חדשה ומתייסרת

אבח"י

Well-known member
לא נכון, לא אומרים לך ללכת ולזיין את בעלך, אלא מבהירים לך את המשמעויות השונות של ההחלטות שלך, וזה מה שביקשת מאתנו. מצד אחד את מספרת לנו על המשיכה המטורפת שלך, שגורמת לך למשמע קולו לפעילות תוך-נרתיקית מוגברת ומאידך גיסא את עדיין מסרבת לעשות את הצעד לקראת מימוש התשוקה המטורפת שלך. משה53 קצת ניסה לצנן את ההתלהבות מתוך ידיעה, כמו אחרים כאן, שבפעם הראשונה, ואולי עם הורדת המכנסיים שלו יכולה להיות ירידת מתח. [ מאיפה לך שה- DICKPIC ששלח לך הוא שלו?] כזו, שהבאסה תהיה ממש קשה. כנאמר- כגודל הציפיות כך גודל האכזבות.
יתרה מכך, נאמר ונרמז לך, שתלכי על זה, בטח לכי על זה, אבל יש לזה מחיר, ואם לא תשכילי לשמור על עצמך יכול להיות שתאבדי הרבה יותר בשל סיפוק משיכה מטורפת לאדם שאין לך שום התחייבות מצדו להרים אותך כשתפלי, אם תפלי.
בקיצור -
אמנם ישנן תשוקות אדירות אצלך כעת, את חווה התעוררות מינית שמעולם לא היתה לך כמותה, נסיון לדכא אותה תתעורר בעוד כמה שנים מחדש, לכן, ורק לכן, תפעלי בתבונה עמוקה. אל תדחי את הזיון יותר מדיי, נהפוך הוא, זוזי קדימה. קפצי למיטה, תחגגי ובו זמנית שמרי על העולם ממנו באת, אל תעשי שטויות. [אגב, יש גברים שברגע שישמעו ממך בדל של אמירה על "מיסוד" יזרקו אותך מייד לאנחות].

לא נכון, לא אומרים לך ללכת ולזיין את בעלך, אלא מבהירים לך את המשמעויות השונות של ההחלטות שלך, וזה מה שביקשת מאתנו. מצד אחד את מספרת לנו על המשיכה המטורפת שלך, שגורמת לך למשמע קולו לפעילות תוך-נרתיקית מוגברת ומאידך גיסא את עדיין מסרבת לעשות את הצעד לקראת מימוש התשוקה המטורפת שלך. משה53 קצת ניסה לצנן את ההתלהבות מתוך ידיעה, כמו אחרים כאן, שבפעם הראשונה, ואולי עם הורדת המכנסיים שלו יכולה להיות ירידת מתח. [ מאיפה לך שה- DICKPIC ששלח לך הוא שלו?] כזו, שהבאסה תהיה ממש קשה. כנאמר- כגודל הציפיות כך גודל האכזבות.
יתרה מכך, נאמר ונרמז לך, שתלכי על זה, בטח לכי על זה, אבל יש לזה מחיר, ואם לא תשכילי לשמור על עצמך יכול להיות שתאבדי הרבה יותר בשל סיפוק משיכה מטורפת לאדם שאין לך שום התחייבות מצדו להרים אותך כשתפלי, אם תפלי.
בקיצור -
אמנם ישנן תשוקות אדירות אצלך כעת, את חווה התעוררות מינית שמעולם לא היתה לך כמותה, נסיון לדכא אותה תתעורר בעוד כמה שנים מחדש, לכן, ורק לכן, תפעלי בתבונה עמוקה. אל תדחי את הזיון יותר מדיי, נהפוך הוא, זוזי קדימה. קפצי למיטה, תחגגי ובו זמנית שמרי על העולם ממנו באת, אל תעשי שטויות. [אגב, יש גברים שברגע שישמעו ממך בדל של אמירה על "מיסוד" יזרקו אותך מייד לאנחות].
הלכתי לעמוד בפינה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הלכתי לעמוד בפינה.
יש בי תחושה שחלק גדול מהדברים שנאמרים לך "גדול עלייך"ו/או לא מה שרצית לשמוע ומאידך יש פה פורום ואנשים עם אינט' רגשית ונסיון ותיק..של החיים ובכלל.
לפעמים כשנמצאים בסערת רגשות או מיניות אתה לא ממש מסתכל ומסוגל לראות את הדברים אבל לדעתי , הדברים שנכתבו פה הם כנות נטו וכשהערפל יתפוגג את תראי טוב יותר,כל מפגש איתו את תביני יותר.

