חדשה וזקוקה לעזרה

חדשה וזקוקה לעזרה

פעם ראשונה שלי כאן, ואני זקוקה לעזרה אמיתית. לא היה לי בגד ים שנים, ואנחנו יוצאים לסופש בחוף הים עם חברים, אז הגיע הזמן לקנות. כמובן שאני הולכת על ביקיני, העניין הוא שאין לי מושג איפה לחפש, ויש לי רק את מחר, אז קיוויתי שאלי תוכלו לתת לי שמות וכתובות של חנויות בת"א.

natali11114

New member
בגדי ים../images/Emo180.gif../images/Emo42.gif

אז ככה אומנם אני ירושלמית אבל יכולה לעזור קצת.... בתחנה מרכזית החדשה שלכם אני בטוחה ישי הרבה חנויות שמוכרות בגדי ים. אם את רוצה בגדי ים אכותים אז בחנויות הרשת: המשביר לצרכן- בדיזנגוף-65 לב העיר רמת אביב בקניון בעזראילי אפרודיטה- תל-אביב איכילוב - מרכז ויצמן ברחוב וייצמן 6 צמוד לבית חולים איכילוב תל-אביב גן העיר אבן גבירול 71 בקומת הכניסה תל-אביב דיזינגוף סנטר רחוב דיזינגוף 50 תל-אביב מגדל האופרה ממוקם בטיילת הרברט סמואל תל-אביב קניון עזריאלי ממוקם בקומה השנייה ליד בנק מרכנתיל דיסקונט תל-אביב קניון רמת אביב בקומה השנייה אינטימה דיזינגוף סנטר, תל אביב הא באייר 4, תל אביב קניון עזריאלי, תל אביב זהו בנתים מקווה שעזרתי תהני בים ואל תשכחי קרם בגנה וכובע שמש ולשתות הרבה מים.

ואוו ! איזו תשובה מפורטת

כל הכבוד על ההשקעה ומעניין יהיה לקבל עדכון - לאחר שתקני את הבגד ים המדובר בהצלחה

למעלה