חדשות MMA

אסף Day

New member
חדשות MMA

רשת הטלוויזיה NBC שוקלת להתחיל לשדר MMA בתחילת שנה הבאה במידה ותמשיך שביתת הכותבים ההוליוודיים. עוד מידע כאן אם תכנסו לאתר של UFC תראו את בין הכותרות את הכותרת "middleweight super fight" ובה כתוב שהקרב בין דן הנדרסון לבין אנדרסון סילבה אושר לPPV בחודש מרץ. הMMA פולש לTV! בתוכנית של רשת CBS "ללא עקבות" יהיה סטוריליין על לוחם MMA שנעלם אחרי שניצח קרב. שודרה פרסומת ל"חוק וסדר: מדור מיוחד" בה הופיע פורסט גריפין מהUFC והראו כמה קרבות. חברת "Owned Entertainment, Inc" הודיעו על ליהוק לוחם הMMA העונה לשם Jason 'Mayhem' Miller לתפקיד בסרט הMMA החדש "Owned" פרטים נוספים

t-man

New member
תודה על החדשות../images/Emo45.gif

אני שמח ש-NBC מתכוונים לשדר UFC-אני חושב לעיתים יש תקופות ארוכות מדי בלי פייט נייט או -PPV מה שגורם לי בתור אוהד MMA ללכת בלי "המנה" שלי. אני מקווה שקרב בין אנדרסון להנדרסון יעמוד בהייפ שיעשו לו כי הקרב של דן נגד ראמפייג' אותי לפחות איכזב.

טל, UFC זה לא הארגון היחיד בMMA

יש לך עוד הרבה ארגונים אחרים- EXC, סטרייקפורס, IFL, WEC- כדי לקבל את מנת הMMA שלך אתה ממש לא צריך לסמוך על UFC. גם הארגונים האלה מספקים MMA טוב מאוד, ולא מעט פעמים גם טוב יותר. ממליץ לך לבדוק את האירוע האחרון של סטרייקפורס מה16 לנובמבר כדי להתרשם.

עוד חדשות

במהלך תכנית הרדיו של שרדוג נחשף יריבו הבא של פיידור- לא אחר מאשר הונג מן צ'וי, אשר היה אמור להתמודד נגד ברוק לסנר ביוני אך לא אושר מבחינה רפואית, והשניים ייפגשו במופע הגלובלי של M1 בניו יורק בערב השנה החדשה. (דעה: לא שיש כאן ספק מי ינצח, אבל יהיה מעניין לראות איך פיידור [או כל אחד] יסתדר נגד הגודל של הבחור הזה) ג'ו דורקסן שבר עצם בעינו לאחר הקרב נגד אד הרמן בUFC 78. העצם נשברה עקב ברכייה של הרמן לפנים של דורקסן בסיבוב הראשון, וסביר מאוד שדורקסן יפסיד מספר חודשים לפני שיחזור להתאמן. הבונוסים של UFC 78 כבר כאן (לא שמשהו מהם לא צפוי): - הכנעת הערב: אקהירו גונו (ארם לוק לאחר זמן כולל של 8:39 דקות) - נוקאאוט הערב: אד הרמן (KO לאחר זמן כולל של 10:39 דקות) - קרב הערב: ת'יאגו אלבס נגד כריס לייטל כל שלושת הפרסים היו שווים 55,000 דולרים ללוחמים. זאת חתיכת עלייה, מכיוון שב77 הפרסים היו על סך 40,000 דולר כל אחד. רשאד אבנס כנראה לא יקבל טייטל שוט נגד ראמפייג'. קטע קצר של דיינה ווייט באתר MrSunshineVegas גילה שרשאד אבנס אינו המתמודד הראשון על החגורה, וגם לא היה כזה מעולם. דיינה לא הרחיב לגבי מי שכן יקבל הזדמנות על התואר, אבל השמועות הן שמדובר באחד מהשלושה- פורסט גריפין, קית' ז'ארדין או וונדרליי סילבה, במידה והוא באמת ינצח את צ'אק לידל בדצמבר. חדשה ענקית שעוד לא דווחה כאן- באירוע של סטרייקפורס ב16 לנובמבר פראנק שאמרוק סוף כל סוף קיבל את האתגר של קונג לי! שניים מהלוחמים הטובים ביותר שלא נמצאים בUFC הולכים להתמודד אחד נגד השני סוף סוף, ואין מה לומר- אין קרב שאני מצפה לו יותר מזה. לא ידוע מתי זה יקרה, אבל זה בהחלט יקרה באחד מאירועי סטרייקפורס הקרובים.

t-man

New member
תודה על החדשות../images/Emo45.gif

אני ממש מקווה פורסט יקבל את ההזדמנות על התואר-אני מאמין שיש לו סיכוי טוב לזכות באליפות.

favor

New member
פשוט חבל

שמחליטים לתת את הפוש לעבר התואר של ראמפייג' ללוחמים ע"פ מידת הפופולאריות ולא לפי הצורך. למרות זאת אני יכול להבין את דיינה. ה-UFC נמצאים בתקופה ענקית מבחינת פופולאריות והיריב צריך להיבחר בשקידה. לא מבין למה פורסט מועמד, עם כל הכבוד. וז'ארדין? סתם אוברייטד לדעתי, בקרב נגד לידל ראו בבירור שלידל היה חלש מאשר ז'ארדין היה חזק ממנו. אם סילבה ינצח הוא יהיה המועמד הבא בברור. אגב, למה פיידור ולא פידור (Fedor)? ותודה על החדשות.