יש בי תחושה שחלק גדול מהדברים שנאמרים לך "גדול עלייך"ו/או לא מה שרצית לשמוע ומאידך יש פה פורום ואנשים עם אינט' רגשית ונסיון ותיק..של החיים ובכלל.
לפעמים כשנמצאים בסערת רגשות או מיניות אתה לא ממש מסתכל ומסוגל לראות את הדברים אבל לדעתי , הדברים שנכתבו פה הם כנות נטו וכשהערפל יתפוגג את תראי טוב יותר,כל מפגש איתו את תביני יותר.
אני לא יודעת איך זה הובן מדבריי כי אני לגמרי מעריכה את הכנות, את חשיפת הקשקע של כל הדבר הזה בפניי. זה מושלם שיש לי את האפשרות לראות את כל הכל מהמרכז לפני שאני מקבלת החלטה כזו או אחרת. אין ספק שזה הרגיע אותי, את הראש ואת הטפטופים שלי (😉) ועל כן תודה ענקית!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בקיצור -
שאפו ענק אבח"י.. |חיבוק| כמו רבים מהותיקים פה שמנוסים ויודעים את החיים.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני לא מפסיקה לחשוב עליו (בעצם עלינו) ורוצה הודעה מידי פעם כדי לדעת שזה כך גם אצלו, שעומד לו באמצע היום בגללי. משהו שישאיר לי את התחושה בבטן.
אני יוצאת מפגישה איתו, הוא כותב לי הודעה אחת (מטונפת וטובה) וזהו. דממה. אני רוצה יותר.
לא רוצה לחכות שבוע.
הוא לדעתי גם מזיין אחרות באופן קבוע, אני עוד לא עשיתי צעד כזה אז מן הסתם שיש פער והוא לא רגיש לזה.
קשה לי כ'כ לוותר על משיכה מינית מושלמת כזאת אבל אולי הוא רק הפתח שלי לעולם הזה והחוויה הראשונה צריכה להיות עם מישהו אחר?
את יודעת מה זה הזכיר לי?כשהיה לי רומן עם נשוי(אני רווקה)כך זה היה...וזה התאים לי..עד שלא.
אני רווקה שלבטח ובטח רוצה יותר קירבה,רגש,מגע וסקס מטורף,וממה שאת כותבת את מחפשת מעבר לזיון,,"הוא חדש לך"ומעורר ואת אל תשכחי "מים גנובים ימתקו".
וריגושים??מי לא אוהב ורוצה אבל..יש אבל גדול- תגיעי עם עצמך להבנה מה את רוצה לממש עם בעלך שהוא לטעמי האחד שלך,לא היית רוצה בעל שמזיין כמעט..כל חצאית ,ואת תממשי כשתגיעי להחלטה או תעופי עליו.

Ellis Murphy

Well-known member
קלעת בול. זה כנראה משהו שאצטרך לעבוד עליו אם אחליט להצטרף לקהילה כזאת... אני בידיוק בשלב שאני מתלבטת ומתייסרת אם להגיע לפעם הראשונה או שלא וכשאני כאן (אומנם רק מאתמול אבל אתם מאוד כאן) אני מרגישה שזה בסדר, מותר לי, אולי גם קצת כדאי לי.
אני קצת מקווה שאחרי הפעם שתהיה איתו (בהנחה ותהיה) אני אוכל להגיד לו שימשיך לזיין אבל אחרות. אני מרגישה שיש פה גם פער כי אני רוצה יותר ממה שהוא מוכן/רוצה לתת.

קראתי קצת את התכתובות שלך וממש לא מובן לי איך מישהי עם חשקים כמו שלך לא מאוננת?
לדעתי את צריכה לקחת בחשבון שבעולם האסור בן הזוג שלך לא יהיה כל כך פנוי לכל רגע שאת מרטיבה בתחתונים ככה שאם את יכולה להרשות לעצמך תצטרכי כמה לאברים במקביל ואם לא - ויברטור מצ'וכלל כזה שבו זמנית עובד על ואגינה, דגדגן ופי הטבעת עם 6 מהירויות 16 תוכניות וטעינה אלחוטית.
אבל בכל מקרה ויברטור חובה. בזמנו אני אפילו קניתי אחד כזה ולאברית שלי כדי שלא תתבאס יותר מידי כשאי אפשר להיפגש...

קראתי קצת את התכתובות שלך וממש לא מובן לי איך מישהי עם חשקים כמו שלך לא מאוננת?
לדעתי את צריכה לקחת בחשבון שבעולם האסור בן הזוג שלך לא יהיה כל כך פנוי לכל רגע שאת מרטיבה בתחתונים ככה שאם את יכולה להרשות לעצמך תצטרכי כמה לאברים במקביל ואם לא - ויברטור מצ'וכלל כזה שבו זמנית עובד על ואגינה, דגדגן ופי הטבעת עם 6 מהירויות 16 תוכניות וטעינה אלחוטית.
אבל בכל מקרה ויברטור חובה. בזמנו אני אפילו קניתי אחד כזה ולאברית שלי כדי שלא תתבאס יותר מידי כשאי אפשר להיפגש...
אני מגלה דברים חדשים על עצמי ונפתחת. גם האוננות תצטרך לקבל במה למרות שזה פשוט לא עושה לי את זה אז זאת חתיכת עבודה.
אולי אתחיל בזה שאקנה לי ויברטור...

