זהו, מזרח-תיכון חדש!!!!!!!

אביסון

New member
זהו, מזרח-תיכון חדש!!!!!!!

תרשמו את היום. כמו שכולם זוכרים את ה- 11.9 , תרשמו. ה- 16.12.01. יותר מ - 100 שנות סכסוך הסתיימו. היום קרא יו"ר הרשות, הראיס המהולל, אוהב האדם , החרות והדמוקרטיה - לסוף השנאה והאלימות. את האמת? התרגשתי. ואני יודע, שממחר בבוקר אני יכול לעלות על האוטובוס, בדרכי לאוניברסיטה, משוחרר מכל פחד ואיום. כמה חיכתי, כמה חיכינו לים המאושר הזה. שלום, חופש וזכויות לכל +פרח. נ.ב. הבגיניסט, אני קורא לך לסגור את הפורום, אין עוד צורך בפורום שייקרא על-שם מפלגה בארצנו. אין יותר מפלגות, אין יותר עמים, אין יותר מלחמות - יש רק אנשים ואהבה. ולסיום - במקרה שמישהו ייקח, בטעות, את מה שכתבתי ברצינות, אז שני דברים: 1. הכל היה בצחוק. 2. אני קורא לאריק שרון, בפעם המי יודע כמה: הרוג תהרוג את רב המחבלים הרוצח הזה, ויפה שעה אחת קודם.

pilovich shahaf

New member
ויפה שעה אחת קודם..../images/Emo45.gif../images/Emo104.gif

"נצח ישראל לא ישקר" מבחן התוצאה. פ"ש.

HOF

New member
אתה משעשע...

זה הכל זה היה מצחיק-כי אני מסכימה איתך לגמרי-זו שטות גמורה בכלל להקשיב לו.

shirdeb

New member
לאביסון:../images/Emo104.gif

אז ככה: זה אכן היה מצחיק כי לא יהיה מצב כזה לעולם אנחנו מאז ומתמיד במלחמה עם הערבים עוד מתקופת התנ"ך ולפי דעתי זה יימשך לעולם-זה הגורל שלנו,אולי המצב יהיה פחות קשה בעתיד הרחוק כשיבוא מנהיג משלהם ויחליט שהמצב מוגזם אבל המלחמה תהיהי לעולם(לדעתי)...... ושרון מחסל מחבלים מה לעשות שהוא לא יכול להרוג את כולם במכה הם רבים יותר ממה שאנחנו יכולים לתאר לעצמנו אז שרון את העבודה שלו עושה בוא ולא נשפוט אותו וניתן לו לעשות את העבודה שלו בשקט...-סבבה??? נ.ב-היום היה חיסול של אדם(אמור להיות)פלסטינאי שהכין פלסטינאים לצאת לעשות פיגועים...... נינת

רפי2002

New member
מצחיק? בספק.....

אממ......למה מי יהיה המחליף של עראפת? יאסין???? ודבר שני, ישראל צריכה לנצל ברגעים אלה ממש את הסימפטיה שיש לה בעולם, וכמובן, שרצח יושב ראש רשות הפלשתינאית, יאסר ערפאת, יביא לסיום ההרגשה הפרו ישראלית בעולם. אז לפני שאתה מעלה לאוויר אמרות, תחשוב על כל הצדדים ....

רפי2002

New member
או במילים אחרות....

לכבוש אותם.... כן....רעיון טוב....אני לא מבין איך לא חשבו על זה אחרים????

רפי2002

New member
מה רע?? לא רע!!!

ההפך.....יש לנו יותר מדיי שלום עם מדינות הערב... אנחנו צריכים קצת אקשן.....מלחמה עם מצריים וירדן....שלא נדבר על עיראק שמחפשים כבר סיבה למסיבה..... אנחנו ממש דחוף צריכים ניתוק הקשר עם ארה´´ב ואירופה.....זה ממש לא עוזר לנו כל הכסף שארה´´ב נותנת לנו.... מי צריך את כל זה???? מה עוד......שלחיילים שלנו הרי אין ערך אדם.....מה אכפת לנו שחיילים יהרגו....הררי בסופו של דבר נשלוט על עזה ויריחו.....אני בטוח שזה ישפר את מצבה של ארץ ישראל......ואין ספק שזה עצר את פעולת הטרור..... הקיצר.....בן כמה אתה?

.המוסד

New member
רפי 2002 היקר

אז מה עם מדינות ערב שונאות אותנו? זה צריך למנוע מאתינו, לא ברור לי איך ירדן ומצרים קשורות לנושא הביטחון שלנו, ואם תהיה מלחמה(מה שלא סביר) אז ארה"ב תנתק את היחסים עם המצרים והירדנים ונקבל את סיני חזרה פלוס הערבויות של הסכמי השלום, אכן, הכסף שארה"ב נותנת לנו לא ממש עוזר, חיילים ואנשים שלנו נהרגים בגלל הטרור, אנו יוצאים למלחמה בשביל למגר אותו שליטה על השטחים הוכיחה את יעילותה, באיתפדה הראשונה שנמשכה חמש שנים נהרגו 30 ישראלים עכשיו בקצת יותר משנה אחת נהרגו 250 ישראלים, הבנת? אני בן 16

איומי סרק. איכזבת אותי בגדול...

את כל איומי הסרק שהשמעת כאן, השמיע השמאל בעבר לגבי כניסה כלשהי לשטחי A. אמרו שאם נעיז להיכנס, יקרה כל מה שכתבת, או לפחות חלק מזה. והנה, נכנסנו פעם ופעמיים, כבשנו טפח וטפחיים, ומה היתה התגובה? ארה"ב מגבה. אף חיל מצרי לא נכנס אפילו לשחות בתעלה , להפך: היא שלחה שר בכיר, דבר שלא עשתה זמן רב, והוא אמר ששרון מנהיג אמיץ. עבדאללה? אם ישראל תכבוש את הרשות הוא יעשה מסיבה עם רקדניות בטן בארמון. חששו הגדול ביותר הוא ממדינה פלשתינאית לצידו, השמועות אומרות שהזהיר את ברק שלא לוותר בשום אןפן על בקעת הירדן. חיי אדם? כנראה של-500 האנשים שנהרגו מאז הסכם אוסלו אין ערך עבורך. הסיבה היחידה לרצון שלי לחסל את הרשות הוא כדי להציל חיי אדם, ואתה מעיז לטעון בשם חיי אדם? הקיצר... ה"מוסד" אולי בן 16, אבל התגובה שלו לגיטימית ואין שום סיבה שבעולם שתתיחס אליה בכזה חוסר כבוד וזלזול.

למעלה