חייבת עזרה בפירוש חלום

Sapirush12321

New member
בוקר טוב!:)
חלמתי חלום על האקס שהוא עדיין חשוב לי. אין בנינו קשר כבר. אני הייתי רוצה לחזור להיות חברים אבל הוא מבחינתו פחות.
אני והוא הכרנו בעבודה שהשם של העסק כלל את המספר 16. שנינו כבר לא עובדים שם. אני תמיד השוותי אותו לשועל כי היה לו אופי ערמומי שמאוד מאוד אהבתי והוא אהב לשצוע את זה.

בחלום הייתי בעבודה הנוכחית שלי כרגיל, אני עובדת במחסן. הגיעה מישהי לאסוף חבילה והיא הייתה יותר מידי שמחה כזאת וישר כשהיא הגיעה היא נכנסה לבעלים לחדר ופלירטטה איתו.אני גיחחתי לי מהצד והסתכלתי על אישתו אם היא שמה לב אבל היא התעלמה לחלוטין. אחכ רצינו להדפיס משהו שקשור לעבודה בסוף היום וגיליתי שהיה בעיה בקבצים שרציתי להדפיס אז השארתי את זה פתוח שנעבור על זה אחרי הסופש. הם יצאו לפניי מהמשרד.
יצאתי כמה דק אחריהם ונסעתי באוטו.

מישום מה יצאתי בטעות מהיישוב שלי במקום לפנות לכיוון הרחוב שלי. פתאום מישהו מצלצל אליי ואני קולטת על הצג שרשום את השם של האקס שלי ואת שם העבודה שאבדנו בה יחד אבל רשום 17 (ולא 16!) לא הבנתי למה הופיע לי17. עניתי רגיל ובינתיים עשיתי פרסה לבית שלי ובפרסה בדרך חזרה לתוך היישוב אני רואה שועלים. והוא התחיל לדבר איתי רגיל. שאל מה קורה, ואני אמרתי לו בסדר והתעניינתי על הטלפון הפתאומי שעשה והוא אמר לי שהוא רוצה שנחזור להיות חברים כמו פעם ושהוא לא מפסיק לחשוב עליי וחלם חלום על גביע בצבע שחור ושמישהו אומר לו "דבר איתה! דבר איתה!" אז הוא החליט לדבר איתי. אני מאוד התרגשתי והייתי בשוק ושמחתי על זה ! עד שכנראה התעוררתי כי נחתתי למציאות לפתע שנתנה לי כאפה שזה לא הולך לקרות לעולם למרות שהייתי רוצה.

תודה רבה,!!!

אלישבע777

Well-known member
הי ספירוש,
החלום האחד הוא בעצם שניים. פרשתי כל אחד לחוד עם העתקה של המקור שלך בתיקונים קלים.

חלום א - בעבודה.

חלק א במחסן
בחלום הייתי בעבודה הנוכחית שלי כרגיל, אני עובדת במחסן. הגיעה מישהי לאסוף חבילה והיא הייתה יותר מידי שמחה כזאת וישר כשהיא הגיעה היא נכנסה לבעלים לחדר ופלירטטה איתו. אני גיחכתי לי מהצד והסתכלתי על אשתו אם היא שמה לב אבל היא התעלמה לחלוטין.

חלק ב – בעיה בהדפסה

אח"כ רצינו להדפיס משהו שקשור לעבודה בסוף היום וגיליתי שהיה בעיה בקבצים שרציתי להדפיס אז השארתי את זה פתוח שנעבור על זה אחרי הסופ"ש. הם יצאו לפניי מהמשרד. יצאתי כמה דקות אחריהם ונסעתי באוטו.

הפרוש שלי לחלום א' שיש בו שני חלקים:

בחלק א –

את עובדת במחסן. רואה ואינה נראית. מישהי שמחה הגיעה לאסוף חבילה ואספה את הבעלים גם... הבעלים נשוי, אבל אשתו גם היא נסתרת מהעין – אינה רואה ואינה נראית.