Ellis Murphy

Well-known member
אני מגלה דברים חדשים על עצמי ונפתחת. גם האוננות תצטרך לקבל במה למרות שזה פשוט לא עושה לי את זה אז זאת חתיכת עבודה.

"חתיכת עבודה"? למה?
את יכולה לשלב אותו עם הלאבר, חוויות חדשות מובטחות.
עשית פעם אנאלי? אז להוסיף זה גם ויברטור.... כדאי לך לנסות.

הסיפור שלך והניק שלך , הזכירו לי סיפור מאוד דומה שמתואר בבראשית .
חווה ואדם , ועץ הדעת .

נראה לי שמה שקורה איתך , זה copy/paste ממה שהיה שם .

כולם חיו נפלא בגן קסום , לא אוננו ולא שגלו בהמות .
רק אסור היה להם לאכול מעץ פרי הדעת .

לאחר שנחש (בתפקיד החרא שפגשת ) משכנע את חווה (בתפקיד את ) לאכול מהתפוח האסור (בתפקיד מזיין +++)
זורקים את החווה והאדם (בעלך ) מגן העדן .

הכאב שאת מרגישה , זו הנפילה מגן העדן של חיים ללא דעת , וללא תחתונים רטובות
לכדור הארץ , עם יכולת לגמור רק מלחשוב מה את הולכת לעבור בפעם הבאה שתשבי על הבחור .
בדרך מגן עדן יש כאבים .

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
חווה ואדם , ועץ הדעת .

לאחר שנחש (בתפקיד החרא שפגשת ) משכנע את חווה (בתפקיד את ) לאכול מהתפוח האסור (בתפקיד מזיין +++)

לכדור הארץ , עם יכולת לגמור רק מלחשוב מה את הולכת לעבור בפעם הבאה שתשבי על הבחור .
בדרך מגן עדן יש כאבים .
נכון, אבל זה לגיטימי מה שהיא חווה כי היא לא למודת נסיון כמו הרבה בפורום.
זה נפלא הפרפרים וההתרגשות ויחד עם זאת אני מאמינה שהיא הפנימה ותעשה מה שטוב לה.
אגב,אתה לא זוכר את עצמך מתלהב כך מאישה אחרת?עם זקפה חצי יום רק מדמיין מתי אתה עושה איתה סקס?
זה בסדר ומותר אבל צריך להשאר עם הראש מעל המים.

נכון, אבל זה לגיטימי מה שהיא חווה כי היא לא למודת נסיון כמו הרבה בפורום.
זה נפלא הפרפרים וההתרגשות ויחד עם זאת אני מאמינה שהיא הפנימה ותעשה מה שטוב לה.
אגב,אתה לא זוכר את עצמך מתלהב כך מאישה אחרת?עם זקפה חצי יום רק מדמיין מתי אתה עושה איתה סקס?
זה בסדר ומותר אבל צריך להשאר עם הראש מעל המים.
מודה שהכניסה לכאן, הכתיבה ללא המחסומים ומכלל התשובות שלכם הצליחו להרגיע אותי (כן, גם את הפרפרים). אחרי שבוע וחצי מייסרים עד כאב, אני מצליחה שניה לנשום ובאמת לחשוב על הדברים.
זה בזכותכם. אז תודה. שלא משכתם אותי ישירות במשעול האכזרי והמטורף הזה מבלי למצמץ.

Gu987

Well-known member
מודה שהכניסה לכאן, הכתיבה ללא המחסומים ומכלל התשובות שלכם הצליחו להרגיע אותי (כן, גם את הפרפרים). אחרי שבוע וחצי מייסרים עד כאב, אני מצליחה שניה לנשום ובאמת לחשוב על הדברים.
זה בזכותכם. אז תודה. שלא משכתם אותי ישירות במשעול האכזרי והמטורף הזה מבלי למצמץ.
קחי את הגלולה הורודה. תאמיני לי. תראי את האור...

חווה ואדם , ועץ הדעת .

בדרך מגן עדן יש כאבים .
אהבתי את הדמיון המפותח. רק משהו קטן אחד ברשותך, אין לנו באמת גן עדן כן? יש לנו ילדים, שחיקה, ירידה בתשוקה, חוסר תקשורת, כביסות, בישולים וריחוק חברתי. זה קצר פחות גן עדן וקצת יותר גהנום.
אבל נסכים שהבחור הוא לגמרי נחש😉
וכשאני חושבת על לשבת עליו בהחלט כואב לי.
יש מוסר השכל?