פידור כמו בFi-dor?

כתבתי פיידור כי ככה ג'ו רוגן אומר ואני סומך על ג'ו רוגן
בכל מקרה השם האמיתי זה בכלל פיודר, ממה שהבנתי מחבר שלי שדובר רוסית. פורסט גריפין מועמד בגלל הבית-ספר שהוא עשה לשוגאן, שנחשב לאחד הלוחמים הכי טובים בעולם ב205 פאונד... הפרייד-מארקס כבר מזמן הכתירו אותו למספר 1 בקטגוריה הזאת.

אכן

השם שלו נכתב כך. ברוסית יש שני סוגים של E. כשאחד מהם נשמע YO. זה נכתב FYODOR ונשמע כמו FYODAR.

REL YESAYA

New member
אה סליחה....

פורסט ? ז'ארדין ? מה קרה לעניין הקרב חוזר. המנצח בין לידל לסילבה צריך לקבל קרב על התואר.

cache

New member
שמועה

מדובר עדיין בשמועה והאמת אם היא תתברר כנכונה אז מדובר בבדיחה עצובה. לוחם שמאזנו 1-0 נלחם נגד פדור זה עצוב ולא רציני לכן אני מתקשה להאמין שזה נכון, בשביל זה החתימו אותו? פשוט בלתי נתפס ומעליב. לדעתי גריפין צריך להילחם בקרב חוזר נגד ג'רדין והמנצח יהיהנגד האלוף. אני בכוונה אומר אלוף ולא ראמפג' משום שראמפיג' צריך להילחם נגד המנצח של לדל-וונדרלי קודם.

talhorm

New member
איזה עלוב זה

איזה ביזוז של זמן בשביל פידור... יש כ"כ הרבה קרבות חלומיים ויריבים טובים שהוא צריך להלחם נגדם, וזה מה שהוא הולך לעשות... לא מספיק הוא שרף יותר משנה שבהם הוא לא נלחם נגד לוחם במשקל כבד לגיטימי... הקרב של שאמרוק נגד קונג לי? אני אוהב את קונג לי... אבל אני חושב שהקרב יגמר בניצחון בהחלטה של שאמרוק... אם זה הולך להיות קרב לא על התואר כמובן, כי אין מצב שבקרב של 5 סיבובים שאמרוק מגיע עם קונג לי להחלטה.

יחסית ללוחם בלתי מנוצח במשך 5 קרבות

שכולם נגמרו בT/KO, נשמע שאתה קצת מזלזל בקונג לי :)

talhorm

New member
ממש לא מזלזל!

אני פשוט חושב שפרנק שאמרוק לוחם מדהים מהטופ של הMW היום בעולם... הוא די אנדרייטד לדעתי הוא יכול להביא קרב טוב לכל אחד אפילו לדן הנדרסון ואנדרסון סילבה לדעתי, את קונג לי יש לו סיכוי לנצח אם הוא ימשוך אותו להחלטה לדעתי, אבל הסיכוי שהקרב יגמר בTKO\KO בסיבוב הראשון\שני ע"י קונג לי גבוה...

תודה רז ../images/Emo45.gif

אני חושב שפיודר יוריד את הונג מן צ'וי בלי הרבה בעיה. אאל"ט גם קרו קופ ובוב סאפ ניצחו את הונג מן בזמנו. פורסט גריפין מועמד לתואר של רמפייג'? =/ עם כמה שאני אוהב אותו, אני לא חושב שיש לו סיכוי. אם, או יותר נכון כשוונדרליי סילבה ינצח את לידל, אני חושב שהוא חייב לקבל קרב מול קווינטון. היה להם קרב ממש ענק בפרייד לפני 3-4 שנים בערך ואשמח לראות עוד קרב של שניים מהלייט הוויווייטס הטובים בעולם כיום. מקווה שלוחם הסנשו ינצח את שאמרוק :p ובכלל, אשמח לראות לוחם סנשו מתעקלם ב-UFC.

chmux1

New member
תודה

אפשר לעשות קרב n1c בין גריפין לאבנס זה יכול להיות טוב

AmericanDragon

New member
../images/Emo45.gif + שאלה

דן הנדרסון ירד דיווזיה? כי ב75 הוא התמודד על החצי כבד אאל''ט

KentaFuji

New member
הוא יכול

לחתוך משקל, כנראה שבדיאטה של חודש+ יום בסאונה הוא יכול לרדת.

יש לו *קצת* יותר מחודש לחתוך משקל

הדיבורים הם על קרב ב82, שזה מרץ, או ב81, שזה פברואר. בשני המקרים, יש לו מינימום 3 חודשים לעשות את זה. לא בעיה.

למעלה