החלק הזה מראה שאת נמצאת במקום שולי, במחסן. את עסוקה אבל האחרים- מבלים ושמחים!! הבחורה השמחה, היא מי שהיית רוצה להיות. יש לה כשרון להתחיל עם גברים. היא מבלה ושמחה ואת- מה איתך? את רואה את האחרים ומגלה סודות, אבל איש אינו מגלה אותך. איש אינו שם לב אלייך. למי את דומה?? לאשתו של הבעלים. היא נשואה אמנם, אבל אפילו בעלה לא שם עליה! את מגחכת כשאת רואה את המחזה הנגלה לפנייך. כלפי מי את מגחכת? את מגחכת כלפי אשתו שהיא בעצם ... את! גם את התעלמת מהאקס שלך וזנחת אותו ומי יודע אולי יש לו חברה או אולי נשוי, ועכשו את מגעגעת ( בחלום הבא).

פרוש אחר - אבל אולי זה דווקא טוב שהוא כבר אקס! כי האקס שלך , יכול היה להיות הבעל שלך ואולי היה בוגד בך עם אחרות. לכן טוב לנהוג זהירות בבחירת בן הזוג!

בחלק ב'

את בעבודה עדיין . ובעבודה , יש בעיה בקבצים. השארת את העניין פתוח כדי לפתור אותו בשבוע הבא. האם החלק הזה מראה שאינך מרוצה ממקום עבודתך? היית רוצה לעבוד במקום פתוח יותר, שמח יותר, חברתי יותר, שיש בו הרבה אנשים ("מקובץ" יותר), ללא סודות והסתרות, מקום שאין בו בעיות בקבצים ? אבל משאלת לב זאת, נשארת פתוחה. לא ניתן לפתור את הבעיה כרגע, אולי בזמן אחר, אחרי הסופ"ש. ומה קורה אחרי כן – האחרים בעבודה עוזבים וגם את אחריהם. את נשארת אחרונה. את דוחה את הבעיות לנצח. הכי קל לדחות לשבוע הבא... החלום קורא לך להתמודד עם הקשיים ולנסות להתמודד עם הבעיות. הדחיות גורמות לטעויות. ראי בהמשך. החלום אומר לך, שאת חשה בסוף התור. כולם ( הבעלים? המאהבת ? אשתו? עוזבים בתום יום העבודה ואת אחריהם. מסירותך לעבודה שלך, אינה מקנה לך הערכה. את עדיין נשארת אחרונה ואיש בכלל לא שם לב אליך. החלום משקף איך את רואה את עצמך. אולי זה הזמן להיות דווקא ראשונה ונוכחת?

חלום ב- על השיחה בטלפון עם האקס.

חלק א - מי מופיע בצג הטלפון ?

משום מה יצאתי בטעות מהיישוב שלי ,במקום לפנות לכיוון הרחוב שלי. פתאום מישהו מצלצל אליי ואני קולטת על הצג שרשום את השם של האקס שלי ואת שם העבודה שאבדנו (עבדנו) בה יחד אבל רשום 17 (ולא 16!) לא הבנתי למה הופיע לי 17 .
עניתי רגיל, ובינתיים עשיתי פרסה לבית שלי ובפרסה בדרך חזרה לתוך היישוב אני רואה שועלים.

חלק ב' - השיחה עם האקס

והוא [האקס] התחיל לדבר איתי רגיל. שאל מה קורה, ואני אמרתי לו בסדר והתעניינתי על הטלפון הפתאומי שעשה. והוא אמר לי שהוא רוצה שנחזור להיות חברים כמו פעם ושהוא לא מפסיק לחשוב עליי וחלם חלום על גביע בצבע שחור ושמישהו אומר לו "דבר איתה! דבר איתה!" אז הוא החליט לדבר איתי. אני מאוד התרגשתי והייתי בשוק ושמחתי על זה ! עד שכנראה התעוררתי כי נחתתי למציאות לפתע שנתנה לי כאפה שזה לא הולך לקרות לעולם למרות שהייתי רוצה.

תודה רבה,!!!

בחלק הזה יש כמה טעויות, כולל טעות כתיב רבת משמעות. בהמשך.

יצאת בטעות מהיישוב שלך במקום לפנות הביתה. החלום מצביע אל פיזור נפש, אי ריכוז. "הבעיות בהדפסת הקבצים" כנראה הפריעו לך בדרך בהמשך את מתקנת את הטעות בניווט. האם זה באמת תיקון?

