חברים / קבוצה לילדים מחוננים

מצב
הנושא נעול.

lio9991

New member

מעוניינת להכיר הורים לילדים מחוננים בגילאי 9-12 מאיזור חיפה והצפון אשר נתקלים בבעיות חברתיות של ילדיהם עם ילדים רגילים בבי"ס. ע"מ להפגיש ביניהם ואולי אף ליזום הקמת קבוצה שתסייע להם באינטראקציה חברתית, ביטחון עצמי , כישורי חיים וכו'... במידה ומישהו יודע על קבוצה או סדנא שכבר קיימת בגילאים הנ"ל אני אשמח מאוד לשמוע.

Kalla

New member
ובלי בעיות חברתיות אפשר להצטרף?

מעוניינת להכיר הורים לילדים מחוננים בגילאי 9-12 מאיזור חיפה והצפון אשר נתקלים בבעיות חברתיות של ילדיהם עם ילדים רגילים בבי"ס. ע"מ להפגיש ביניהם ואולי אף ליזום הקמת קבוצה שתסייע להם באינטראקציה חברתית, ביטחון עצמי , כישורי חיים וכו'... במידה ומישהו יודע על קבוצה או סדנא שכבר קיימת בגילאים הנ"ל אני אשמח מאוד לשמוע.
ובלי בעיות חברתיות אפשר להצטרף?

אני מזמינה אותך לפרסם בלוח הפורום

אני מזמינה אותך לפרסם בלוח הפורום
בלוח החברתי שלנו, בצירוף האימייל שלך. ובאותה ההזדמנות אני מפנה, שוב, את חברי הפורום לכלי הלוחות שלנו. מכיל כעת לוח חומרי העשרה ואת הלוח החברתי. אתם מוזמנים לפרסם הודעות בפורום זה בכל עת וכמו כן אם יש לכם הצעות ללוחות נוספים נשמח לשמוע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה