد على التجوال في الانترنت – ان كنت تود الانضمام الى تدريب متطوعين مشوّق, للاستفاده من التواصل مع مختصين في علم النفس والانتماء الى مجموعه منتخبه من المتطوعين – نحن نعرض عليك الانضمام الى مكان تطوعي فريد من نوعه, ملئ بالتحديات ويهدف لانقاذ حياة الكثيرين. סהר – סיוע והקשבה ברשת سهر- مساعده واصغاء عبر الانترنت هي رابطه تعرض مساعده ودعم نفسي أوّلي لأناس في ضيق او خطر, والذين يتواصلون معنا عبر الانترنت تفاصيل اوفى وتعبئة استمارة انضمام في موقع سهر http://www.sahar.org.il/volunteer_form.asp "نهدف لتجنيد متطوعين من ولاجل الوسط العربي"

כתבו גם בערבית!

איזה משקיענים!
וסתם חפירה כי הפורום צריך את זה: הלכתי היום לחברה ובאו עוד איזה כמה חברים וראינו סרט משעמם.. (הלכתי באמצע, בגלל זה אני פה משתעממת ><") וחברה שלי אומרת לי במהלך הסרט "בואי אלי ונזמין לנו את הסרט בית קברות לחיות, שמעתי שהו מזה מפחיד!!" איזה מפחיד ואיזה נעליים.. אשכרה נרדמתי בסרט.. הילדה חושבת שהמומיה זה מפחיד >< ואף אחד לא רוצה לראות איתו סודות נעולים או משהו כזה.. גם הסרט הזה לא מפחיד כל כך, אבל הוא יותר מעניין מהאחרים. אני צריכה לחדש לי את המלאי >< שנה שעברה הזמנתי עם חברה את הסרט 1408, ממש התאכזבתי.. כבר אין סרטים טובים
ואם לא הבנתם את הרמז, משעמם לי D:

למעלה