וגם אני מצטרף

וגם אני מצטרף

לברכות הפתיחה של הפורום הזה
אני אולי כרגע בתל אביב אבל בהחלט יכול להיות שמספטמבר הבא אהיה בשטוקהולם. |אייקון של צפניה מחזיק אצבעות|

yosense

New member
אהלן צפניה

נדמה לי שזה יומו הראשון של הפורום ואנחנו החלוצים

een ogenblik

New member
קר בשטוקהולם!../images/Emo113.gif

אבל אם אתה רוצה, נחזיק אצבעות עבורך. האם יש סיבה מיוחדת שדווקא שם? (אני יודעת שזו לא שאלה אינטילגנטית יותר מדי, אבל באמת שקר שם
!)

שלום לצפניה!

היה לי פעם חתול ג´ינג´י שמנמן בשם חבקוק - והוא דווקא, בדיעבד, מאוד הזכיר לי שת השם צפניה... לא יודעת, נראה לי כמו שם של ג´ינג´ים... שאלה לי אליך, אולי קצת אינטימית - האם יש לך איזהשהו קשר עם ידידתנו הנקראת לילך?

תודה על קבלת הפנים...ולתשובות :

אני לא חושב שיש לי קשר עם ידידתכם לילך, אם כי אני מכיר כמה לילכיות...
למה דווקא שטוקהולם ? כי יש שם תכנית ללימודי יהדות ואמנות שדי נראית לי כרגע ואני מגיש מועמדות בתקווה להתקבל.

een ogenblik

New member
לימודי יהדות ואמנות משולבים?

איפה התכנית על לימודי יהדות? במה היא מתרכזת? לאיזה תואר תכנית זו? מתנצלת על החטטנות, אבל זו כבר לא סקרנות בסיסית חסרת מיקוד, זה אחד הנושאים המרתקים ביותר בעיני, ואני נסחפת בקלות.

המפף.. ../images/Emo163.gif

התכנית בשטוקהולם, היא ממומנת בחלקה ע"י ממשלת שבדיה ובחלקה ע"י המרכז עצמו. כל שנה נקראת ע"ש אישיות ועומדת בסימן, השנה שתתחיל בסתיו 2003 ושאליה אני מגיש מועמדות תעמוד בסימן יאנוש קורצ´אק. למיטב הבנתי זה לא לתואר כלשהו, דרישת הקדם היא סיום שנת לימודים אחת במוסד אקדמי. אני לאחר שנתיים מאומצות של לימודי משפטים פשוט חייב לקחת הפסקה וזה נשמע אידיאלי למדי.

een ogenblik

New member
נשמע מעניין

אני מבינה שכבעלת תואר במחשבת ישראל אני מלומדת מדי, אבל זה עדין נשמע מעניין. מקווה שזו בדיוק ההפסקה שתעזור לך.

למעלה