חייבת לפרוק

acamolit

New member
חייבת לפרוק

יש לי תחושה עזה - כי הרצון לחזור לשיגרה, לחזור לבתי הספר- גובר על שיקול בטחוני. צר לי שכך אני מרגישה, אבל - מה שונה מחר, מחרתיים מלפני שבוע? גם היום חטפנו טילים באשקלון, איך ניתן לשלוח תלמידים לכיתות לא ממוגנות - נכון מתחת לשתי תקרות יצוקות (האם זה ממוגן?) ואם זה ממוגן - הרי זה היה גם לפני שבוע - ומדוע לא לימדנו אז?? ברור שחשוב לחזור לשיגרה - אבל לא בכל מחיר!! חוששתני שהמחיר עלול להיות כבד!!

רעות oz

New member
חזרה לשיגרה

שלום רב, החזרה לשיגרה וללימודים, נעשית בהדרגה ועל פי הנחיות פיקוד העורף. נכון לעכשיו, על פי הנחיות פיקוד העורף, לא יתקיימו מחר לימודים בעיר אשקלון. לשאלות והבהרות נוספות, ניתן לפנות לפיקוד העורף בטלפון 1207 או באמצעות טופס פנייה מקוון. בברכה, רעות - צוות עוז.

acamolit

New member
רעות

האמיני לי שאני בהחלט מבינה.... צר לי שהשיקול לא בטיחותי. צר לי שמחזירים ללמודים בהמשך השבוע בתי ספר לא ממוגנים רק כי יש שתי תקרות בטון. חברים - זה עלול להיגמר רע!

עורך oz

New member
פנייה לפיקוד העורף

שלום רב, אתר עוז קם ביוזמת מטה ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה ומערך ממשל זמין, במטרה לספק לתושבי אזור הנגב המערבי בפרט, ולתושבי ישראל בכלל, מידע ממשלתי מהימן, זמין ועדכני על הטבות שונות להן הם זכאים, על המתרחש באזור בעת שגרה ובעת חירום, וכן לספק לתושבים כלים ושירותים להתמודדות עם המצב הביטחוני. כפי שציינתי בתשובתי הקודמת אליך, פיקוד העורף הוא הגוף האחראי לתת את ההנחיות, יחד עם הרשויות המקומיות ומשרד החינוך. לכן, מומלץ להעביר תחושותייך והשגותיך ישירות אליהם. בברכה, רעות

למעלה