תוך כדי נסיעה בכיוון הלא נכון, צלצל האקס! (איזו הפתעה מרגשת אבל בהתחלה את מדברת רגיל, בסוף את מגלה את רגשותייך ). על הצג הופיע שמו ושם מקום העבודה, עם המספר הלא נכון ( 17 ולא 16). הנה עוד טעות נוספת בחלום. וטעות נוספת היא שגיאה ההקלדה שלך. היא אינה מקרית!! "על הצג רשום השם של האקס שלי ואת שם העבודה שאבדנו בה ביחד" אכן הלכתם לאיבוד! ביחד? לחוד? גם וגם?

מה קרה כאן בקטע הזה של החלום? כשעשית סיבוב פרסה לחזור לנתיב הנכון בכביש, כמה סמלי! את עשית סיבוב פרסה בלב !! סיבוב הפרסה מצביע על חרטה וחזרה אחורה. גילית לאחרונה שאת עדיין אוהבת אותו את השועל שלך. ואינך יכולה לשכוח אותו. עשית סיבוב פרסה ברגשותיך. אבל במציאות לא חל שום שינוי. את עדין "במחסן, רואה ואינה נראית, נשארת בסוף".

במציאות היית רוצה שהוא יתקשר ויאמר לך כמה את חסרה לו. הקטע הבא, הוא אכן מילוי המשאלה הזאת!! כשהתעוררת, הבנת שאת הטעות הזאת, "טעות מס. 17", כבר אי אפשר לתקן. אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה (לעשות "סיבוב פרסה"), ולתקן את העבר ולחזור הביתה ( לזרועותיו). המספר "שבע עשרה" – את שבעה מטעויות העבר, או אולי הוא שבע מהיחס שהוא קיבל ממך?

פרוש אחר – שבע = שבוע. אפשר ( אולי רצוי?) לדחות את הבעייה הזאת לעוד שבוע ואפילו שבעה עשר שבועות... הבעיה של הגעגועים לאקס, לא תיפתר לעולם, לכן אין טעם בגעגועים הללו ובחרטות. הלכתם לאיבוד זה לזה, מזמן במקום לעבוד זה עם זה. יתכן שאת חשה צער על כך שלא עבדת איתו כשהוא רצה, כלומר עזבת אותו מוקדם מדי ולכן הלך לך לאיבוד.

החלום קורא לך, לשקול את צעדייך מראש, להשתדל לא לעשות טעויות, להתרכז בדרך ולא לסטות ממנה . פניית פרסה יכולה להחזיר אותך מאוחר מדי הביתה. פניית פרסה, אינה פותרת בעיות ולפעמים דווקא יוצרת אותן!! עלייך להיות ממוקדת מטרה בדרך אליה ( הביתה) ולא לחשוב על העבר אלא על העתיד, על ה-"שועלים" האחרים שתפגשי בהמשך הדרך, כאשר תנהגי נכון ( תרתי משמע!).

אשמח לתגובתך על כל חלום!

Sapirush12321

New member
היי אלישבע,

תודה רבה לך על ההשקעה. האמת שקראתי את הפירוש לפני כמה ימים אבל הוא היה מאוד קשה להכלה עבורי אז הייתי צריכה קצת זמן לקבל את הפירוש. בפעם הראשונה שקראתי אותו מאוד היה לי עצוב שככה הצטיירתי בחלום.

אבל זה הכל נכון. לצערי. החלום הזה שם לי מראה מול המעשים שלי בהווה ומול המעשים שלי בעבר ומזהיר אותו מפני טעויות. כל החלום בעצם מלא אלמנטים של טעויות שאני עושה בקלות ראש ובהסחת דעת.

במחסן- הטעות שאני עושה זה לתת את כולי לעבודה ולהישאר אחרי שכולם הולכים ואף להגיע לפני כולם וכך יוצא שאני חוזרת הביתה מעבודה עייפה, תשושה, חסרת מוטיבציה לעשות דברים שאני אוהבת ולהיות עם חברים.

ושלא נדבר על חיי האהבה השוממים. רואה מלא זוגות בכל מקום ואכולת קנאה..
ומצד שני היה לי את האפשרות הזאת עם האקס ההוא.