אהבתי את הדמיון המפותח. רק משהו קטן אחד ברשותך, אין לנו באמת גן עדן כן? יש לנו ילדים, שחיקה, ירידה בתשוקה, חוסר תקשורת, כביסות, בישולים וריחוק חברתי. זה קצר פחות גן עדן וקצת יותר גהנום.
אבל נסכים שהבחור הוא לגמרי נחש😉
וכשאני חושבת על לשבת עליו בהחלט כואב לי.
יש מוסר השכל?
לפי מה שכתבת בפוסט הראשון , היו לך חיים של גן עדן ...
עכשיו מקבלים רשימה , של כל מה שהופך את החיים שלך יותר לגהנום .

בעולם האמיתי , לא בפורום הזה , אנחנו מספרים לעצמנו את סיפור החיים שלנו .
לא תמיד מדוייק ולא תמיד נכון .

לך לא היו חיים של ״גן עדן ״ לפני שפגשת את הבחור שאיתו את גומרת x10 יותר חזק - זה רק היה סיפור שהאמנת בו .

עכשיו , כשטעמת מעץ הדעת , את שואלת את השאלות הקשות באמת .
למה שאת עוברת , אין קשר לסקס או לרומן החדש .
יש לזה קשר , לשאלות שאת שואלת על סיפור חיים שעברת , והאמנת בו .

לפי מה שכתבת בפוסט הראשון , היו לך חיים של גן עדן ...
עכשיו מקבלים רשימה , של כל מה שהופך את החיים שלך יותר לגהנום .

בעולם האמיתי , לא בפורום הזה , אנחנו מספרים לעצמנו את סיפור החיים שלנו .
לא תמיד מדוייק ולא תמיד נכון .

לך לא היו חיים של ״גן עדן ״ לפני שפגשת את הבחור שאיתו את גומרת x10 יותר חזק - זה רק היה סיפור שהאמנת בו .

עכשיו , כשטעמת מעץ הדעת , את שואלת את השאלות הקשות באמת .
למה שאת עוברת , אין קשר לסקס או לרומן החדש .
יש לזה קשר , לשאלות שאת שואלת על סיפור חיים שעברת , והאמנת בו .
הכי מדוייק! ולדעתי, אלה בידיוק השאלות שמייסרות אותי. מה זה בעצם אומר על החיים שלי עד כה? וגם, מותר לי להרגיש שהם לא גן עדן עבורי וכל מה שעברתי אכן ממני הרבה לאורך השנים וזה ללא ספק חייב לצאת החוצה בדרך כלשהי.
נ.ב
לא גמרתי איתו אפילו פעם אחת. וגם זה לא רלוונטי לתחושות שלי.

dn19691975

New member
אני דווקא רוצה לקחת את זה למקום אחר.
לעניות דעתי הפרטית ובעיניי את לא בוגדת ולא עשית משהו חמור... אסביר.

זה מה שטבוע בתוכך.
מיניות שופעת, חום והרבה צבעוניות.
מה שקרה לך עם "החרא הסוחף" הזה הוא דיי בלתי נמנע ואילולא זה היה קורה איתו זה היה קורה בוודאות עם מישהו אחר.
אני קורא את תגובותייך ומבין שכל שצריך לעשות זה לפתוח את העיניים ולהסתכל.
הכל שם, את אישה מינית, את אישה חמה, את בדיוק כפי שהטבע תכנן ורצה שתהיי.

חשוב לזכור שעם הבעל יש המון שחיקה, יש כלכלת בית, יש ילדים, חובות, משכנתא... זה פוגע ופוגם בסערה, במיניות.
ואז בא גבר אחר, נטול שחיקה ושוטף יומיומי, בלי ילדים, בית וכלכלה באמצע וסוחף אותך וזה כל כך ברור לי וטבעי שאת נסחפת.

מה לדעתי השלב הבא?!
ובכן כגבר נשוי שחי שנים, מבחירה שלי, בזוגיות א-מונוגמית מוצלחת להפליא אני חושב שזאת הדרך הנכונה לך.
לא בטוח שבן זוגך לחיים יסכים לזה מיד ואולי בכלל לא ומן הסתם יתעוררו מיליון שאלות ופחדים, וכן גם תצטרכי להבין שאת מעניקה לו את אותו החופש שאת מבקשת לעצמך... אבל שווה לנסות להעלות את הסוגיה בפניו ולהתחיל לשתול במוחו את זרע הרעיון של זוגיות שמאפשרת לכל אחד מכם את החופש להיות עם אנשים נוספים ומבלי לפרק את הזוגיות והבית.

אם תרצי פרטים נוספים ובא לך לשאול מהניסיון שלנו כזוג את מוזמנת בשמחה לפנות.

למעלה