חברים וחברות....

דנהה1

New member
חברים וחברות....

נחשו איזה שיר שירי מיימון הולכת לשיר בגמר הגדול???? דון קיחוטה! (לא סגורה על זה ב- 100% אבל מי שאמר לי כנראה יודע).....

aiz1983

New member
שירי גרה שני רחובות ממני-

בקרית חיים. אבל "לא נפסיק לשיר" תוכנית מסכנה ומעצבנת. נמאס כבר.

דנהה1

New member
נמאס???

אני דווקא מאוד אוהבת אותה. אולי כי אני אוהבת לשיר.... בכל אופן אני בעד נינט!

דנהה1

New member
שירי נראית לי ביצ'ית

ובגלל זה אני מעדיפה את נינט מבחינת קול - שניהן מדהימות

nerod 72

New member
די!!!

נמאס כבר מהתכנית לא נפסיק לשיר!! זהו הפורום של דנה ! לא נפסיק לשיר היא תכנית מטומטמת, לא איכותית, ולא מעניינת! כל תכניות הריאליטי טי.וי הן כאלה ! אני מבטיח לכם שרוב האנשים שנרשמו לתכנית (ונרשמו הרבה), עשו את זה סתם בשביל הקטע , כדי שהם יוכלו לראות את הפרצוף שלהם על המסך! נכון שיש כאלה שעשו את זה באמת כדי להפוך לזמרים, אבל הרוב לא! זו תכנית שטחית ותודה לאל שזה נגמר! POOR IS THE MAN WHOSE PLEASURES DEPAND ON THE PERMITION OF ANOTHER

גם לי היא נראת ביצ'ית!

היא יודעת מה היא רוצה והיא תפיל כל אחד בדרך לפיסגה... אני לא מכיר אותה אז אין לי מושג אמיתי אבל היא נראת כזאת וזה מה שמגניב בה...אותי לפחות... חוץ מזה יש לה קול נהדר והיא כוסית שחבל על הזמן... אבל כל זה לא משתווה בכלל לדבר המדהים הזה שנקרא נינט טייב. יש בה מסתוריות מיוחדת כזאת...מן עצבות לא מוסברת כזאת וניצוץ מיוחד בעיניים שלי נורא קוסם... למרות שהדילמה היא גדולה אני אבחר בנינט כי היא מיוחדת באמת.

שני32889

New member
היא תותחית !!!!

היא ונינט שרות סוף הדרך !!!!! מה שבטוח בגמר לא יהיה משעמם.....

וזאת בדיוק הבעיה!

אני לא יודע למי להצביע! נינט היא מדהימה ושירי גם כן! גבסו מעצבן ברמות שלא תאמן ואין סיכוי שאני אחשוב בכיוון הזה בכלל... אבל נינט ושירי! למי להצביע???

דנהה1

New member
וב אז ככה:

כרגע שירי עלתה לשידור בתכנית של רמה וציונה באיטנרט ואישרה: היא הולכת לשיר דון קיחוטה!

למעלה