לגבי הפירוש על האקס אני מתלבטת האם הבעיה היא הטעות שעשיתי כשלא רציתי להיות איתי או האם מדובר בטעות שאעשה אם אהיה איתו ונחזור לקשר.
אני דווקא נוטה לחשוב שהחלום דווקא מראה לי שכמה שאני מתגעגעת אל הבנאדם בכל נשמתי- לא נכון לנו להיות ביחד מהרבה סיבות שזה לא המקום לפרט עליהן. כל הדרך שלי מהרגע שנוא מתקשר ועד הרגע שאני רואה אותו היא טעות ובילבול כזאת מצידי.
בחלום הוא גם מדבר על גביע שחור. גביע מבחינתי זה הצלחה אבל אם הוא שחור אני רואה בו כישלון. לכן דעתי היא דווקא שאני צריכה להתגבר עליו כדי לנסוע בכיוון הנכון בלי פרסות ובלי בילבול. אלא לדעת בדיוק ובלב שלם שאני רוצה להיות עם הבחור לעתיד שאפגוש, וכמובן, לא לעשות את הטעויות שעשיתי עם האקס ההוא.

תודה רבה לך אלישבע שהארת את עיניי!

אלישבע777

Well-known member
היי אלישבע,

תודה רבה לך על ההשקעה. האמת שקראתי את הפירוש לפני כמה ימים אבל הוא היה מאוד קשה להכלה עבורי אז הייתי צריכה קצת זמן לקבל את הפירוש. בפעם הראשונה שקראתי אותו מאוד היה לי עצוב שככה הצטיירתי בחלום.

אבל זה הכל נכון. לצערי. החלום הזה שם לי מראה מול המעשים שלי בהווה ומול המעשים שלי בעבר ומזהיר אותו מפני טעויות. כל החלום בעצם מלא אלמנטים של טעויות שאני עושה בקלות ראש ובהסחת דעת.

במחסן- הטעות שאני עושה זה לתת את כולי לעבודה ולהישאר אחרי שכולם הולכים ואף להגיע לפני כולם וכך יוצא שאני חוזרת הביתה מעבודה עייפה, תשושה, חסרת מוטיבציה לעשות דברים שאני אוהבת ולהיות עם חברים.

ושלא נדבר על חיי האהבה השוממים. רואה מלא זוגות בכל מקום ואכולת קנאה..
ומצד שני היה לי את האפשרות הזאת עם האקס ההוא.

לגבי הפירוש על האקס אני מתלבטת האם הבעיה היא הטעות שעשיתי כשלא רציתי להיות איתי או האם מדובר בטעות שאעשה אם אהיה איתו ונחזור לקשר.
אני דווקא נוטה לחשוב שהחלום דווקא מראה לי שכמה שאני מתגעגעת אל הבנאדם בכל נשמתי- לא נכון לנו להיות ביחד מהרבה סיבות שזה לא המקום לפרט עליהן. כל הדרך שלי מהרגע שנוא מתקשר ועד הרגע שאני רואה אותו היא טעות ובילבול כזאת מצידי.
בחלום הוא גם מדבר על גביע שחור. גביע מבחינתי זה הצלחה אבל אם הוא שחור אני רואה בו כישלון. לכן דעתי היא דווקא שאני צריכה להתגבר עליו כדי לנסוע בכיוון הנכון בלי פרסות ובלי בילבול. אלא לדעת בדיוק ובלב שלם שאני רוצה להיות עם הבחור לעתיד שאפגוש, וכמובן, לא לעשות את הטעויות שעשיתי עם האקס ההוא.

תודה רבה לך אלישבע שהארת את עיניי!
תודה על תגובתך המפורטת והמעניינת. למדתי ממנה! אכן פיספסתי את ה-"גביע השחור" בחלום. גביע הוא גם כוס משקה. אולי השקית אותו מרורים ולכן נפרדתם? את רואה בגביע הצלחה אבל בגביע שחור כישלון. סימן פרסה - הוא סימן מזל, אבל סיבוב פרסה בכביש הוא סימן לטעות בכיוון, וצריך לחזור לאחור. הן הגביע והן הפרסה, מרמזות על הצלחה מפוספסת.
אכן כל חיינו הם למידה מטעויות העבר. כדי להצליח צריך ללמוד בבית הספר של החיים... וגם מהחלומות אפשר ללמוד די הרבה!

למעלה