חדשה פה

חדשה פה

היי, סוף סוף פורום פעיל... אחרי שהייתי כמה קומונות אזוטריות שרק אחד או שניים השתתפו בו וגם הם בקושי היו .. ואחרי שנוכחתי שאולי אני חריגה בנוף, היות והיו כמה שתמהו על כך שבפי שגורה המילה "לקויי שמיעה".. וטענו כי זה לא פוליטיקלי קורקט, למרות שבאקדמיה ובטרימינולוגיה רפואית המושג "לקוי שמיעה" הוא הנכון. לא משנה.. אבל הנה הפורום שמתנוסס במונח "לקוי שמיעה" וזה אומר דיינו!

ואלי אנצל"ש לשאלה קטנה

האם מישהו עבר הסבה מקצועית על חשבון ביטוח לאומי? .. האם יש מישהו שלמד בפעם השניה על חשבון ביטוח לאומי? למשל כעבור 4 שנים לאחר סיום התואר, שוב לימודים קצרים של 8 חודשים..

nickey

New member
יש כמה חריגים

אני כלולה בהם...
אמנם לא כרגע אבל בקרוב. ודני מיכאלי גם כן, שיבוא לתקן אותי אם אני טועה.

תודה על התגובות

אני שואלת זאת משום שנקבע לי תאריך לעוד שבוע שבו אזומן לעו"ס שיקומית על מנת שאוכל לקבל עזרה ולהשתלב בשוק העבודה. שמעתי על פרויקט השמה לעבודה לאנשים עם מוגבלויות, אנסה לברר עמה אם היא מכירה את הנושא ומה הפרויקט מציע עבורי כלקוית שמיעה. לא נראה שאאזור אומץ לשתף אותה בלבטיי להסבה מקצועית דרך השיקום.. ולו רק בגלל הספקות..

nickey

New member
אם היא העו"ס שלך

בבטל"א, אין לך מה לחשוש, את יכולה לדבר איתה על כל מה שמציק לך בראש ובבטן, לבדוק את האופציות הפתוחות ומה את יכולה לקבל. זו הזכות שלך לקבל תשובות מלאות ולא להישאר טרודה בשאלות ללא מענה. את לא צריכה לפחד
בהצלחה.

M r s S m i t h

New member
כן יש מצב..

העיקר זה להראות להם שהיית נורא רצינית בתואר ראשון ותשכנעי אותם שבעקבות תואר שני תוכלי להצליח יותר בתחום שלך, שאת ניחנת במוטיבציה להצליח. שהם יבינו בשורה תחתונה שכדאי להשקיע בך לעוד תואר במידה ויאמינו שאכן תצליחי יותר אחרי תואר שני ושתואר ראשון אינו מספיק עבור הצלחתך בתחום או סיבה דומה. כי ממה שהבנתי זה משתלם עבורם להשקיע בך שיקום שבעקבותו תצליחי לתפקד מצויין בלעדיהם מכדי לשלם לך בטל"א לכל חייך...

למעלה