התנהלות בפרק ב׳

meitalsd1

New member
היי, רציתי לשאול אם לדעתכם זה תקין שסיפרתי לבן זוגי (בפרק ב׳ מזה שנה) שהבן הקטן שלי קיבל תוצאה חיובית שנדבק בקורונה מהסייעת ורק אחרי יומיים הוא טרח לצלצל אליי לשאול לשלומנו? טען שהיה עסוק בעבודה ועם הילדים שלו. גם לא טרח לצלצל/לכתוב במוצ״ש האחרונה שבה מלאה לנו שנה יחד למרות שאני כתבתי לו ברכה מרגשת. אשמח לדעה אובייקטיבית האם ההתנהלות הזו תקינה בעיניכם.

מריוס זכריה

Member
מנהל
החיים כידוע לא בשחור לבן.
ואם כבר בקלישאות, אז עוד קלישאה (ואחר כך ארני אחבר את שתי הקלישאות....): It is what it is
או בעברית תלמודית: זה מה יש.

אז מה אני אומר בעצם?
ההתנהגות שלו לא אידיאלית. בהחלט לא.
מצד שני, לכולנו יש יתרונות וחסרונות.
אחד (לדוגמה) מרעיף אהבה ותשומת לב, אבל לא יודע לקחת אחריות. או אחד אחר לא מרעיף אהבה אבל נאמן ואמין.
איזה מהם עדיף?

לא יודע. אנחנו בוחרים בני זוג בידיעה שהם לא מושלמים. יש להם יתרונות וחסרונות.
אין תו תקן שמגדיר בכל נושא מהי התנהגות תקינה ומה לא. יש כמובן גבולות אדומים, אבל אנחנו כאמור לא שם, אלא בתחום הגוונים האפרפרים.

או בקיצור: זו הכלה (סליחה, זה החתן...).
החבילה בכללותה טובה לך? מה טוב.
לא מספיק טובה? אפשר לשחרר.
נכון שבאמצע יש את מצבי הביניים, שקצת טוב וקצת לא טוב ולא ברור מה לעשות...
Welcome to real life

אם יש לי טיפ אחד בכל העניין, הוא לראות דברים בהקשר רחב. לא להסתכל על ארוע בודד פה וארוע בודד שם.
האם האדם מספיק מסור לך? האם הוא רואה אותך? האם הוא מתנהל יותר בצורה סבירה מאשר לא סבירה? האם הוא גורם לך להרגיש טוב עם עצמך?
תמיד תחשבי על התמונה הגדולה, ואז את פחות מיטלטלת על כל ארוע בודד.

תשאלי אותו על זה, למה הפחית את הקשר. נסי להרגיע אותו ולשכנעו שלא יצטרך לפחד מכך שבנך נדבק בקורונה. אם הוא אוהב אותך, ודאי ידאג לבנך וירצה בטובתו. גם תוכלו בינתיים לשמור על ריחוק מסוים עד שישתפר מצבו, או שיבוא עם מסיכה ומה שצריך וייזהר.

למעלה