התפקדות? משהו?

התפקדות? משהו?

הפורום שלנו מת >< הפורום עצמו לא אמור לחתוך ורידים >< שם: גיל: מקום מגורים: דרכי תקשור: תמונה: חפירה חסרת משמעות: בלה בלה בלה: יאללה אנשים, אנחנו לא רוצים לגמור כמו פורום פאקצות נכון?

נממ

שם: סנדרה גיל: 14 מקום מגורים: שם וקצת שמאלה דרכי תקשור: מוזמנים לבקש במסרים את המסנג'ר תמונה: פוף חפירה חסרת משמעות: הבננות נגמרו
בלה בלה בלה: בעע

פלאפאל

New member
נו טוב

שם: באמת צריך את זה כל חודש? השלושה שכאן כבר מכירים את השמות
גיל: יותר מדי + 1. היה יום הולדת בנתיים. מקום מגורים: כרגע בית, ישתנה עוד כמה ימים. דרכי תקשור: תופי טם טם. תמונה: אף אחד עוד לא הבין מה היא, וזה נוראאאא מביך בשביל העולם. כאילו, קלאסיקה. מה אתם לא מבינים. חפירה חסרת משמעות: אני אוכלת יותר מדי ._. בלה בלה בלה: יש לי מלא כסף :)

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif אני

שם: סתיו גיל: עוד פחות משבועיים סיקסטין מקום מגורים: בכוסשלאמאשלך דרכי תקשור: לכולכם יש תמונה: אני על מהירה חפירה חסרת משמעות: כואב לי הכל בלה בלה בלה: בלה

KIMY1

New member
גם אני רוצה! :] ../images/Emo204.gif

שם: ירדן :] גיל: 13 וחצי.. מקום מגורים: חור בדרום.. +.+ שמאלה, ימינה, ישר , מזרח, מערב, וישר לדרום.. :] דרכי תקשור: בעיקר לצרוח על אנשים וכשאני לא צורחת אז אני מנגנת.. :] תמונה: חפירה חסרת משמעות: "אם (-) X (-) = + אז למה לא כותבים את זה ישר?! ולמה (+)+(+) לא = (-)?!" לא אני אמרתי, אבל הייתי חייבת לשתף..
בלה בלה בלה: OO"

MispIaced

New member
היי, יש פה כאלה שכן רוצים לגמור(.)

שם: ישו גיל: עודמעט 2009 מקום מגורים: בית לחם דרכי תקשור: איתותי עשן תמונה: |ישו| חפירה חסרת משמעות: |קבר ריק| בלה בלה בלה: מה יש שם?

נוטוב..

שם: די כבר עם השאלה הזאת>< גיל: ^ מקום מגורים: ^ דרכי תקשור: יש מסנג'ר.. וחידשתי אתמול א האייסי, כרגע יש לי שם שלושה אנשים ועוד אחד שעוד לא אישר אותי
תמונה: יצירת מות בשיער מתמטיקה. חפירה חסרת משמעות: נהה.. אני לא טובה בחפירות (שושX:). בלה בלה בלה: אמרו לי להסתכל על הירח בימים הקרובים

למעלה